głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasyp

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i
Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 sierpnia 2014

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Wszystko się zmieniło  dziś już... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 sierpnia 2014

Wszystko się zmieniło, dziś już nie przyjaźnimy się z tymi osobami, z którymi mieliśmy się przyjaźnić na zawsze, kochamy zupełnie inne osoby niż kiedyś. I wszystko jest inne, nie umiem powiedzieć czy lepsze czy gorsze, po prostu inne.

Potem  przez następne miesiące... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 sierpnia 2014

Potem, przez następne miesiące, wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami. Ze snami było jakoś łatwiej.

Właśnie to lubię w zdjęciach.Są... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 sierpnia 2014

Właśnie to lubię w zdjęciach.Są dowodem że kiedyś choćby przez chwilę wszystko układało się po naszej myśli

Największym błędem jest udawanie... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 sierpnia 2014

Największym błędem jest udawanie, że to co nas boli, jest nam obojętne.

A przeszłość?   Ma niebieskie oczy... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 sierpnia 2014

A przeszłość? - Ma niebieskie oczy i wciąż mi na niej zależy.

Zaczynamy jako nieznajomi  tak samo... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 sierpnia 2014

Zaczynamy jako nieznajomi, tak samo kończymy.

Uspokój się. Nie odszedł po to... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 sierpnia 2014

Uspokój się. Nie odszedł po to, abyś za nim biegła.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 sierpnia 2014

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

Nie umiemy pogodzić się z tym  co... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Nie umiemy pogodzić się z tym, co było. rozdrapujemy blizny, jak jacyś ciekawscy smarkacze, którzy chcą sprawdzić, czy naprawdę boli tak samo.

nie kocham Cię już. co nie zmienia... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

nie kocham Cię już. co nie zmienia faktu, że nie jesteś dla mnie ważny, bo jesteś. przecież kiedyś byłeś częścią mnie. ale już nie kocham Cię tak jak kiedyś. jesteś przeszłością. sentymentem, do którego będę wracać, ale tylko z pozytywnym nastawieniem, a nie ze łzami w oczach, jak dotychczas.

  minęło pół roku  a Ty dalej... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

- minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą, gdy Go widzisz. - czas jest przeciwko mnie. - po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. - problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. nie łączyło nas nic, o prócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. po prostu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV