głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Pamiętasz jak mi obiecałeś że te wakacje spędzimy razem ? ... Miały być cudowne wyjatkowe . Takie które zapamiętamy do końca życia . No właśnie miały być . Idę

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Pamiętasz jak mi obiecałeś że te wakacje spędzimy razem ? ... Miały być cudowne wyjatkowe . Takie które zapamiętamy do końca życia . No właśnie miały być .
Pamiętasz jak mi obiecałeś   że... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Pamiętasz jak mi obiecałeś , że te wakacje spędzimy razem ? ... Miały być cudowne , wyjatkowe . Takie które zapamiętamy do końca życia . No właśnie miały być .

Idę przed siebie próbując... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Idę przed siebie próbując zapomnieć, ale ciągle się potykam o któreś z naszych wspomnień...

 Wychodzimy na dwór. Wyzywamy się.... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

`Wychodzimy na dwór. Wyzywamy się. Bijemy na środku ulicy. Buszujemy po sklepach. Śmiejemy na cały głos. Przytulamy. Spacerujemy. Krzyczymy. Klniemy. Śpiewamy. Obgadujemy. Zachowujemy się jak dzieci. Nie myślimy. Przebiegamy na czerwonym świetle. Wyśmiewamy się z ludzi. Jesteśmy wredne. Udajemy pojebane. Cieszymy się. Jesteśmy jak siostry. Trzymamy się razem. To jest przyjaźń.

Dnia 32.13 o godzinie 25:61:61... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Dnia 32.13 o godzinie 25:61:61 przyjdę do Ciebie i powiem, że Cię nie kocham. Dnia 32.13 o godzinie 25:61:61 przyjdę do Ciebie i powiem, że Cię nie kocham.

Ta świadomość  że teraz inna... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Ta świadomość, że teraz inna dziewczyna wplata palce w Twoje włosy rozpierdala mnie na cząstki elementarne.

Niekończąca się wojna między... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Niekończąca się wojna między rozumem, a sercem i mimo, iż wiem że to rozum powinien wygrać to cały czas po cichu kibicuję sercu.

Patrzenie na ciebie jest lepsze niż... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Patrzenie na ciebie jest lepsze niż narkotyki. Gdy cię spotykam, coś w moim środku zaczyna szaleć, i zapewniam cię, że jestem pobudzona na kolejnych kilka godzin.

Marzę o cofnięciu czasu.... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.

'Wariatek się nie kocha. Wariatki... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

'Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą Najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki. I w końcu przestają być potrzebne. Są za głośne. Czasem za ciche i niewielu wie, że one też mają UCZUCIA. I potrafią płakać. Wariatki za bardzo szukają miłości, mają już od tego zbłąkany wzrok... Wariatki muszą połykać dziwne tabletki w różnych kolorach. Tak trudno się do nich dostać, przecież nie ma klamek. Wariatek się nie kocha - Nie od tego są. Może za mało im zwyczajności po prostu? Bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać. Może dlatego są niekochane? Wariatek się nie da pokochać. Tak prawdziwie. Do bólu. Wariatki zawsze będą tylko wariatkami. Jestem wariatką.'

Ciekawi mnie jedna rzecz.. Czy... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Ciekawi mnie jedna rzecz.. Czy jakbyś wiedział ilu do mnie startuje, na ilu mogłabym Cię wymienić, to czy zmienił byś swoje zachowanie? Zacząłbyś się częściej odzywać? Bardziej byś się mną interesował? Jeśli tak to może Ci kiedyś o tym napomnę, bo może wtedy nasz związek będzie miał sens bytu.

dziewczyno   zrozum   zapomnisz . tak... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

dziewczyno , zrozum - zapomnisz . tak , będą dni kiedy będziesz zwijać się z bólu na łóżku , a łzy lecieć będą ciurkiem . później nastaną dni w których na myśl o Nim ogarniać będzie Cię już tylko smutek - nie uronisz łzy . kolejne miesiące będą łatwiejsze , aż w końcu gdy ktoś wypowie Jego imię - będziesz musiała się chwilę zastanowić kim On w ogóle był .

Nie musisz udawać   że jetsę silny... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 lipca 2013

Nie musisz udawać , że jetsę silny , nie musisz mówić , że wszystko jest dobrze , ni emartw się tym co myślą inni , jeśli musisz płacz - to dobrze wyplakać łzy do końca ( tylko wtedy wróci uśmiech . )

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV