głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Jesteś jedynym człowiekiem którego pojedyncze spojrzenia tyle dla mnie znaczą które spamiętuje pojedynczo jedno po drugim kojarzę je z chwilą uczuciem które mi

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Jesteś jedynym człowiekiem którego pojedyncze spojrzenia tyle dla mnie znaczą które spamiętuje pojedynczo jedno po drugim kojarzę je z chwilą uczuciem które mi to
Jesteś jedynym człowiekiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Jesteś jedynym człowiekiem, którego pojedyncze spojrzenia, tyle dla mnie znaczą, które spamiętuje pojedynczo jedno po drugim, kojarzę je z chwilą, uczuciem, które mi towarzyszyło w trakcie spotkania się naszych oczu, dniem i okolicznościami, w których to się zdarzyło. Nieważne, jak wiele nowych twarzy poznam i ile na codzień spotyka mnie nowych sytuacji, ja szukam Cię na zakrętach swojego życia i mam nadzieję, że kolejny podmuch wiatru przyniesie mi Twój zapach lub głos. Za każdym też razem, kiedy pomyślę w ten sposób, spuszczam smutno głowę i przypominam sobie, jak dawno wszystko się między nami skończyło, choć na dobrą sprawę wciąż siedzisz w mojej głowie i już tracę rachubę, czy to kwestia mojej wyobraźni, czy może jednak ja też mogłabym być Twoją ciszą.

Przecież to była przeszłość. Nic... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość.

Od kiedy nie mogę Cię widywać... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Od kiedy nie mogę Cię widywać, zrozumiałem jak bardzo Cię potrzebuję. Od Twojego zniknięcia wszystko wydaje mi się nijakie.

Nosisz w sobie smutek  czujesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Nosisz w sobie smutek, czujesz tęsknotę – ona w tobie mieszka od zawsze, od tak dawna, że nawet już nie pamiętasz, za czym tak tęsknisz.

My nie mamy wpływu na życie  życie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

My nie mamy wpływu na życie, życie na nas ma wpływ

Więc nie pytaj co ze mną  jakoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Więc nie pytaj co ze mną, jakoś trzymam się, chociaż wkurwia mnie to, wiesz, co ma być to będzie jeszcze.

Coś pękło  kiedy przyszła... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Coś pękło, kiedy przyszła codzienność, i wiesz co, zaczęli żyć na odpierdol .

Czasu nie cofniesz  lecz jutro i... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Czasu nie cofniesz, lecz jutro i dziś to to, na co masz jeszcze wpływ.

Uśmiech przez łzy to nic nie zmieni... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Uśmiech przez łzy to nic nie zmieni Niczego nie da się naprawić, wyjaśnić, wymienić

Ale tak naprawdę nie lubię siebie.... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Ale tak naprawdę nie lubię siebie. Za dużo złego sobie zrobiłam, by móc teraz patrzeć sobie prosto w oczy, bez ich zamknięcia.

Czasem  po dłuższym okresie smutku... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2014

Czasem, po dłuższym okresie smutku i osamotnienia nadchodzi taki czas, że aż robi mi się zimno w środku. To trochę tak, jakby każdy mój smutek zamienił się w kostkę lodu. Później, jak to z lodem bywa, wszystkie te kawałki zlepiają się w jedną całość i zamrażają wszystkie ciepłe, pozytywne uczucia. I tak jest, kiedy ludzie mnie pytają co się dzieje. Nawet nie jestem im wstanie sprecyzować, bo wszystkie przykre uczucia tak się skumulowały i zmieszały, że nie umiem podać jakiegoś konkretnego powodu.

Jestem pieprzoną uczuciową... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2014

Jestem pieprzoną uczuciową masochistką, lubię sobie dopierdalać uczuciowo. Gdy czuję się naprawdę źle, włączam mega dołującą piosenkę, która sprawia, że boli jeszcze bardziej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV