głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Co by się nie działo miej na twarzy uśmiech. Nieważne jak bardzo ból rozrywałby Cię na miliony kawałeczków śmiej się odpowiadając na pytanie co u Ciebie i jak s

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Co by się nie działo miej na twarzy uśmiech. Nieważne jak bardzo ból rozrywałby Cię na miliony kawałeczków śmiej się odpowiadając na pytanie co u Ciebie i jak sobie
Co by się nie działo   miej na... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 luty 2014

Co by się nie działo - miej na twarzy uśmiech. Nieważne jak bardzo ból rozrywałby Cię na miliony kawałeczków - śmiej się, odpowiadając na pytanie co u Ciebie i jak sobie radzisz, odpowiadaj - "w porządku". Zaciskaj pięści, gryź wargi z bólu, jaki nakłada na Ciebie życie - ale nie pokazuj innym, że coś mocno pcha Cię w przepaść, to Twoje życie - wygraj je, nieważne w jakiej formie, nieważne, czy dla kogoś czy dla siebie - wygraj, i nie pozwalaj innym oglądać Twojego nieszczęścia, zaufaj mi - czym więcej ludzi wie o Twoich problemach, tym większą łatwość sprawia im dobicie Cię, poprzez zadanie kolejnych ran, które zaczną się scalać z poprzednimi. Poradzisz sobie, ze wszystkim, pamiętaj - nie jesteś osamotnioną osobą, nawet jeśli się tak czujesz, gdzieś tam w górze, na którejś z chmur siedzi Twój własny Anioł stróż, który podniesie Cię, kiedy Twoje skrzydła zapomną jak latać, nawet jeśli chwilowo jest niedostępny - daj mu troszeczkę czasu, każdy się czasem spóźnia.

Przede wszystkim jesteś człowiekiem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 luty 2014

Przede wszystkim jesteś człowiekiem stworzonym po to, by żyć, śmiać się, by kochać, by być dobrym. Tak naprawdę na tym świecie liczy się tylko to.

Los nie bez powodu narzuca nam tą... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 luty 2014

Los nie bez powodu narzuca nam tą samą drogę...

Odrobina troski o mężczyznę nigdy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 luty 2014

Odrobina troski o mężczyznę nigdy nie zaszkodzi. Ale tylko odrobina

Nawet jeśli byłabym nieziemsko... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 luty 2014

Nawet jeśli byłabym nieziemsko piękna i mogłabym mieć każdego chłopaka na świecie, i tak wybrałabym właśnie Ciebie.

Mimo  że wiek w miłości nie ma... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 luty 2014

Mimo, że wiek w miłości nie ma znaczenia, to trzeba do niej dorosnąć.

Grunt to nie przywiązywać się do... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 luty 2014

Grunt to nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, chciałbyś to zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic.

Stań się lepszym człowiekiem. I... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 luty 2014

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

Czasami nie chodzi o to  aby... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 luty 2014

Czasami nie chodzi o to, aby zmieniło się na lepsze. Najczęściej chodzi o to, aby zmieniło się na cokolwiek.

Podejrzliwość w stosunku do... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 luty 2014

Podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć.

dobrze tak zrobić wszystko inaczej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 18 luty 2014

dobrze tak zrobić wszystko inaczej, zacząć od tyłu, wywrócić świat do góry nogami, nie tylko swój. miło tak w końcu dla odmiany być szczęśliwym człowiekiem, mało spać i dużo się uśmiechać. nie martwić się przyszłością, żyć chwilą, upijać się i czasami wyluzować jeszcze bardziej, a przede wszystkim nie tęsknić za czymś co nigdy nie wróci, za kimś, kto nigdy już nie będzie taki sam jak wcześniej, wszystko przemija i to chyba dobrze.

Tak dużo się ostatnio u mnie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 luty 2014

Tak dużo się ostatnio u mnie pozmieniało. I we mnie też same zmiany. Chyba dużo przeszłam ostatnio, ale nigdy nie byłam taka silna, jak teraz. Czuję, że to mój czas, moje sekundy, które muszę wykorzystać, nie mogę pozwolić im po prostu minąć i zniknąć. To moja chwila, mój dzień, na który tyle czekałam. Od dawna marzyłam, żeby chociaż przez chwilę czuć się dobrze, żeby przestało mnie wszystko boleć, żebym mogła już się o siebie nie bać. Czuję, że to już. To już czas, żeby zacząć żyć, tak naprawdę. Przeżywać wszystko tak intensywnie, żeby wieczorami nie mieć siły na myśli, na złośliwość wobec siebie. Za długo czekałam i pozwalam sobie marnieć. Teraz wszystko się zmieni. Muszę wykorzystać każdą chwilę, każdą minutę i każdy dzień. Tak się bałam, że nie przetrwam, że zginę i już nigdy nie będzie w porządku. Myślałam, że zawsze wszystko psuję, że nie mogę się już naprawić. A teraz wszystko wydaje mi się inne. Chyba przestałam umierać i w końcu mogę nauczyć się żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV