głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tysiacenieogarnietychmysli w życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości . pragniemy miłości od chłopaka pragniemy być kochane . chcemy przeżyć przygodę

tysiacenieogarnietychmysli

tysiacenieogarnietychmysli.moblo.pl
w życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości . pragniemy miłości od chłopaka pragniemy być kochane . chcemy przeżyć przygodę swoje
w życiu każdej dziewczyny... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 28 maja 2012

w życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości . pragniemy miłości od chłopaka , pragniemy być kochane . chcemy przeżyć przygodę swojego życia , swoją pierwszą miłość , którą zapamiętamy już do końca życia .

Jeśli kiedykolwiek będę musiała... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 28 maja 2012

Jeśli kiedykolwiek będę musiała wybierać związek lub przyjaźń z chłopakiem - wybiorę przyjaźń , bo przyjaźń dla mnie równa się z szacunkiem dla drugiej osoby , który nigdy nie powinien się kończyć , a każdy kolejny związek i tak się rozpierdoli. więc wybierając przyjaźń wybieram całe życie z tą osobą, a nie kilka miesięcy dobrej znajomości.

przychodzi jeden taki dzień w... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 26 maja 2012

przychodzi jeden taki dzień w miesiącu, w którym siedzisz na łóżku, tysiące myśli brnie przez twoją głowę i zdajesz sobie sprawę, jak nagle wiele zmieniło się w twoim życiu.

nie byli razem  choć miłość było... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 26 maja 2012

nie byli razem, choć miłość było czuć od nich na kilometr.

rób to co cię uszczęśliwia... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 21 maja 2012

rób to co cię uszczęśliwia , bądź kimś kto sprawia że się uśmiechasz , śmiej się tyle ile oddychasz , i kochaj tak długo jak żyjesz .

 bo 'lubię' do kwadratu znaczy... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 21 maja 2012

*bo 'lubię' do kwadratu znaczy 'kochać', a do szceścianu znaczy 'tęsknić'. ogarniasz teraz ?

Nie łudź się. Udawanie... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 21 maja 2012

Nie łudź się. Udawanie zobojętniałej nie zmieni Twoich uczuć do niego ../ fakaj_sie

trudno zapomniec o kims  kto dal ci... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 21 maja 2012

trudno zapomniec o kims, kto dal ci tak duzo do zapamietania..

 cz.3   Wtedy nie było mowy o... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 21 maja 2012

(cz.3) Wtedy nie było mowy o jakimkolwiek rozejściu się dróg, naprawdę wierzyły, że zawsze będą mogły na siebie liczyć i będą zawsze się przyjaźnić i o wszystkim ze sobią rozmawiać, dzielić się każdą chwilą. Jedna drugą dużo nauczyła, pomogały sobie nawzajem w problemach szkolnych czy też w rodzinie. Wszystko nagle prysło, spotykając się przypadkiem nie wieżą, że tylko głupie 'cześć' musi im wystarczyć. Dziewczyna teraz myślać o niej ma łzy w oczach, bo sraciła najcudowniejszą sobę na świecie, inne przyjaciółki nie są i nie będą nigdy tak ważne jak tamta była.

 cz.2  Milion razy umawiały się na... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 21 maja 2012

(cz.2) Milion razy umawiały się na spotkanie, lecz zawsze coś jej wypadało. W końcu pewnego razu się spotkały, troche sobie opowiadały o wakacjach ale i tak coś nie grało, zgubiły swój wspólny język. Dziewczyna zauważyła wtedy jak dużo się zmieniło, że jej już nie ma w życiu ukochanej przyjaciółki, tak bardzo się poróżniły, wszystko straciło sens. Dziewczyna myślała, że będzie jak dawniej, będa nadrabiać rozstanie długimi rozmowami w nocy podczas nocowania, które strasznie obydwie uwielbiały przy których się sprzeczały która u której nocuje. Przerabiały razem boczne przyjaźnie nie pozwalając aby jakaś osoba je rozdzieliła, miały współne piosenki, wspólne wspomnienia, plany.

 cz.1  Dziewczyna miała kochającą... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 21 maja 2012

(cz.1) Dziewczyna miała kochającą rodzinę , wspaniałą przyjaciółkę, z którą mogła zawsze i o wszystkim porozmawiać. Były dla siebie jak siostry, zawsze razem nigdy osobno. Dziewczyna potrafiła dla niej zrobić wszystko, nikt tak ważny dla niej nie był, nawet wcześniejsza przyjaciółka od zerówki. Były w 3 gimnazjum, znały się od 4 klasy podstawówki. Nadchodziły wakacje, przyjaciółka planowała wyjazd za granicę do rodziny. Już raz to przerabiały, tylko wtedy był to okres dwóch tygodni, tym razem, aż na ponad dwa miesiące. Gdy zaczął się okres wakacyjny pisały do siebie na komunikatorach internetowych, obie tęskniły i planowały już swój czas po jej powrocie. Lecz z dnia na dzień żadziej pisały do siebie, mniej miały czasu. Gdy zbliżał się jej przyjazd dziewczyna z utęsknieniem czekała na wspólny obiad, które uwielbiały razem jadać. W końcu przyjechała, lecz niewiadomo jakim cudem góra przyjaciół w jej stronę się odezwała, co spowodowało, że zapomniała o najlepszej przyjaciółce.

Uśmiech to taki prosty sposób  na... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 21 maja 2012

Uśmiech to taki prosty sposób, na to, by wszyscy uwierzyli, że z Tobą wszystko w porządku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV