głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Zastanawiam się nad tym wszystkim i jak zwykle wraca do mnie wspomnienie wspólnie spędzonego czasu. Cofam się pamięcią do chwili kiedy się to zaczęło ponieważ w

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Zastanawiam się nad tym wszystkim i jak zwykle wraca do mnie wspomnienie wspólnie spędzonego czasu. Cofam się pamięcią do chwili kiedy się to zaczęło ponieważ wspomnien
Zastanawiam się nad tym wszystkim i... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Zastanawiam się nad tym wszystkim i jak zwykle wraca do mnie wspomnienie wspólnie spędzonego czasu. Cofam się pamięcią do chwili, kiedy się to zaczęło, ponieważ wspomnienia to jedyne, co mi pozostało.

Gdybym miała fajniejszy tyłek... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Gdybym miała fajniejszy tyłek, ładną figurę, dłuższe nogi, różowe szpile i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne mogłabym Cię mieć .

Po co przypominać o czymś  co tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Po co przypominać o czymś, co tak bardzo boli, skoro i tak nic się nie zmieni?

Zanim ktokolwiek ci pomoże  musisz... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Zanim ktokolwiek ci pomoże, musisz sam sobie pomóc.

Mam ciężki charakter.  Potrafię... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Mam ciężki charakter. Potrafię zezłościć się w kilka sekund, płakać z błahych powodów, psuć komuś dzień jeśli sama mam nieciekawy. Biorę wszystko do siebie i odgryzam się kiedy mogę. Nie jestem idealna, nigdy nie byłam i nie będę. Pogodziłam się z tym. Jestem uprzejma dla tych, którzy mnie szanują. I tak już zostanie.

  Pamiętaj  że nic nie dzieje się... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

" Pamiętaj, że nic nie dzieje się przypadkiem. Nie ma czegoś takiego jak przypadek, rozumiesz? To wszystko co się dzieje, każda rzecz, której doświadczasz , jest jedynie minimalną cześcią dokładnie opracowanego planu. Ten KTOŚ, tam w górze wymyślił Go precyzyjnie. I nie bój się jutra. Bo każda chwila ma w sobie ukryty sens. "

Trzymaj dystans  maleńka. Cokolwiek... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2014

Trzymaj dystans, maleńka. Cokolwiek się zdarzy nie pozwól, by Cię złamało. Możesz się bać, masz prawo, ale nie pozwól sobie upaść. — nigdy

Zaczęłam idealizować. A to jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2014

Zaczęłam idealizować. A to jest bardzo niebezpieczne. Nie dostrzegasz wielu dobrych rzeczy, które cię spotykają, tylko tęsknisz za jakimś wyobrażeniem. I żyjesz oczekiwaniami.

Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2014

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina , zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz. — Federico Moccia

Wszystko sobie przypomniałam. Jaka... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Wszystko sobie przypomniałam. Jaka byłam naiwnie romantyczna, ile nadziei pokładałam w różnych rzeczach i że teraz nie wierzę już w nic, co ma związek z miłością. Nic nie czuję w stosunku do innych osób. Bo wszystkie uczucia włożyłam w tę jedną noc i odtąd nigdy już nic nie poczułam. Tak jakby tamta noc zabrała mi wszystko i oddała tobie. Z tego powodu jestem oziębła, niestworzona do miłości.

  Nie żałujesz  że ją poznałeś?... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

- Nie żałujesz, że ją poznałeś? - Niby czemu? Z powodu bólu który teraz czuję? Odczuwam żal ale nie żałuję żadnego wspólnego dnia.

Chodzi właśnie o to  żeby się nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Chodzi właśnie o to, żeby się nie przyzwyczaić, bo przyzwyczajenie to koniec. Chodzi o to, żeby nigdy nie nabrać rutyny, bo rutyna to koniec.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV