głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 wiedziałam że totalnie mi odbiło kiedy najpierw przystawiłam dyktafon do Twojej klatki piersiowej a później nagrany dźwięk ustawiłam na dzwonek telefonu. 18:18

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
wiedziałam że totalnie mi odbiło kiedy najpierw przystawiłam dyktafon do Twojej klatki piersiowej a później nagrany dźwięk ustawiłam na dzwonek telefonu.
wiedziałam  że totalnie mi odbiło... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

wiedziałam, że totalnie mi odbiło, kiedy najpierw przystawiłam dyktafon do Twojej klatki piersiowej, a później nagrany dźwięk ustawiłam na dzwonek telefonu.

18:18   kolejna złudna nadzieje  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

18:18 - kolejna złudna nadzieje, że w końcu wszystko między nami będzie dobrze

  zatańczysz?.. podał dłoń i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

- zatańczysz?.. podał dłoń i zniszczył mi życie

Siedziała zaspana  przed monitorem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Siedziała zaspana, przed monitorem komputera, w powietrzu było czuć owocową herbatę i świeże bułki, weszla na GG , siedziała dwie godziny przegladając plotki w internecie, zobaczyła ze On przesyła wiadomość ' Ej, malutka nie śpisz? Przecież dopiero 3 ' . ' Nie mogę, straciłam to, na czym Mi zależało . ' Co? ' . ' Ciebie idioto.

a wiesz co jest w życiu najlepsze ?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

a wiesz co jest w życiu najlepsze ? - niszczenie facetów, zajebiście wyluzowanych facetów, myślących że wszystko jest dla nich. - chuja. nic nie jest dla nich.

Kiedyś  gdy o Tobie myślałam... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Kiedyś, gdy o Tobie myślałam, nasuwały mi się tylko określenia typu, 'cudowny', 'idealny', 'jedyny w swoim rodzaju'. teraz jest inaczej. nasuwają, mi się tylko przymiotniki 'beznadziejny', 'bezuczuciowy', 'taki jak wszyscy'. A zamiast Twojego imienia, mówię 'sukinsyn', bo to określa, Cię znacznie, lepiej.

Spędziła w łóżku kolejny dzień.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Spędziła w łóżku kolejny dzień. Jeden z tych, które nazywała "kolejnymi". Jeden z tych, których już nie liczyła. Poduszka, przesiąknięta już obojętnością, sprawiała wrażenie bardziej martwej niż zazwyczaj. Pościel, już tak przyzwyczajona do dreszczów, przeszywających jej ciało, wiedziało dobrze, kiedy otulić ją mocniej. Okno, które przecinały ostre jak brzytwa promienie słoneczne, nie walczyło już, już nie. Wszystkie cztery ściany, które znały już całą historię, nadal milczały jak grób, przecież obiecały. Popatrzyła na małą komódkę obok łóżka. Leżała na niej książka, która doskonale znała już zapach jej palców i smak jej łez. Spojrzała na pusty kubek, uśmiechający się żałośnie do niej. Uśmiechnęła się także - Dziś kolejny fałszywy dzień, kolejne fałszywe uśmiechy i kolejne fałszywe słowa. Dziś kolejny

On.! Kilka literek imienia tak bardzo... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

On.! Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to co było złe.!

popchnęłam go  wpadając razem z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

popchnęłam go, wpadając razem z nim do wanny. zaczęliśmy się całować. - skrzywdzę Cię - wyszeptał między pocałunkami. - nie skrzywdzisz. - odpowiedziałam.!

Niby czas leczy rany teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Niby czas leczy rany

Dla Ciebie na prawdę zrobiłbym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Dla Ciebie na prawdę zrobiłbym wszystko, otworzył niebo, przyciągnął je blisko, byś mogłą po nim stąpać jak anioł. Bo pragnę tak mocno Tobą sie zająć, Świat to nie zając i nie ucieknie. NIech sobie trwają te chwile piękne. Bez nas to wszystko traci swój urok, bez Ciebie w mym życiu jest tylko ponuro. Jesteś dla mnie po prostu królewną jak Cie opisać gdy słowa bledną. A ja pisze ten tekst, siedząc samemu gdy Ty jesteś tam, cały dzień w biegu. Życie me jednak jest troszke za krótkie by być oddzielnie, być w pojedynkę. Ale ja czekam tu i zawsze będę, niech to co czuje zabrzmi wszędzie.

Zapamiętaj te słowa każde me... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Zapamiętaj te słowa każde me tchnienie, każda ma myśl jest tylko dla Ciebie. Każde mrugnięcie, mój szept w Twoje uszy, Twych oczu nie zastąpi żaden z kruszców Prosze popatrz ja na prawdę Cię kocham, choć często zachowuje sie jak prostak. Wybacz mi jakoś to wszystko naprawie, byś była dumna ze mnie i było tak zawsze. Przepraszam że czasem moja wyobraźnia wybiega daleko w krainę błazna, że myśli mam chore, ale serce zdrowe ono bije dla Ciebie bo oddałem je Tobie. Zbyt często może widzisz łzy w mych oczach zbyt często może mówię Ci ze kocham, ale ja taki jestem i chcę być lepszy. Musisz na prawdę w te słowa uwierzyć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV