głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Więcej mnie nie zobaczysz. Nie spotkasz mnie w miejscach w których dotychczas bywałam. Nie usłyszysz mojego głosu. Nigdy więcej nie zadzwonię tylko po to aby us

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Więcej mnie nie zobaczysz. Nie spotkasz mnie w miejscach w których dotychczas bywałam. Nie usłyszysz mojego głosu. Nigdy więcej nie zadzwonię tylko po to aby usłyszeć T
Więcej mnie nie zobaczysz. Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 luty 2015

Więcej mnie nie zobaczysz. Nie spotkasz mnie w miejscach, w których dotychczas bywałam. Nie usłyszysz mojego głosu. Nigdy więcej nie zadzwonię tylko po to, aby usłyszeć Twój głos. Nigdy więcej mnie nie przytulisz, ani nie dotkniesz mojego ciała. A ja zrobię wszystko, żeby zabić to ogromne uczucie do Ciebie.

Zabrakło mi już sił  aby podnosić... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 luty 2015

Zabrakło mi już sił, aby podnosić się po raz kolejny z tego dna. Aby udawać, że wszystko jest w porządku i zakładać sztuczny uśmiech na twarz. Nie chcę witać kolejnego dnia przepełnionego głupią nadzieją, że może tym razem coś się ułoży. Po raz kolejny powstrzymywać się od płaczu i grać silną osobę? Nie, dziękuje. Już nie potrafię i nie chcę.
Autor cytatu: kamyczek

Trzeba było z Ciebie zrezygnować... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 luty 2015

Trzeba było z Ciebie zrezygnować już wtedy kiedy pojawiła się na moim sercu pierwsza rysa./esperer
Autor cytatu: esperer

wtedy zrozumiała jak to jest  kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 luty 2015

wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. zakochała się w nim..

Nikt nie potrafi uszczęśliwić mnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 luty 2015

Nikt nie potrafi uszczęśliwić mnie tak jak On, zarówno jak i nikt nie jest w stanie doprowadzić mnie do takiego stopnia zdenerwowania, że potrafię rzucać o ścianę różnego rodzaju przedmiotami. I nikt, nigdy dotąd nie przelewał na mnie tyle miłości i ciepła, co On. Przy nikim wcześniej nie czułam się tak dowartościowana i szczęśliwa, jak przy Nim. I jeśli ktoś kiedykolwiek zapyta mnie o definicję szczęścia, podam Jego imię.

Powinnam być pewna Twojej miłości... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 luty 2015

Powinnam być pewna Twojej miłości zawsze, bez względu na wszystko, ale czasem nie umiem. Zbyt często się boję, że gdy obudzę się rano, nie będzie Cię już w moim życiu, że odejdziesz tak po prostu, bo.. nie będziesz mnie już kochać.

Chyba nigdy nie zapomnę Jego... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 luty 2015

Chyba nigdy nie zapomnę Jego opiekuńczości, tej cholernie silnej troski o mnie. Gdy potrafił urwać się z każdej sytuacji, by tylko móc być ze mną. Praktycznie, mogłam Go mieć na zawołanie. Mogłam napisać, że tęsknię i chcę żeby przytulił. Mogłam stwierdzić, że cholernie mi źle i Go potrzebuję. Albo umieram, bo jakoś tak pusto zrobiło mi się bez Jego obecności. A On by był. Pojawiłby się chwilę później. Przytuliłby i powiedział, że jest i zawsze będzie. I znów by skłamał

Reasumując: To był dobry rok.... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

Reasumując: To był dobry rok. Nauczył mnie pokory i uśmiechu. Nauczył - cieszyć się z drobnych spraw. Nauczył - walki o siebie. Dał doświadczenie. Po roku wiem, że jestem warta więcej niż byłam 365 dni temu. Z radością spoglądam na nadchodzące 12 miesięcy bo fajnie jest żyć i cieszyć się życiem po prostu.

Nie poddawaj się. Nie przestawaj w... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

Nie poddawaj się. Nie przestawaj w siebie wierzyć, bo zawsze będzie ktoś, kto będzie cię cholernie kochał dla kogo będziesz wszystkim. To może być nawet twój kot.

nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam

nie przemyślałam tego  nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2015

nie przemyślałam tego, nie zdążyłam ogarnąć umysłem całego zajścia, dotknęłam jego ust, nie było już odwrotu.

Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 luty 2015

Pewnego dnia idąc z kimś pod rękę, powoli uświadamiasz sobie, że nieważne czy właśnie spadnie Ci na głowię milion dolarów, wygrasz wycieczkę na Karaiby, nieważne ile rzeczy materialnych posiądziesz - bo swoje szczęście trzymasz pod ręką. To wtedy chyba zdajesz sobie sprawę, że ta osoba jest tą jedyną.
Autor cytatu: hanczi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV