głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Zaczęłam idealizować. A to jest bardzo niebezpieczne. Nie dostrzegasz wielu dobrych rzeczy które cię spotykają tylko tęsknisz za jakimś wyobrażeniem. I żyjesz o

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Zaczęłam idealizować. A to jest bardzo niebezpieczne. Nie dostrzegasz wielu dobrych rzeczy które cię spotykają tylko tęsknisz za jakimś wyobrażeniem. I żyjesz oczekiwan
Zaczęłam idealizować. A to jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2014

Zaczęłam idealizować. A to jest bardzo niebezpieczne. Nie dostrzegasz wielu dobrych rzeczy, które cię spotykają, tylko tęsknisz za jakimś wyobrażeniem. I żyjesz oczekiwaniami.

Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2014

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina , zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz. — Federico Moccia

Wszystko sobie przypomniałam. Jaka... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Wszystko sobie przypomniałam. Jaka byłam naiwnie romantyczna, ile nadziei pokładałam w różnych rzeczach i że teraz nie wierzę już w nic, co ma związek z miłością. Nic nie czuję w stosunku do innych osób. Bo wszystkie uczucia włożyłam w tę jedną noc i odtąd nigdy już nic nie poczułam. Tak jakby tamta noc zabrała mi wszystko i oddała tobie. Z tego powodu jestem oziębła, niestworzona do miłości.

  Nie żałujesz  że ją poznałeś?... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

- Nie żałujesz, że ją poznałeś? - Niby czemu? Z powodu bólu który teraz czuję? Odczuwam żal ale nie żałuję żadnego wspólnego dnia.

Chodzi właśnie o to  żeby się nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Chodzi właśnie o to, żeby się nie przyzwyczaić, bo przyzwyczajenie to koniec. Chodzi o to, żeby nigdy nie nabrać rutyny, bo rutyna to koniec.

Jesteś jedynym człowiekiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Jesteś jedynym człowiekiem, którego pojedyncze spojrzenia, tyle dla mnie znaczą, które spamiętuje pojedynczo jedno po drugim, kojarzę je z chwilą, uczuciem, które mi towarzyszyło w trakcie spotkania się naszych oczu, dniem i okolicznościami, w których to się zdarzyło. Nieważne, jak wiele nowych twarzy poznam i ile na codzień spotyka mnie nowych sytuacji, ja szukam Cię na zakrętach swojego życia i mam nadzieję, że kolejny podmuch wiatru przyniesie mi Twój zapach lub głos. Za każdym też razem, kiedy pomyślę w ten sposób, spuszczam smutno głowę i przypominam sobie, jak dawno wszystko się między nami skończyło, choć na dobrą sprawę wciąż siedzisz w mojej głowie i już tracę rachubę, czy to kwestia mojej wyobraźni, czy może jednak ja też mogłabym być Twoją ciszą.

Przecież to była przeszłość. Nic... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość.

Od kiedy nie mogę Cię widywać... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Od kiedy nie mogę Cię widywać, zrozumiałem jak bardzo Cię potrzebuję. Od Twojego zniknięcia wszystko wydaje mi się nijakie.

Nosisz w sobie smutek  czujesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Nosisz w sobie smutek, czujesz tęsknotę – ona w tobie mieszka od zawsze, od tak dawna, że nawet już nie pamiętasz, za czym tak tęsknisz.

My nie mamy wpływu na życie  życie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

My nie mamy wpływu na życie, życie na nas ma wpływ

Więc nie pytaj co ze mną  jakoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Więc nie pytaj co ze mną, jakoś trzymam się, chociaż wkurwia mnie to, wiesz, co ma być to będzie jeszcze.

Coś pękło  kiedy przyszła... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Coś pękło, kiedy przyszła codzienność, i wiesz co, zaczęli żyć na odpierdol .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV