głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa na początku był ból. ogromny niewyobrażalny ból. łzy popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później zł

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
na początku był ból. ogromny niewyobrażalny ból. łzy popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. zł
na początku był ból. ogromny... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2014

na początku był ból. ogromny, niewyobrażalny ból. łzy, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego, co dotyczyło i przypominało jego. teraz? akceptacja. poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca, gdy staje się dostępny. i tylko walczę ze wspomnieniami, których jest za dużo.

to uczucie bezradności  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2014

to uczucie bezradności, gdy przeszłość kompletnie rozpierdala ci teraźniejszość, a ty nie możesz, a raczej nie umiesz, z tym nic zrobić.

za jakiś miesiąc spadną pierwsze... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2014

za jakiś miesiąc spadną pierwsze liście, zapewne będę mieć katar, i założę bluzę wybierając się do szkoły. idąc drogą wcisnę słuchawki do uszu, a zmarznięte dłonie ulokuję na dnach kieszeni. pewnie ten typowo jesienny poranek przywitam kilkoma łzami wypuszczonymi na policzki przypominając sobie, że to była właśnie ta nasza pora roku.

to  co minęło  powraca. wchodzi jak... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

to, co minęło, powraca. wchodzi jak czuła igła w serce. wystarczy szczegół. dźwięk, zapach, obraz, chwila. dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą.

wracasz do domu nad ranem. na ustach... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

wracasz do domu nad ranem. na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami. wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach. udajesz się prosto do swojego pokoju. kładziesz się od razu na łóżku nie zdejmując butów. tak wygląda Twój co drugi dzień wakacji? NIE. tak wygląda człowiek, który stracił kogoś ważnego. tak wygląda człowiek, który spieprzył wszystko, a teraz nie wie jak to naprawić. to człowiek, który stacza się na dno, aby się poddać.

Każdy człowiek ma swój mały... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Każdy człowiek ma swój mały sekret, o którym nikt się nie dowie, swoje małe marzenie, którego nie zdradzi nikomu, swoją ukochaną i jedyną osobę, którą nigdy nie przestanie kochać.

Najgorsze jest to  że sama nie wiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Najgorsze jest to, że sama nie wiem czego chcę. Ironizuje, milczę, krzyczę, tęsknię, uśmiecham się, płaczę...Waham się między smutkiem a radością.

Boję się  że się z ciebie nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Boję się, że się z ciebie nie wyleczę, że do końca życia będę porównywał wszystkich do ciebie, że za każdym razem gdy usłyszę tę-piosenkę-co-to-mi-się-kojarzy-dobrze, że zawsze w mojej głowie będziesz ty. Kiedyś chciałem, dzisiaj nie chcę. A ty wciąż tkwisz. Ty tkwisz, a ja chcę spać.

Pozwalaj sobie na wyrzuty sumienia.... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Pozwalaj sobie na wyrzuty sumienia. Opłakuj straty. Ale żyj. Nie pozwól, by to cię zniszczyło. Przebacz sobie.

Dziś jestem mądrzejsza o kilka... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Dziś jestem mądrzejsza o kilka doświadczeń, mocniejsza o kilka nieprzespanych nocy.

Cisza najwięcej zawiera w sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Cisza najwięcej zawiera w sobie treści.

Sentymentalny powrót do wspomnień... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 września 2014

Sentymentalny powrót do wspomnień, które uzależniają.  

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV