głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Chciałam kiedyś o Tobie zapomnieć i mieć Cię głęboko w dupie ale tak się nie da.. Gdy ja próbuje zapomnieć przypominam sobie jeszcze więcej . Nie jestem idealna

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Chciałam kiedyś o Tobie zapomnieć i mieć Cię głęboko w dupie ale tak się nie da.. Gdy ja próbuje zapomnieć przypominam sobie jeszcze więcej .
Chciałam kiedyś o Tobie zapomnieć... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 13 października 2010

Chciałam kiedyś o Tobie zapomnieć i mieć Cię głęboko w dupie, ale tak się nie da.. Gdy ja próbuje zapomnieć, przypominam sobie jeszcze więcej .

Nie jestem idealna  bo nie lubię... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 13 października 2010

Nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką i nie mam 5 centymetrowych tipsów. Mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. Nie robiłabym sobie nadziei.

Uparcie postanowiłam być twarda.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 października 2010

Uparcie postanowiłam być twarda. Udało mi się. Ale być może jednak zrobiłam to wbrew sobie. Próbowałam od nazajutrz zapomnieć o nim i jakoś nie udawało mi się wymazać go z pamięci. Im bardziej starałam się nie pamiętać, tym silniej wracał w myślach, słowach, gestach.

Telefon wibruje. Słyszę swój... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

Telefon wibruje. Słyszę swój śmieszny dzwonek ogłaszający nadejście sms'a. Spoglądam na wyświetlacz 'masz jedną nieodebraną wiadomość'. Nadawca: ON. Treść wiadomości: :* , I do końca dnia jestem najszczęśliwsza dziewczyną na świecie. Oto jak głupi buziak może wprowadzić w stan euforii ♥

już myślałam  że nic gorszego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

już myślałam, że nic gorszego się nie może zdarzyć, a tu patrzcie! wrócił do dziewczyny, której rzekomo nienawidził

normalnie po przeczytaniu Twojego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

normalnie po przeczytaniu Twojego opisu 'zimno. :(' wysłałabym Ci przytulającą emotkę. ale nie tym razem. obiecałam sobie przecież, że nie napiszę nigdy więcej, a na 'siema' będę odpowiadać 'spierdalaj'. na to zasłużyłeś, kotku.

masz serduszko jak truskawki  a cały... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

masz serduszko jak truskawki, a cały jesteś jak czekolada. ha.! śmiało mogę nazwać cię moją ulubioną truskawkową czekoladą.

ruszyła biegiem w stronę lasu.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

ruszyła biegiem w stronę lasu. miała niesamowite tempo. dotarła w Ich miejsce. oparła się o pień, zaczęła płakać. wykrzyczała jak strasznie go nienawidzi za to co jej zrobił i jak bardzo nadal go kocha za wszystko inne, nawet za te głupie kłótnie, które tak cudownie się kończyły.. nigdy nie czuła się tak źle.. było jej tak niedobrze, ciężko. chciała, żeby tu był.. obok, razem z nią. potrzebowała, żeby ją przytulił i szepnął do ucha 'będzie dobrze. jestem przy Tobie.', niby zwykle słowa, a dodawały sił. teraz nie miała ich w ogóle. wyjęła z plecaka nóż. przyłożyła go sobie do płuc. i wtedy usłyszała oddalony krzyk - 'nieee, kochanie! nie rób tego! nie!'. nie musiała się odwracać, nie miała wątpliwości. to był On. wszędzie rozpoznała by ten głos. odkrzyknęła - 'boli, skarbie. boli!' i wbiła narzędzie w ciało. dobiegł do niej. 'przepraszam' - powiedział. ostatkami sił przymrużyła oko. 'miło Cię widzieć. wybaczam..' - wyszeptała nie mogąc złapać oddechu.

Co jest najgorsze?  Gdy sama siedzę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

Co jest najgorsze? Gdy sama siedzę na parapecie, spoglądam na zachód Słońca. I przypominam sobie, kiedy to Ty byłeś dla mnie Słońcem. Czasami wyobrażam sobie, że nadal jesteś przy mnie. Ale nawet w marzeniach zostaje sama ..

Bałam się  że zapomnisz jak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

Bałam się, że zapomnisz jak wyglądam, jak się nazywam a co najgorsze byłam pewna , że zapomnisz jak cie całowałam w usta i mówiłam , że kocham. Właściwie może to dobrze, że mam te lęki, bo już nie rusza mnie widok pająka, bardziej widok ciebie .

Poznaliśmy się zwyczajnie tak jak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

Poznaliśmy się zwyczajnie tak jak wszyscy Na początku dalecy a później bliscy.

Telefon milczy już od wielu dni... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2010

Telefon milczy już od wielu dni Cisza nie pozwala zasnąć mi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV