głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Charakter? Podobno mam cholernie trudny. Upieram się przy swoim i rzadko kiedy idę na kompromis. Lubię decydować o sobie sama i nie znoszę ograniczeń. Jestem sz

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Charakter? Podobno mam cholernie trudny. Upieram się przy swoim i rzadko kiedy idę na kompromis. Lubię decydować o sobie sama i nie znoszę ograniczeń. Jestem szczera
Charakter? Podobno mam cholernie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2012

Charakter? Podobno mam cholernie trudny. Upieram się przy swoim i rzadko kiedy idę na kompromis. Lubię decydować o sobie sama i nie znoszę ograniczeń. Jestem szczera, zawsze - nawet jeśli ktoś widzi w tym chamstwo. Inteligencja pozwala mi na dość mocno rozwinięty sarkazm, którego czasami wręcz nadużywam. Uwielbiam wykłócać się o swoje i prawie nigdy nie odpuszczam. Wkurwiam, oj bardzo. Mam w sobie ten mały impuls, który często namawia mnie do działania na spontanie i mówienia czegoś zanim to przemyślę. Ciężko będzie Ci się ze mną dogadać, jeśli choć raz spieprzyłeś coś, lub zawiodłeś moje zaufanie. Jestem może troszkę inna - bo lubię czasem spiąć się z kimś dość mocno i nie odmówię sobie wyjebania ręką w mur, jeśli tylko może to pomóc - ale to właśnie ta inność i upór sprawiają, że Cię zaciekawiam, co również lubię robić - bo 'intrygująca' to moje drugie imię.

Na zegarku 11:20  za oknem 11 stopni... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2012

Na zegarku 11:20, za oknem 11 stopni mrozu. Widzę tych ludzi idących przed siebie, wszędzie się spieszących, odwiedzających każdy sklep aby tylko uchronić się od zimna. Odczekują chwilę, wychodzą i idą dalej, idą tam gdzie zawsze chcieli być, idą walczyć o swoje marzenia, o to czego tak bardzo pragnie ich serce i rozum, nie zwracają uwagi na otaczające ich inne osoby. Podchodząc do nich i pytając dlaczego ciągle idą, śpieszą się sami nie wiedzą gdzie odpowiadają że podążają tam gdzie spełnią się ich wszystkie pragnienia, tam gdzie wreszcie odczują spokój i ukojenie.

Grudzień. Zakwitająca w sercu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 grudnia 2012

Grudzień. Zakwitająca w sercu świąteczna atmosfera. Całe miasto ubrane w kolorowe światełka. Zapach wigilijnych potraw unoszący się po całym domu. Śliczna, kolorowa choinka stojąca w salonie. Mandarynki, które będę jadła razem z kuzynem. Śnieg. Mróz. Wigilia w gronie całej rodziny. Pasterka. I ta magia towarzysząca, każdej świątecznej chwili.

Wybrałam Ciebie  bo tak podyktowało... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 grudnia 2012

Wybrałam Ciebie, bo tak podyktowało mi serce.

Tak wtuleni  w siebie zapatrzeni... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 4 grudnia 2012

Tak wtuleni, w siebie zapatrzeni, sobie przeznaczeni.

Uwielbiam Cię za to   że jesteś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 4 grudnia 2012

Uwielbiam Cię za to , że jesteś ♥ Uwielbiam Cię za to, że mnie kochasz pomimo moich wad ♥ Uwielbiam Cię za to że wytrzymujesz ze mną chociaż czasami jest trudno ;c ♥ Uwielbiam Cię za to że każdego poranka zaczynam myśleć o Tobie ♥ Uwielbiam Cię za to, że jesteś sobą :* ♥, że jestem jedyny w swoim rodzaju, jesteś MÓJ ! , Jesteś wszystkim czego potrzebuje. Kocham Cię Skarbie

Dzień w którym się poznaliśmy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 listopada 2012

Dzień w którym się poznaliśmy sprawił,że zastygłam w bezruchu, wstrzymałam swój oddech. Od samego początku wiedziałam,że znalazłam dom dla mojego serca.

Wiesz .. to nie jest tak że próbuje... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 listopada 2012

Wiesz .. to nie jest tak że próbuje gdzieś uciec , a nawet jeśli to możesz być pewny że wrócę.

Znajdą słowo  opatrzą moje rany... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 listopada 2012

Znajdą słowo, opatrzą moje rany, bo człowiek nigdy nie jest spisany na straty.

I chcę aby moja miłość... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 listopada 2012

I chcę aby moja miłość wyglądała jak związek : Edwarda i Belli , Stefana i Eleny, Kopciuszka i Księcia, Shreka i Fiony, Osła i Smoczycy, Myszki Miki i Myszki Mini, Donalda i Daisy !

tak  kocham rap. tak  jest jedynym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 listopada 2012

tak, kocham rap. tak, jest jedynym związkiem bez zdrady jaki znam. tak , całą moją miłość zawartą w serduchu oddałam tym bitom. to przy nim mogę mówić co mi się podoba, przy nim mogę myśleć i płakać. on daje mi wskazówki do dalszego życia , on i tylko on pomaga mi w rozwiązywaniu problemów w moim umyśle.

To przyszło z wiekiem to jest nasze... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 15 listopada 2012

To przyszło z wiekiem to jest nasze szczęście I dzięki temu tak naprawdę widzimy więcej

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV