głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 ' Zdębiałaś No chcesz żołędzia ? Dano nam dwie ręce do trzymania dwie nogi do chodzenia dwoje oczu do patrzenia i dwoje uszu do słuchania ale czemu jedno serce?

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
' Zdębiałaś No chcesz żołędzia ?
'  Zdębiałaś       No  chcesz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 stycznia 2011

' Zdębiałaś - No chcesz żołędzia ?

 Dano nam dwie ręce do trzymania... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 stycznia 2011

-Dano nam dwie ręce do trzymania, dwie nogi do chodzenia, dwoje oczu do patrzenia i dwoje uszu do słuchania, ale czemu jedno serce? -Dlatego, że drugie dano komuś innemu, aby nas znalazł

Wystarczyło mi zwykłe 'siema' w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 stycznia 2011

Wystarczyło mi zwykłe 'siema' w szkole. Do końca lekcji, to 'siema' miało dla mnie wielkie znaczenie, wiem że to mało, ale cieszyło. Ale teraz, nawet tego nie ma.

Tak czasami w życiu jest  zę nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 stycznia 2011

Tak czasami w życiu jest, zę nie każdy ma tyle szczęścia. Ktoś ma więcej problemów, ktoś ma ich mniej, a nawet być możę ktoś ich w ogóle nie ma, Ja wiem, żę je mam.. i wiem też, że musze z nimi żyć i nigdy nie poddawać się.

kocham patrzeć kiedy śpisz.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 stycznia 2011

kocham patrzeć kiedy śpisz. uwielbiam budzić się przy Tobie o 4 rano i wsłuchiwać się w padający deszcz za oknem. szaleję za chwilami,gdy podczas snu przytulasz się do mnie i czule całujesz w czółko. dzisiejszej nocy będę tęsknić za Twoim mamrotaniem przez sen, jednak przede wszystkim będzie mi brakować Ciebie obok, bo przy Tobie wiem,że ...nic mi złego nie grozi. kocham nasze wspólne,boskie noce razem.

potrzebuję ósmego dnia tygodnia ...... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 stycznia 2011

potrzebuję ósmego dnia tygodnia ... -tylko dla nas. < 33

Nawet nie wiesz ile filmów... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 stycznia 2011

Nawet nie wiesz ile filmów pornograficznych powstałoby z moich myśli gdy na Ciebie patrze

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 stycznia 2011

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie ? 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5 mówiło, że to najwspanialsze uczucie, które kiedykolwiek Ci się przytrafiło.
Autor cytatu: jachcenajamaice

ona otwiera okno na oścież podczas... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2011

ona otwiera okno na oścież podczas deszczu, a tanie wino pije prosto z butelki. rano biega boso po trawie bo uwielbia dotyk rosy na stopach.zasypia podczas kąpieli i uwielbia palić papierosy podczas malowania paznokci. jest wyjątkowa. niepowtarzalna. a nikt nie jest w stanie tego zwyczajnie, docenić.

Najpierw nieśmiało przysunął się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2011

Najpierw nieśmiało przysunął się do niej. Niepewnie spojrzał w jej oczy i przytulił. Bo to była jedna z lepszych opcji, jakie wybiera się w zimie.

zwoni telefon. wkurwiona i zaspana... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2011

zwoni telefon. wkurwiona i zaspana spojrzałam na wyświetlacz, ohoo, brat się do mnie dobija. - pomyślałam. odebrałam i cicho powiedziałam 'halo?' , w tym samym momencie śmiałeś się do kumpla ' ta mała cholera jeszcze śpi.' 'co? ' dodałam. zmieszany odpowiedziałeś 'eee, to nie do Ciebie. śpisz tak wgl?' 'nie, nie śpię.' odpowiedziałam . 'aaa. a obudziłem Cię ?' 'nie, coś Ty.' dodałam z ironią, której najwidoczniej nie zrozumiał bo smutnym głosem jęknął ' szkoda. bo taki miałam zamiar.' zaśmiałam się i rzuciłam krótkie 'zabiję Cię kiedyś, wiesz?' 'wiem. i tu Cię mam.' zakończył rozmowę, po której przewróciłam się na drugi bok, oczywiście przez jego inteligencję wstałam 10 minut później - nie mogłam już zasnąć, głupku.

drugi dzień nowego roku. na nk fala... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 stycznia 2011

drugi dzień nowego roku. na nk fala zdjęć z Sylwestra. a u mnie? pieprzona nadzieja, że będzie dobrze. że jednak zrozumiałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV