głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Najpierw przeklinasz życie i chcesz to skończyć następnie robisz dwa kroki do przodu na autostradzie bojąc się że przeżyjesz. Potem ogarnia cię przerażenie że z

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Najpierw przeklinasz życie i chcesz to skończyć następnie robisz dwa kroki do przodu na autostradzie bojąc się że przeżyjesz. Potem ogarnia cię przerażenie że zginiesz
Najpierw przeklinasz życie i chcesz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

Najpierw przeklinasz życie i chcesz to skończyć, następnie robisz dwa kroki do przodu na autostradzie, bojąc się że przeżyjesz. Potem ogarnia cię przerażenie, że zginiesz i teraz wiesz po co żyjesz, co kochasz, co i kto jest dla ciebie najważniejszy a jedynym twoim zmartwieniem to twoja głupota i żal za minione lata z nadzieją, że może się cofnie czas.

przyjaciele oczekują od nas tego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

przyjaciele oczekują od nas tego, że będziemy takimi jakich oni chcieliby nas widzieć. jednak istnieją jednostki, które wręcz chcą Cię widzieć takim, jak Ty sam jesteś dla siebie. nie chcą Cię ulepszać, szanują Twoje 'ja' i przede wszystkim doceniają to co dla innych robisz, odwzajemniając to. jak wiedzieć, że to przyjaciel? Ty tego nie wiesz, bo ludzki rozum często myli, jedynie to co czujesz. to totalna swoboda bycia sobą, otwartość, że takowa osoba kiedyś Cię zrani bądź zawiedzie. czujesz, że nie jest nafaszerowana fałszerstwem i dwulicowością, że przyjaźni się z Tobą bezinteresownie, nie widzi w tym żadnej korzyści. ale czy przyjaźń ma jakiś sens, skoro opiera się na obojętności i dawaniu czegoś tylko z jednej strony?

 Mówisz  że mogę się z nią o... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

`Mówisz, że mogę się z nią o ciebie bić! żartujesz sobie? Niby, po co skoro już dawno podjąłeś decyzję, wybierając, ją? Żeby dać ci tą pieprzoną, satysfakcję, że wciąż mi na tobie zależy? nigdy!

Nie jesteś jakiś superfajny. Nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

Nie jesteś jakiś superfajny. Nie myślę o tobie 24h na dobę. I nawet nie jaram się tobą, gdy cię widzę. Ale masz w sobie coś, co sprawia, że chcę chodzić do miejsc, gdzie 'przez przypadek' mogłabym cię spotkać.

 Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

`Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie.

Chce żebyś pokochał moją... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję. Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział. Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno. Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę, ale czuję, że to nie najlepszy moment. Chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści.

Zawsze myślałam  że będziesz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

Zawsze myślałam, że będziesz mój. Zawsze. Nigdy nie traciłam nadziei. Oni mi mówili, żebym się cieszyła życiem, żebym zaczęła chodzić z kimś innym, żebym się trochę wyluzowała, bo ja nigdy nie potrafiłam się odezwać, jak ty byłeś w pobliżu, pamiętasz? Uważali, że może zwrócisz na mnie uwagę, gdy będę trochę bardziej, bardziej sobą.

siedzę pół dnia w kurewsko... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

siedzę pół dnia w kurewsko zielonej ławce między idiotami z grupy. i rozumiem twierdzenie talesa. rozumiem przesłanie pana cogito. rozumiem algorytmy. rozumiem hipotezę de Broglie'a. rozumiem przyspieszenie dośrodkowe. znam ważniejsze daty na pamięć. na pamięć.. to tak jak Ciebie. ale Ciebie za ch.uj nie rozumiem.

Poczuła nagły   niespodziewany... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

Poczuła nagły, niespodziewany przypływ gwałtownego, szalonego pragnienia, które zrodziło się gdzieś głęboko i domagało się zaspokojenia. Teraz teraz teraz !

 hej Romeo!   hej Julka    D   kocham... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

-hej Romeo! -hej Julka; - D -kocham Cię...;-* -a ja Ciebie nie;-P - ej poczekaj przecież miałeś mnie kochać wiecznie...;-( -ale to rzeczywistość kotku, a nie kolejne romansidło...

Miłość spytała przyjaźń:   Po... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

Miłość spytała przyjaźń: - Po co Ty istniejesz, skoro ja już jestem? Przyjaźń odpowiedziała: - Istnieję po to by zostawiać uśmiech tam gdzie Ty zostawiasz łzy..

Czasem po prostu kogoś potrzebujesz.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 sierpnia 2010

Czasem po prostu kogoś potrzebujesz. Kogoś, kto rozśmieszy Cię gdy będziesz smutna. Kogoś, kto powie Ci 'jesteś piękna'. Kogoś, kto będzie z niecierpliwością na Ciebie czekał. Kogoś, kto zadzwoni każdego wieczora. Kogoś, kto powie całkowicie szczerze 'kocham Cię'. Czasem po prostu kogoś potrzebujesz..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV