głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Gdy spotykasz wreszcie tę jedyną osobę z którą pragniesz spędzić resztę swoich dni zaczynasz marzyć o tym by reszta twoich dni rozpoczęła się jak najszybciej. n

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Gdy spotykasz wreszcie tę jedyną osobę z którą pragniesz spędzić resztę swoich dni zaczynasz marzyć o tym by reszta twoich dni rozpoczęła się jak najszybciej.
Gdy spotykasz wreszcie tę jedyną... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 lipca 2013

Gdy spotykasz wreszcie tę jedyną osobę, z którą pragniesz spędzić resztę swoich dni, zaczynasz marzyć o tym, by reszta twoich dni rozpoczęła się jak najszybciej.

najgorsze uczucie? gdy wiesz  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 lipca 2013

najgorsze uczucie? gdy wiesz, że jemu nie zależy, a wciąż myślisz, że będziecie razem.

zadomowiliśmy się tutaj  i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 lipca 2013

zadomowiliśmy się tutaj, i odnaleźliśmy - a o to baliśmy się najbardziej. On - z miłością życia u boku, ja - wśród ludzi, przy których się spełniam, i na których mi zależy. dzisiaj mamy już swoje sprawy, i choć zazwyczaj mijamy się w przejściu - zawsze mamy czas na uśmiech, i słowa "było warto". zaczeliśmy nowe życie - a tego przecież najbardziej pragnęliśmy, udało się, wygraliśmy.

I w końcu musisz odejść z miejsca... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 lipca 2013

I w końcu musisz odejść z miejsca, gdzie czułeś się najlepiej. Musisz zostawić coś czego już nigdy niczym nie zastąpisz

Wierzę w przeznaczenie  straszne... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 lipca 2013

Wierzę w przeznaczenie, straszne nie? Wierzę, że jest ktoś na świecie dla mnie. Wierzę, że ktoś na mnie czeka. Wierzę, że istnieje prawdziwa miłość tylko trzeba ją odkryć i zatrzymać przy sobie. Wierzę, że nikt nie jest w stanie zniszczyć prawdziwego uczucia. Wierzę też, że kiedyś go doznam.

Pragnę Twojej obecności   ale to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 lipca 2013

Pragnę Twojej obecności , ale to nie znaczy , że bez Ciebie nie istnieję .
Autor cytatu: kurde_mac

ktoś kiedyś zada ci pytanie   Ty... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 lipca 2013

ktoś kiedyś zada ci pytanie - Ty naprawdę mnie kochasz ? i nie będziesz miał pojęcia co odpowiedzieć, bo przecież prawdziwie kochałeś tylko raz / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

zbyt wiele tracimy  zbyt wcześnie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 lipca 2013

zbyt wiele tracimy, zbyt wcześnie żyjąc dla kogoś.

Istnieje na świecie tylko jeden... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 18 lipca 2013

Istnieje na świecie tylko jeden człowiek, którego naprawdę pokochasz, reszta to tylko zauroczenia i życiowe błędy.

Kochać to także umieć się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 lipca 2013

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Wiem na kogo mogę liczyć i na kim... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 8 lipca 2013

Wiem na kogo mogę liczyć i na kim polegać, z kim toasty wznosić i sukcesy oblewać, z kim mogę rozmawiać, a na kogo uważać, by pewnych sytuacji nie powtarzać.. z Tobą mogę wszystko.

Pomyśl. Jak wyglądało by Twoje... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 8 lipca 2013

Pomyśl. Jak wyglądało by Twoje życie bez niej? Kto troszczyłby się o Ciebie jak rodzona matka? Kto by wmuszał w Ciebie jedzenie jak babcia? Kto czule całował w czoło? Kto pocieszał w gorszych chwilach, a cieszył Twoim szczęściem w tych lepszych? Kto byłby zawsze przy Tobie gdybyś tego potrzebował? Kto pokochałby Cię tak szczerze i mocno jak ona? Kto by zabierał na długie spacery? Kto by Cię denerwował jak młodsze rodzeństwo? Kto byłby Twoją ostatnią myślą przed snem i pierwszą tuż po przebudzeniu? Kto przytulałby tak mocno i czule? Krzyczał tak głośno gdy robisz coś nie tak? Upominał gdy zachowujesz się nieodpowiednio? Kogo uśmiech dodawałby Ci tyle sił? Kto pilnowałby Cię podczas imprez gdy wlewasz w siebie zbyt dużo alkoholu? Kto by chciał dla Ciebie lepiej od niej? Kto by wybaczał Ci wszystko? Płakał przez Twoje ostre słowa? Kto wskazał odpowiednią drogę życia? Martwił gdy nie odbierasz telefonu? Kto zrezygnowałby dla Ciebie z tylu rzeczy? Kto by Ci ją zastąpił? No kto?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV