głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 hej. weź go sobie. jest cały Twój. przepraszam czy to żart ? bo wydaje się jakby był. nie. mówię całkiem poważnie. ale... dlaczego ? powiedział że Cię kocha. p

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
hej. weź go sobie. jest cały Twój. przepraszam czy to żart ? bo wydaje się jakby był. nie. mówię całkiem poważnie. ale... dlaczego ? powiedzia
  hej. weź go sobie. jest cały... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

- hej. weź go sobie. jest cały Twój. - przepraszam, czy to żart ? bo wydaje się jakby był. - nie. mówię całkiem poważnie. - ale... dlaczego ? - powiedział, że Cię kocha. przez sen.

Zakochałam sie w Tobie i brnę dalej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

Zakochałam sie w Tobie i brnę dalej w to błoto.Czy Ty wiesz co ja robie?! KOCHAM CIĘ IDIOTO!

w piątek 13 ego wstałam lewą nogą... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

w piątek 13-ego wstałam lewą nogą z łóżka, rozbiłam lusterko kiedy się malowałam, przez ulicę przebiegł czarny kot, uciekł mi autobus do miasta i spotkałam Ciebie. Najcudowniejszy dzień w życiu.

Nie mogłam być dla niego łatwa  a... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

Nie mogłam być dla niego łatwa, a zawłaszcza teraz. Nadal w sercu mam ochotę powiedzieć mu, że zależy mi na nim, ale jakoś nie chce mi sie wysilać języka...

Wstałam i zaczęłam iść w stronę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

Wstałam i zaczęłam iść w stronę jakiegoś parku. Zostawiłam go siedzącego, samego na przystanku. Szłam ścieżką, ale on widocznie nie dawał za wygraną. Podbiegł i złapał mnie za rękę. - Nie rób mi tego... - wyszeptał, gładząc mnie dłonią po twarzy ze łzami w oczach - Jesteś tą jedyną... Nie chcę innej i wiem, co czujesz. - znów stanęła przede mną poważna decyzja. Ponad pół roku nie dawał znaku życia, a teraz się obudził.

znów milczysz. już przestań  nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

znów milczysz. już przestań, nie można tak codziennie.

Czasami nie doceniamy tych  którzy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

Czasami nie doceniamy tych, którzy pragną abyśmy byli szczęśliwi, a bezustannie wierzymy w tych, którzy nam to szczęście odebrali

A pamiętasz jak było fajnie  a... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

A pamiętasz jak było fajnie, a pamiętasz jak się śmialiśmy z naszej głupoty, a pamiętasz jak mowiłam że zawsze juz tak będzie, a pamiętasz że cię nigdy nie okłamalam, a pamiętasz co mi odiecywałeś? Ja pamiętam wszystko, słowo w słowo. Pamiętam nawet jak mówiłeś że ty będziesz zawsze to wszystko pamiętał.

Czas tak szybko leci rok za nami... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 lipca 2010

Czas tak szybko leci rok za nami pamiętam gdy Cię poznałam z dnia na dzień coraz bardziej sie zakochiwałam te spacery wieczorami i wypady rowerowe. Pierwszy pocałunek pamiętam jakby to wczoraj było pierwsze słowa 'Kocham' i łzy szczęścia.. Ten TwÓj uśmiech piękniejszego nie ma ; ) i wiem że czasem błędy popełniam ideałem nie jestem. Pamiętam wbiegnięcie do fontanny i gdy w kukurydze wbiegliśmy.. za drugim razem gubiąc się ; ) Dziękuję za to że jesteś za te wszystkie dni.. chcę by więcej ich było.. dziękuje ze wytrzymałeś ze mną tyle . miałam szczęście poznając Ciebie bo mieć Ciebie przy sobie to miec szczęście ;)

  Chcesz znać prawdziwy powód  dla... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 lipca 2010

- Chcesz znać prawdziwy powód, dla którego cię nie zerżnę? I zapinając guziki pludrów, wyjaśniłem: - Pewnie dlatego, że tak naprawdę wolę cię lubić, niż rżnąć. Na co Paige, z rękami ponad głową, poprawiając swój czarny mózg z włosów, zapytała: - A czy seks i uczucie muszą się wykluczać? A ja wybuchnąłem śmiechem. Tak, odparłem, zawiązując fular. Tak, muszą.

Zostawił ją pomimo tego iż... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 lipca 2010

Zostawił ją pomimo tego iż obiecał, że nigdy jej nie opuści, będzie przy niej na dobre i złe, w każdej sekundzie. Głupia, zapomniała, że przecież nigdy nie umiał dotrzymywać danego słowa.

Każde głębsze uczucie prowadzi do... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 lipca 2010

Każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia. Miłość bez cierpienia nie jest miłością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV