głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Boję się że się z ciebie nie wyleczę że do końca życia będę porównywał wszystkich do ciebie że za każdym razem gdy usłyszę tę piosenkę co to mi się kojarzy dobr

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Boję się że się z ciebie nie wyleczę że do końca życia będę porównywał wszystkich do ciebie że za każdym razem gdy usłyszę tę piosenkę co to mi się kojarzy dobrze że
Boję się  że się z ciebie nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Boję się, że się z ciebie nie wyleczę, że do końca życia będę porównywał wszystkich do ciebie, że za każdym razem gdy usłyszę tę-piosenkę-co-to-mi-się-kojarzy-dobrze, że zawsze w mojej głowie będziesz ty. Kiedyś chciałem, dzisiaj nie chcę. A ty wciąż tkwisz. Ty tkwisz, a ja chcę spać.

Pozwalaj sobie na wyrzuty sumienia.... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Pozwalaj sobie na wyrzuty sumienia. Opłakuj straty. Ale żyj. Nie pozwól, by to cię zniszczyło. Przebacz sobie.

Dziś jestem mądrzejsza o kilka... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Dziś jestem mądrzejsza o kilka doświadczeń, mocniejsza o kilka nieprzespanych nocy.

Cisza najwięcej zawiera w sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 września 2014

Cisza najwięcej zawiera w sobie treści.

Sentymentalny powrót do wspomnień... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 września 2014

Sentymentalny powrót do wspomnień, które uzależniają.  

I choć minęło tyle czasu  ja... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 września 2014

I choć minęło tyle czasu, ja wciąż pamiętam Twoje charakterystyczne gesty, Twój głośny śmiech i kolor Twoich policzków, gdy się zawstydzasz.

Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 września 2014

Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym się nie wstydził i gdyby był na to czas.   Boję się, że kiedyś ktoś mnie tak psychicznie otworzy i zobaczy ten cały burdel w mojej głowie, że poczuje ten smród wspomnień i odór zepsutych myśli. Boję się, że ktoś to wszystko zobaczy, że zrobi mu się niedobrze, kiedy dowie się jaka naprawdę jestem. Wtedy wszyscy zobaczą, że jestem z tych ludzi, co zawsze mają czas, do których zawsze można zadzwonić, bo jedyne, co robię to czytam i śpię. Kto chciałby mieć do czynienia z takim człowiekiem? Boję się, że nie mam niczego do zaoferowania, oprócz paru problemów, których nie umiem rozwiązać, ani nie umiem nikomu o nich powiedzieć. Cokolwiek robię, czytam, śpię, tańczę, piję, zawsze się boję. Co jeśli ktoś w końcu mnie przeczyta, jeśli rozszyfruje te hieroglify, za którymi się chowam, co wtedy? Przecież jestem wewnętrznie zepsuta, przetrawiona i wyżarta przez te choroby, którymi się karmię, żeby nie żyć. Chcę to wszystko zmienić, chcę się tego pozbyć, chcę wyrzu

      Mówią  że nie wchodzi się... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 września 2014

    Mówią, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, jednak czasami dwoje ludzi potrzebuje chwili przerwy, by móc za sobą zatęsknić, uświadomić sobie jak wszystko blednie i traci sens bez drugiego człowieka.

   Najgorsza jest chwila  gdy zdaje... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 września 2014

  Najgorsza jest chwila, gdy zdaje się nam, że już po sprawie. Ale wszystko wraca i za każdym razem zapiera nam dech..

   I wiesz? Kiedyś przez przypadek... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 września 2014

  I wiesz? Kiedyś przez przypadek uświadomisz sobie, że to ja byłam tą jedną na milion. Tą której nie pozwala się odejść, bo ona nie wraca..

Na ogół jestem szczęśliwa  bo... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2014

Na ogół jestem szczęśliwa, bo generalnie nie mam powodów do smutku. Ale przychodzą takie dni, kiedy wkurwia mnie wszystko, kiedy wraca cała moja przeszłość. Czuję się wtedy taka bezradna, bezsilna, mam ochotę płakać. Kładę się wtedy na łóżku, zakładam słuchawki i puszczam muzykę na full. Dokładnie wsłuchuję się w bit, analizuję każde słowo, każde zdanie, wczuwam się w to i ogarniam dany przekaz. Jestem wtedy głucha na wszystko wokół, na cały ten burdel, który mnie otacza.

Mijają tygodnie  jednego dnia jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2014

Mijają tygodnie, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej, ale jakoś. Tylko niczego nie da się zapomnieć. Po prostu nie da.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV