głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje mi słów zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz wybełkotała że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknię. Oboje

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje mi słów zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz wybełkotała że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknię.
I napisałbym do Ciebie  ale jakoś... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

I napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje mi słów, zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem, że tego nie chcesz, wybełkotała, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknię.

Oboje wiemy  że nasza miłość nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Oboje wiemy, że nasza miłość nie umarła, tęsknimy za sobą tylko żadne z nas nie ma odwagi by się przyznać.

Z dnia na dzień coraz bardziej za... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Z dnia na dzień coraz bardziej za Tobą tęsknię. brakuje mi Twojej obecności, Twojego ramienia, na którym zawsze rzewnie wylewałam łzy, Twej miłości skierowanej w moją stronę, serca, które ponoć miało być moje. w skrócie, generalnie brakuje mi Ciebie. osoby, która dla innych jest nikim, a dla mnie wszystkim.

Spadając z chmur wpadłam w Twoje... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Spadając z chmur wpadłam w Twoje ramiona. W tamtej chwili zrozumiałam, że na ziemi może być lepiej niż w niebie. .

Nie chcę mądrzejszego  nie chcę... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Nie chcę mądrzejszego, nie chcę ładniejszego, nie chcę innego. chcę po prostu ciebie kochanie !

I potrafię 20 razy przeczytać od... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

I potrafię 20 razy przeczytać od ciebie tego samego sms, bo daję mi on tyle radości jakbym czytała go po raz pierwszy. ;)

iele spotkań  tysiące pocałunków... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

iele spotkań, tysiące pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków. Kilka kłótni, które nie potrafiły ich rozdzielić, które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólne wakacyjne imprezowanie, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całość

Sama samotna w poduszkę wtulona... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Sama samotna w poduszkę wtulona, przybita zapłakana, myśląca o Tobie. Nigdy nie zapomnę tych pierwszych chwil, kiedy serce szybciej biło, a ktoś przy mnie był.

Nie ma Cię tak długo. Zniknąłeś... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Nie ma Cię tak długo. Zniknąłeś tak szybko, jak szybko wszedłeś do mojego życia. Ból jest troszkę mniejszy, podświadomość powolutku wraca do swojej wcześniejszej formy, dłonie zaczynają przyzwyczajać się do zimna, usta zapomnają już o wszystkich pocałunkach, ale jesteś jeszcze w moim sercu, choć już Cię nie czuję. Wiem, że nie istniejesz.

Znasz osobę która jest zawsze... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Znasz osobę która jest zawsze wesoła prawda? Ciągle się śmieje. Wiesz,że ona bardziej cierpi? Bo ludzie, którzy na co dzień są szczęśliwi, smutek przeżywają w środku. I boli ich to o wiele,wiele bardziej...

Pamiętaj nie zmieniaj się dla... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Pamiętaj nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Jeżeli on nie pokocha ciebie, twoich wad, to nie jest dla Ciebie, nie jest Ciebie wart. Proste. Bądź taka jaka jesteś. A jesteś niezwykła, musisz tylko w to uwierzyć. Trafisz na pewno na kogoś kto pokocha cię w 100%. I będziesz dla niego ideałem, jedynym sensem życia.

Założę dużo za dużą koszulkę... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Założę dużo za dużą koszulkę, włosy zepnę w kok, nałożę na nogi włochate kapcie , zjem całą tabliczkę czekolady nie przejmując się dużą ilością kalorii, zmyję makijaż. Będę sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV