głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Uspokój się. Nie odszedł po to abyś za nim biegła. wiesz jak to jest kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest kiedy chcesz spojrzeć pewnej oso

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Uspokój się. Nie odszedł po to abyś za nim biegła.
Uspokój się. Nie odszedł po to... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 sierpnia 2014

Uspokój się. Nie odszedł po to, abyś za nim biegła.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 sierpnia 2014

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

Nie umiemy pogodzić się z tym  co... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Nie umiemy pogodzić się z tym, co było. rozdrapujemy blizny, jak jacyś ciekawscy smarkacze, którzy chcą sprawdzić, czy naprawdę boli tak samo.

nie kocham Cię już. co nie zmienia... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

nie kocham Cię już. co nie zmienia faktu, że nie jesteś dla mnie ważny, bo jesteś. przecież kiedyś byłeś częścią mnie. ale już nie kocham Cię tak jak kiedyś. jesteś przeszłością. sentymentem, do którego będę wracać, ale tylko z pozytywnym nastawieniem, a nie ze łzami w oczach, jak dotychczas.

  minęło pół roku  a Ty dalej... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

- minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą, gdy Go widzisz. - czas jest przeciwko mnie. - po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. - problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. nie łączyło nas nic, o prócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. po prostu.

Tęsknię za ludźmi  których już... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Tęsknię za ludźmi, których już dla mnie nie ma.

na początku był ból. ogromny... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

na początku był ból. ogromny, niewyobrażalny ból. łzy, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego, co dotyczyło i przypominało jego. teraz? akceptacja. poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca, gdy staje się dostępny. i tylko walczę ze wspomnieniami, których jest za dużo.

Stara miłość nie rdzewieje. Ta... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Stara miłość nie rdzewieje. Ta pierwsza miłość jest największa i na całe życie. Nawet jeśli nie będzie się z tą osobą, nawet jeśli będzie się próbowało zapomnieć albo będzie się przekonanym, że to już zamknięty rozdział to tak naprawdę po jakimś czasie to wraca. Wraca za każdym razem, gdy się tą osobę wspomina. O tej pierwszej miłości się nie zapomina. Nawet ta szczenięca miłość może się okazać tą na całe życie.

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, że to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, że to już za mną, że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, że się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym, kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, że jednak źle się stało. Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, też tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci, jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łzą, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

i milcz  bo nie zmienia się tu nic... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

i milcz, bo nie zmienia się tu nic poza wszystkim

musisz mieć świadomość tego  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

musisz mieć świadomość tego, że nie jest mi wszystko jedno

Wiedz  że to łamie mi serce  ale... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Wiedz, że to łamie mi serce, ale kurwa nie chcę widzieć Ciebie więcej, nigdy więcej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV