głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Lubię rozmowy nocą są dla mnie bardziej wartościowsze świadomość tego że ktoś zarywa dla Ciebie noc aby dotrzymać Ci towarzystwa jest naprawdę cudowna. Mam Ci p

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Lubię rozmowy nocą są dla mnie bardziej wartościowsze świadomość tego że ktoś zarywa dla Ciebie noc aby dotrzymać Ci towarzystwa jest naprawdę cudowna.
Lubię rozmowy nocą są dla mnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 luty 2015

Lubię rozmowy nocą są dla mnie bardziej wartościowsze - świadomość tego, że ktoś zarywa dla Ciebie noc, aby dotrzymać Ci towarzystwa jest naprawdę cudowna.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Jeżeli... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 luty 2015

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Jeżeli oczekujesz mojej szczerości to posłuchaj. Boli. Bardzo boli świadomość ,ze gdy zmywam rozmazany tusz na moich policzkach ty nawet o mnie nie myślisz. Boli to ze , gdy siedze w ciemnym i pustym pokoju ty dobrze się bawisz korzystając z tego co masz.Najbardziej boli samotna tęsknota. Ta tęsknota za Toba ,bez wzajemności.

Najpierw zauracza cię pisząc te... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 luty 2015

Najpierw zauracza cię pisząc te wszystkie słodkie słówka,później nie pisze przez cały dzień,chce ci się płakać.Jego obojętność cię rani,ale myślisz pewnie jak zatęskni to napisze i dupek właśnie tak robi.A ty jak głupia cieszysz jape a potem możliwe,że znów będziesz cierpieć,a on specjalnie jest obojętny bo wie,że taki sposób na ciebie działa.Wie że cieszysz się za każdym razem gdy napisze

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 luty 2015

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie, jakby nic, a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi, zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj się zawsze tak, jakbyś się świetnie bawiła.

Każdy z nas ma takie dni kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 luty 2015

Każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwilę, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota niszczy nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to że w to wierzymy. Że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei ze to kiedyś powróci.
Autor cytatu: selektywnie

Był i zniknął. Tak  jak kawa... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 luty 2015

Był i zniknął. Tak, jak kawa wystygła, papieros zgasł, życie skończyło się, woda wyparowała. Wszystko się kończy, mała, więc pozbieraj się i wstań.
Autor cytatu: claire

To minie  nauczysz się żyć bez... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 stycznia 2015

To minie, nauczysz się żyć bez Niego. Będziesz potrafiła nie myśleć o nim całymi dniami i nie zastanawiać się co u niego, nie będziesz czytała starych wiadomości przed snem i płakała nocami. Zaczniesz traktować go jak coś, zbędnego do życia. Dlaczego? To proste, gdyby to była miłość nigdy nie zakończyłaby się.

Myślę  myślę  że kiedy to... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 stycznia 2015

Myślę, myślę, że kiedy to wszystko jest już skończone, to powraca tylko przez mgłę, rozumiesz. Jak kalejdoskop wspomnień. Powraca wszystko, za wyjątkiem jego samego. Myślę, że gdy pierwszy raz go ujrzałam, jakaś cząstka mnie wiedziała co może się wydarzyć. I naprawdę, nie chodzi tutaj o jego słowa, czy czyny. Chodzi o uczucie, które pojawiło się razem z nim. Szalonym wydaje się fakt, że nie mogę być pewna czy kiedykolwiek poczuję coś podobnego. I nie wiem, czy powinnam to poczuć. Wiedziałam, że jego świat poruszał się zbyt szybko i spalał wyjątkowo jasnym płomieniem, ale pomyślałam wtedy: "Jak diabeł mógłby pchać mnie w ramiona kogoś, kto przypomina anioła gdy tylko się uśmiechnie?". Może to wiedział, kiedy mnie zobaczył. Zgaduję, że straciłam wszelką równowagę. I myślę, że najgorszą częścią tego wszystkiego, nie było utracenie jego. Tylko to, że zatraciłam siebie.

boję się zobowiązań. nie chcę ci... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 stycznia 2015

boję się zobowiązań. nie chcę ci nic obiecywać, niczego na siłę nazywać. nie wyznam ci nagle wszystkiego, co czuję. ale mogę być, całkiem blisko. mogę być oparciem, o ile nie obciążysz mnie zbyt mocno, dobrym słuchaczem, albo poprawiaczem nastroju. mogę być kim chcesz, tylko nie czyń mnie zbyt ważną. nie jestem dobra w byciu czyimś wszystkim.

Nie dzwoń do mnie  kiedy kolejna... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 stycznia 2015

Nie dzwoń do mnie, kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz, bo Ci smutno, bo samotnie, bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma. Rozumiesz? Nie pytaj co u mnie, bo odpowiedź znasz. Nadal mam żal do świata, że pozwolił Nam się spotkać, a potem z uśmiechem na twarzy odebrał tą znajomość. Nie interesuj się moim życiem, bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią, a ja? Nie jestem kołem zapasowym.
Autor cytatu: hanczi

Iwiem  że kiedy przyjdzie co do... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 stycznia 2015

Iwiem, że kiedy przyjdzie co do czego, nie będę miała nawet siły o niego walczyć. nie będę próbować zatrzymać go przy sobie, nie będę na siłę utrzymywać kontaktu, prosić o rozmowę. odejdzie gdzieś. a ja nie będę umiała go powstrzymać

najgorzej jest  kiedy tak nagle... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 stycznia 2015

najgorzej jest, kiedy tak nagle znikąd mi się przyśnisz. kiedy za wszelką cenę, całymi dniami staram się o tobie nie myśleć, nie rozpamiętywać, skupić się na tym, co już mam. bo przecież dostałam to, czego tak długo pragnęłam. a potem muszę zasnąć. i wtedy znowu cię widzę, czuję, rozmawiam z tobą i samej sobie, nawet we śnie, wmawiam, że nic już nie znaczysz. ale to głupie. zawsze będziesz znaczył w chuj dużo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV