głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty W życiu jest zawsze kilka dróg do wyboru .Niezależnie od tego jak dobrze wybierzesz będziesz się zastanawiać jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś wybrał inną drog

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
W życiu jest zawsze kilka dróg do wyboru .Niezależnie od tego jak dobrze wybierzesz będziesz się zastanawiać jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś wybrał inną drogę .
W życiu jest zawsze kilka dróg do... teksty

tylkotylkoty dodano: 30 czerwca 2013

W życiu jest zawsze kilka dróg do wyboru .Niezależnie od tego jak dobrze wybierzesz będziesz się zastanawiać jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś wybrał inną drogę .

C z a s a m i     w     j e d n e j... teksty

tylkotylkoty dodano: 30 czerwca 2013

C z a s a m i w j e d n e j c h w i l i j e s t e ś b a r d z i e j s z c z ę ś l i w a n i ż w p o z o s t a ł y c h m o me n t a c h T w o j e g o ż y c i a r a z e m w z i ę t y c h .

Proszę Cię napisz . Porozmawiajmy .... teksty

tylkotylkoty dodano: 30 czerwca 2013

Proszę Cię napisz . Porozmawiajmy . Zacznijmy wszystko od początku , bo ja tak dłużej nie moge , poprostu nie wytrzymuje . Myślałam , że z każdym dniem będzie lepiej . Myślałam, że przestane o Tobie myśleć i po paru tygodniach ból sie zmniejszy i przestane tęsknić . Myślałam , że staniesz mi się obojętny i będę miała na Ciebie wyjabane . A tu się okazuję że z dnia na dzień jest coraz gorzej a ból i tęsknota mnie zżera od środka .Spotykam Cię codziennie na mieście i wtedy jest jeszcze gorzej. Cała się trzęse , przechodzi mnie dreszczyk a serce bije jak oszalałe , jakby miało za chwilę wyskoczyć .Nie mogę sie pogodzić z tym,że zakończylismy znajomość . Nas już nie ma .

Zacznimy wszystko od nowa .... teksty

tylkotylkoty dodano: 28 czerwca 2013

Zacznimy wszystko od nowa . Zapomnijmy o złych chwilach , kłótniach , o niepotrzebnych słowach . Zakochajmy się w sobie od nowa . Przeżyjmy kolejną dawkę niezapomnianych chwil abyśmy mogli je potem wspominać wtedy kiedy będzie z nami źle , kiedy zacznie się wszystko psuć może właśnie te w chwile , które przeminęły zasadzą nam porządnego kopa żebyśmy mogli to znowu wszystko naprawić .

Przytul mnie . Teraz tego najbardziej... teksty

tylkotylkoty dodano: 28 czerwca 2013

Przytul mnie . Teraz tego najbardziej porzebuję .

Co się z Tobą stało ? . Nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 28 czerwca 2013

Co się z Tobą stało ? . Nie poznaje Cię . Nie minął nawet miesiąc odkąd się rozstaliśmy a Ty już popadłeś w złe towarzystwo . Widziałam Cię dzisiaj piajengo , włóczącego się po mieście z kolegami z fajką w ręku . Przecież zawsze byłeś porządny . Nie paliłeś , a piłeś tylko okazyjnie . Błagam Cię zrób coś z sobą bo nie moge patrzeć jak się marnujesz . Miałam ochotę podejść i odprowadzić Cię do domu, ale nie mogłam , byłam bezsilna . Przecież już dla siebie nie istniejemy . Nawet nie stać nas na głupie siema .

' Niech to trwa i nigdy sie nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 28 czerwca 2013

' Niech to trwa i nigdy sie nie kończy , nawet smierć nas nie rozłączy . '

Tak to już dziś . Wkońcu nadeszły... teksty

tylkotylkoty dodano: 28 czerwca 2013

Tak to już dziś . Wkońcu nadeszły te długo oczekiwane wakacje ! nie pozwól zeby ktoś Ci je popsuł ;)

Ciągle ciebie przeklinam  kurwa tu... teksty

tylkotylkoty dodano: 27 czerwca 2013

Ciągle ciebie przeklinam, kurwa tu nie ma przebacz. A mówiłeś, że śmiało mam na tobie polegać. Poleciłeś mi typka, który zwichnął się z hajsem. Jak Pih dam ci dłoń, ale policzę palce.!

Żyj chwilą i nie zastanawiaj się... teksty

tylkotylkoty dodano: 27 czerwca 2013

Żyj chwilą i nie zastanawiaj się co będzie i było .

21.02.2012 . Stanąłeś za mną... teksty

tylkotylkoty dodano: 27 czerwca 2013

21.02.2012 . Stanąłeś za mną , mocno mnie do siebie przytuliłeś , a po chwili wyszeptałeś pierwsze ' kocham '

I do tej pory kiedy Cie spotykam... teksty

tylkotylkoty dodano: 27 czerwca 2013

I do tej pory kiedy Cie spotykam serce zaczyna walić jak oszalałe ,jakby chciało wyskoczyć , nogi się pode mną uginają , łza pojawia się w oku i wracają wszystkie wspomnienia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV