głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 On.! Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołe

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
On.! Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na
On.! Kilka literek imienia tak bardzo... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

On.! Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to co było złe.!

popchnęłam go  wpadając razem z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

popchnęłam go, wpadając razem z nim do wanny. zaczęliśmy się całować. - skrzywdzę Cię - wyszeptał między pocałunkami. - nie skrzywdzisz. - odpowiedziałam.!

Niby czas leczy rany teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Niby czas leczy rany

Dla Ciebie na prawdę zrobiłbym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Dla Ciebie na prawdę zrobiłbym wszystko, otworzył niebo, przyciągnął je blisko, byś mogłą po nim stąpać jak anioł. Bo pragnę tak mocno Tobą sie zająć, Świat to nie zając i nie ucieknie. NIech sobie trwają te chwile piękne. Bez nas to wszystko traci swój urok, bez Ciebie w mym życiu jest tylko ponuro. Jesteś dla mnie po prostu królewną jak Cie opisać gdy słowa bledną. A ja pisze ten tekst, siedząc samemu gdy Ty jesteś tam, cały dzień w biegu. Życie me jednak jest troszke za krótkie by być oddzielnie, być w pojedynkę. Ale ja czekam tu i zawsze będę, niech to co czuje zabrzmi wszędzie.

Zapamiętaj te słowa każde me... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Zapamiętaj te słowa każde me tchnienie, każda ma myśl jest tylko dla Ciebie. Każde mrugnięcie, mój szept w Twoje uszy, Twych oczu nie zastąpi żaden z kruszców Prosze popatrz ja na prawdę Cię kocham, choć często zachowuje sie jak prostak. Wybacz mi jakoś to wszystko naprawie, byś była dumna ze mnie i było tak zawsze. Przepraszam że czasem moja wyobraźnia wybiega daleko w krainę błazna, że myśli mam chore, ale serce zdrowe ono bije dla Ciebie bo oddałem je Tobie. Zbyt często może widzisz łzy w mych oczach zbyt często może mówię Ci ze kocham, ale ja taki jestem i chcę być lepszy. Musisz na prawdę w te słowa uwierzyć

Wybacz  wybacz proszę  że jestem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

Wybacz, wybacz proszę, że jestem taki, że czasem nie pozwolę Ci żyć tu tak jak chciałabyś

a oto moje bananowe osiedle xD teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

a oto moje bananowe osiedle xD

nie wiem po prostu mam ochotę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2011

nie wiem po prostu mam ochotę pieprznąć rzyga i się położyć || Julix ♥ ;D

machasz tymi swoimi ' kocham Cię '... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

machasz tymi swoimi ' kocham Cię ' jak dziwka torebką.

każdej piosence mogę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

każdej piosence mogę przyporządkować osobę, miejsce, chwilę. niektóre są tak wyjątkowe, bo gdy już słyszę melodie, to łzy same się pojawiają. przypominam sobie wszystko, wspominam dany czas kojarzący mi się z tą piosenką, ale tak naprawdę piosenki mam związane z osobami... I dla mnie zawsze będą znaczyły bardzo dużo i będą wyjątkowo cudne. I choć dla kogoś może to być 'fajna nuta' dla mnie to jest coś wspaniałego, nawet jak minie 5,10 czy 20 lat.. to nie zapomnę.

musisz wiedzieć  że jestem tą... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

musisz wiedzieć, że jestem tą, które cierpliwa czeka na Twój telefon. jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. tą, która każde Twoje słowo tłumaczy na milion sposobów. tą, która każdą sytuację dokładnie przechowuje i zapamiętuje w sercu już na zawsze. a wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy i strasznie przeraża mnie myśl, że mogłabym Cię kiedykolwiek stracić..

wiem   że przy kolejnej imprezie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 stycznia 2011

wiem , że przy kolejnej imprezie znowu sobie o mnie przypomnisz i napiszesz mimo tego iż właśnie zakończyliśmy naszą znajomość , wiedz tylko o tym , że nawet nie przeczytam tych Twoich farmazonów pisanych po pijaku , że tęsknisz ? to powiedz swojej matce .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV