głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Rozumiem że każdy ma prawo mieć słabszy dzień czy chwilę. Nie jesteśmy przecież robotami wiecznie naładowanymi pozytywną energią. Charakter? Podobno mam cholern

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Rozumiem że każdy ma prawo mieć słabszy dzień czy chwilę. Nie jesteśmy przecież robotami wiecznie naładowanymi pozytywną energią.
Rozumiem  że każdy ma prawo mieć... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2012

Rozumiem, że każdy ma prawo mieć słabszy dzień, czy chwilę. Nie jesteśmy przecież robotami, wiecznie naładowanymi pozytywną energią.

Charakter? Podobno mam cholernie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2012

Charakter? Podobno mam cholernie trudny. Upieram się przy swoim i rzadko kiedy idę na kompromis. Lubię decydować o sobie sama i nie znoszę ograniczeń. Jestem szczera, zawsze - nawet jeśli ktoś widzi w tym chamstwo. Inteligencja pozwala mi na dość mocno rozwinięty sarkazm, którego czasami wręcz nadużywam. Uwielbiam wykłócać się o swoje i prawie nigdy nie odpuszczam. Wkurwiam, oj bardzo. Mam w sobie ten mały impuls, który często namawia mnie do działania na spontanie i mówienia czegoś zanim to przemyślę. Ciężko będzie Ci się ze mną dogadać, jeśli choć raz spieprzyłeś coś, lub zawiodłeś moje zaufanie. Jestem może troszkę inna - bo lubię czasem spiąć się z kimś dość mocno i nie odmówię sobie wyjebania ręką w mur, jeśli tylko może to pomóc - ale to właśnie ta inność i upór sprawiają, że Cię zaciekawiam, co również lubię robić - bo 'intrygująca' to moje drugie imię.

Na zegarku 11:20  za oknem 11 stopni... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2012

Na zegarku 11:20, za oknem 11 stopni mrozu. Widzę tych ludzi idących przed siebie, wszędzie się spieszących, odwiedzających każdy sklep aby tylko uchronić się od zimna. Odczekują chwilę, wychodzą i idą dalej, idą tam gdzie zawsze chcieli być, idą walczyć o swoje marzenia, o to czego tak bardzo pragnie ich serce i rozum, nie zwracają uwagi na otaczające ich inne osoby. Podchodząc do nich i pytając dlaczego ciągle idą, śpieszą się sami nie wiedzą gdzie odpowiadają że podążają tam gdzie spełnią się ich wszystkie pragnienia, tam gdzie wreszcie odczują spokój i ukojenie.

Grudzień. Zakwitająca w sercu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 grudnia 2012

Grudzień. Zakwitająca w sercu świąteczna atmosfera. Całe miasto ubrane w kolorowe światełka. Zapach wigilijnych potraw unoszący się po całym domu. Śliczna, kolorowa choinka stojąca w salonie. Mandarynki, które będę jadła razem z kuzynem. Śnieg. Mróz. Wigilia w gronie całej rodziny. Pasterka. I ta magia towarzysząca, każdej świątecznej chwili.

Wybrałam Ciebie  bo tak podyktowało... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 grudnia 2012

Wybrałam Ciebie, bo tak podyktowało mi serce.

Tak wtuleni  w siebie zapatrzeni... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 4 grudnia 2012

Tak wtuleni, w siebie zapatrzeni, sobie przeznaczeni.

Uwielbiam Cię za to   że jesteś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 4 grudnia 2012

Uwielbiam Cię za to , że jesteś ♥ Uwielbiam Cię za to, że mnie kochasz pomimo moich wad ♥ Uwielbiam Cię za to że wytrzymujesz ze mną chociaż czasami jest trudno ;c ♥ Uwielbiam Cię za to że każdego poranka zaczynam myśleć o Tobie ♥ Uwielbiam Cię za to, że jesteś sobą :* ♥, że jestem jedyny w swoim rodzaju, jesteś MÓJ ! , Jesteś wszystkim czego potrzebuje. Kocham Cię Skarbie

Dzień w którym się poznaliśmy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 listopada 2012

Dzień w którym się poznaliśmy sprawił,że zastygłam w bezruchu, wstrzymałam swój oddech. Od samego początku wiedziałam,że znalazłam dom dla mojego serca.

Wiesz .. to nie jest tak że próbuje... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 listopada 2012

Wiesz .. to nie jest tak że próbuje gdzieś uciec , a nawet jeśli to możesz być pewny że wrócę.

Znajdą słowo  opatrzą moje rany... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 listopada 2012

Znajdą słowo, opatrzą moje rany, bo człowiek nigdy nie jest spisany na straty.

I chcę aby moja miłość... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 listopada 2012

I chcę aby moja miłość wyglądała jak związek : Edwarda i Belli , Stefana i Eleny, Kopciuszka i Księcia, Shreka i Fiony, Osła i Smoczycy, Myszki Miki i Myszki Mini, Donalda i Daisy !

tak  kocham rap. tak  jest jedynym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 listopada 2012

tak, kocham rap. tak, jest jedynym związkiem bez zdrady jaki znam. tak , całą moją miłość zawartą w serduchu oddałam tym bitom. to przy nim mogę mówić co mi się podoba, przy nim mogę myśleć i płakać. on daje mi wskazówki do dalszego życia , on i tylko on pomaga mi w rozwiązywaniu problemów w moim umyśle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV