głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Krzyczę gdy proszą mnie o cisze. Milczę gdy mnie o coś pytają. Kłamię gdy błagają o szczerość. Nienawidzę gdy mnie kochają. Biję gdy ktoś próbuje mnie przytulić

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Krzyczę gdy proszą mnie o cisze. Milczę gdy mnie o coś pytają. Kłamię gdy błagają o szczerość. Nienawidzę gdy mnie kochają. Biję gdy ktoś próbuje mnie przytulić.
Krzyczę  gdy proszą mnie o cisze.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Krzyczę, gdy proszą mnie o cisze. Milczę, gdy mnie o coś pytają. Kłamię, gdy błagają o szczerość. Nienawidzę, gdy mnie kochają. Biję, gdy ktoś próbuje mnie przytulić. Gardzę bogatymi. Okradam biednych. Obwiniam niewinnych.Chwalę zdrajców. By wszystkim pokazać ich lustrzane odbicie, sprowokować ich do szukania tego, czego we mnie nie mogą znalezć, Bo ludzie widzą to co chcą zobaczyć

Ja To Ja...jestem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Ja To Ja...jestem księżniczką...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę..

 Czemu taka jesteś?   Jaka?   Taka... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

-Czemu taka jesteś? -Jaka? -Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna? -Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny które znasz..

Wśród tandety lśniąc jak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Wśród tandety lśniąc jak diament.! kolorowy.cukierkowy.jedyny. Lśnię.! Nie dla wszystkich dostępna.! ustaw sie w kolejke. To ta z najwyższej półki.! Nie do kupienia.! nie do wycenienia. '!

'spie z pluszowym misiem .  gram w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

'spie z pluszowym misiem . gram w gry komputerowe dla dzieci od 5 lat . mam rolki bez kolek . w McDonaldzie zawsze prosze o zabawke . odbieram telefon zanim zadzwoni . regularnie jem danonki. zapadłam w spiaczke . jezdze na rowerze trzykolowym . kolekcjonuje lalki barbie . w sklepie miesnym zawsze prosze o ser .'

Jeśli któregoś dnia poczujesz że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Jeśli któregoś dnia poczujesz,że chce Ci sie płakać Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję ,że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję , że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać Zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho... A jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować.

Mam ochotę iść środkiem jezdni...... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Mam ochotę iść środkiem jezdni... Z zamkniętymi oczami...

Szczęscie usiadło na brzegu mojego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Szczęscie usiadło na brzegu mojego łóżka i rozpłakało się ze szczęścia.

Jestem Jaka Jestem  Tak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Jestem Jaka Jestem, Tak Pozostanie...! Za Dużo Nie Obchodzi Mnie Innych Gadanie...! Nie Będę Zmieniać Się Dla Nikogo...! Bo Wolę Pozostać Tym Kim Jestem - Sobą...! Nie Chce Być Sztucznie Kreowana...! By Potem Nie Mieć Własnego Zdania...! Wole Mówić To Co Myślę, Uważam...! Chociaż Nie Raz Przez To Kłopoty Stwarzam...! Ale Co Z Tego ?! Przynajmniej Jestem Sobą...! A Nie Wykreowaną Przez Świat Pustą Osobą...! Jesteś tak cwana .?! To wymyśl coś sama . Moja twórczość bejbii jest zakazana !

Małolata mająca w głowie pstro... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Małolata mająca w głowie pstro - Nastolatka żyjąca według zasad "carpe diem" - Dziewczynka z ambicjami - Kobieta która chcę kochać i być kochana - Słońce które nawet największy lód potrafi roztopić - Z uśmiechem i wiarą podążająca przez życie -" Być sobą i się nie zmieniać"- TEGO SIĘ TRZYMAM!

Nie kupisz mnie w sklepie wszystko po... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2010

Nie kupisz mnie w sklepie wszystko po 4 zł Kupiona w Real'u za dogodną cene Nie z przeceny ! Jedyna w swoim rodzaju Teraz stoje na wystawie z napisem ''bezcenna'' Bo taka właśnie jestem . Nie do kupienia !

Nie znasz mojej wartości oceniasz po... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 luty 2010

Nie znasz mojej wartości,oceniasz po całości... Dla Ciebie nie ważne to co w środku, myślisz tylko o jednym - piękna jesteś kotku... To jesteś dla mnie FRAJEREM!!! Takich kolesi równam z ZEREM...!!! Masz osiedle? No to bomba... Masz chłopaków? No i dobra... Masz problem? No to czekam... Przyjdź do mnie, a nie przez neta szczekasz wsłuchaj sie w te słowo Szmato..! Co TY powiesz teraz na To..? zgrabna .. piękna .. zawsze modna.. czuła.. wredna.. No i mądra..! ha^^ kiedy trzeba kokietuje.. kiedy trzeba to świruje..! tyłkiem kręce w Clubach Disco.! co Ty powiesz na to wszystko..?? jeśli chcesz, dziewczyno..- plotkuj.. Żal mi Ciebie TY idiotko..! chłopcze.. patrząc na jej ciało.. wzdychasz i Ci ciągle mało.. maa charakter zajebi*** ..ii kochają się w niej wszyscy..! przyjaciele uwielbiają..podziwiają ii wspierają.. wszyscy chcą ją naśladować.. żeby jej sie przypodobać..! więc stul mordę gdy ją widzisz.. bo sie ryja swego wstydzisz..!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV