głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Reasumując: To był dobry rok. Nauczył mnie pokory i uśmiechu. Nauczył cieszyć się z drobnych spraw. Nauczył walki o siebie. Dał doświadczenie. Po roku wiem że j

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Reasumując: To był dobry rok. Nauczył mnie pokory i uśmiechu. Nauczył cieszyć się z drobnych spraw. Nauczył walki o siebie. Dał doświadczenie. Po roku wiem że jestem
Reasumując: To był dobry rok.... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

Reasumując: To był dobry rok. Nauczył mnie pokory i uśmiechu. Nauczył - cieszyć się z drobnych spraw. Nauczył - walki o siebie. Dał doświadczenie. Po roku wiem, że jestem warta więcej niż byłam 365 dni temu. Z radością spoglądam na nadchodzące 12 miesięcy bo fajnie jest żyć i cieszyć się życiem po prostu.

Nie poddawaj się. Nie przestawaj w... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

Nie poddawaj się. Nie przestawaj w siebie wierzyć, bo zawsze będzie ktoś, kto będzie cię cholernie kochał dla kogo będziesz wszystkim. To może być nawet twój kot.

nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam

nie przemyślałam tego  nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

nie przemyślałam tego, nie zdążyłam ogarnąć umysłem całego zajścia, dotknęłam jego ust, nie było już odwrotu.

Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 luty 2015

Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę, powoli uświadamiasz sobie, że nieważne czy właśnie spadnie Ci na głowię milion dolarów, wygrasz wycieczkę na Karaiby, nieważne ile rzeczy materialnych posiądziesz - bo swoje szczęście trzymasz pod ręką. To wtedy chyba zdajesz sobie sprawę, że ta osoba jest tą jedyną.
Autor cytatu: hanczi

Lubię rozmowy nocą są dla mnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 luty 2015

Lubię rozmowy nocą są dla mnie bardziej wartościowsze - świadomość tego, że ktoś zarywa dla Ciebie noc, aby dotrzymać Ci towarzystwa jest naprawdę cudowna.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Jeżeli... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 luty 2015

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Jeżeli oczekujesz mojej szczerości to posłuchaj. Boli. Bardzo boli świadomość ,ze gdy zmywam rozmazany tusz na moich policzkach ty nawet o mnie nie myślisz. Boli to ze , gdy siedze w ciemnym i pustym pokoju ty dobrze się bawisz korzystając z tego co masz.Najbardziej boli samotna tęsknota. Ta tęsknota za Toba ,bez wzajemności.

Najpierw zauracza cię pisząc te... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 luty 2015

Najpierw zauracza cię pisząc te wszystkie słodkie słówka,później nie pisze przez cały dzień,chce ci się płakać.Jego obojętność cię rani,ale myślisz pewnie jak zatęskni to napisze i dupek właśnie tak robi.A ty jak głupia cieszysz jape a potem możliwe,że znów będziesz cierpieć,a on specjalnie jest obojętny bo wie,że taki sposób na ciebie działa.Wie że cieszysz się za każdym razem gdy napisze

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 luty 2015

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie, jakby nic, a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi, zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj się zawsze tak, jakbyś się świetnie bawiła.

Każdy z nas ma takie dni kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 luty 2015

Każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwilę, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota niszczy nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to że w to wierzymy. Że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei ze to kiedyś powróci.
Autor cytatu: selektywnie

Był i zniknął. Tak  jak kawa... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 luty 2015

Był i zniknął. Tak, jak kawa wystygła, papieros zgasł, życie skończyło się, woda wyparowała. Wszystko się kończy, mała, więc pozbieraj się i wstań.
Autor cytatu: claire

To minie  nauczysz się żyć bez... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 stycznia 2015

To minie, nauczysz się żyć bez Niego. Będziesz potrafiła nie myśleć o nim całymi dniami i nie zastanawiać się co u niego, nie będziesz czytała starych wiadomości przed snem i płakała nocami. Zaczniesz traktować go jak coś, zbędnego do życia. Dlaczego? To proste, gdyby to była miłość nigdy nie zakończyłaby się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV