głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa wtedy zrozumiała jak to jest kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. zakochała się w nim.. Nikt nie potrafi uszcz

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
wtedy zrozumiała jak to jest kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. zakochała się w nim..
wtedy zrozumiała jak to jest  kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 luty 2015

wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. zakochała się w nim..

Nikt nie potrafi uszczęśliwić mnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 luty 2015

Nikt nie potrafi uszczęśliwić mnie tak jak On, zarówno jak i nikt nie jest w stanie doprowadzić mnie do takiego stopnia zdenerwowania, że potrafię rzucać o ścianę różnego rodzaju przedmiotami. I nikt, nigdy dotąd nie przelewał na mnie tyle miłości i ciepła, co On. Przy nikim wcześniej nie czułam się tak dowartościowana i szczęśliwa, jak przy Nim. I jeśli ktoś kiedykolwiek zapyta mnie o definicję szczęścia, podam Jego imię.

Powinnam być pewna Twojej miłości... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 luty 2015

Powinnam być pewna Twojej miłości zawsze, bez względu na wszystko, ale czasem nie umiem. Zbyt często się boję, że gdy obudzę się rano, nie będzie Cię już w moim życiu, że odejdziesz tak po prostu, bo.. nie będziesz mnie już kochać.

Chyba nigdy nie zapomnę Jego... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 luty 2015

Chyba nigdy nie zapomnę Jego opiekuńczości, tej cholernie silnej troski o mnie. Gdy potrafił urwać się z każdej sytuacji, by tylko móc być ze mną. Praktycznie, mogłam Go mieć na zawołanie. Mogłam napisać, że tęsknię i chcę żeby przytulił. Mogłam stwierdzić, że cholernie mi źle i Go potrzebuję. Albo umieram, bo jakoś tak pusto zrobiło mi się bez Jego obecności. A On by był. Pojawiłby się chwilę później. Przytuliłby i powiedział, że jest i zawsze będzie. I znów by skłamał

Reasumując: To był dobry rok.... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

Reasumując: To był dobry rok. Nauczył mnie pokory i uśmiechu. Nauczył - cieszyć się z drobnych spraw. Nauczył - walki o siebie. Dał doświadczenie. Po roku wiem, że jestem warta więcej niż byłam 365 dni temu. Z radością spoglądam na nadchodzące 12 miesięcy bo fajnie jest żyć i cieszyć się życiem po prostu.

Nie poddawaj się. Nie przestawaj w... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

Nie poddawaj się. Nie przestawaj w siebie wierzyć, bo zawsze będzie ktoś, kto będzie cię cholernie kochał dla kogo będziesz wszystkim. To może być nawet twój kot.

nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam

nie przemyślałam tego  nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

nie przemyślałam tego, nie zdążyłam ogarnąć umysłem całego zajścia, dotknęłam jego ust, nie było już odwrotu.

Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 luty 2015

Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę, powoli uświadamiasz sobie, że nieważne czy właśnie spadnie Ci na głowię milion dolarów, wygrasz wycieczkę na Karaiby, nieważne ile rzeczy materialnych posiądziesz - bo swoje szczęście trzymasz pod ręką. To wtedy chyba zdajesz sobie sprawę, że ta osoba jest tą jedyną.
Autor cytatu: hanczi

Lubię rozmowy nocą są dla mnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 luty 2015

Lubię rozmowy nocą są dla mnie bardziej wartościowsze - świadomość tego, że ktoś zarywa dla Ciebie noc, aby dotrzymać Ci towarzystwa jest naprawdę cudowna.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Jeżeli... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 luty 2015

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Jeżeli oczekujesz mojej szczerości to posłuchaj. Boli. Bardzo boli świadomość ,ze gdy zmywam rozmazany tusz na moich policzkach ty nawet o mnie nie myślisz. Boli to ze , gdy siedze w ciemnym i pustym pokoju ty dobrze się bawisz korzystając z tego co masz.Najbardziej boli samotna tęsknota. Ta tęsknota za Toba ,bez wzajemności.

Najpierw zauracza cię pisząc te... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 luty 2015

Najpierw zauracza cię pisząc te wszystkie słodkie słówka,później nie pisze przez cały dzień,chce ci się płakać.Jego obojętność cię rani,ale myślisz pewnie jak zatęskni to napisze i dupek właśnie tak robi.A ty jak głupia cieszysz jape a potem możliwe,że znów będziesz cierpieć,a on specjalnie jest obojętny bo wie,że taki sposób na ciebie działa.Wie że cieszysz się za każdym razem gdy napisze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV