głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Jaś pyta dziadka: Dziadku jak wyście żyli w tamtych czasach? Przecież nie było ani Internetu ani Gadu Gadu ani Komórek i zero Czatu! Jasiu wtedy to już wszystko

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Jaś pyta dziadka: Dziadku jak wyście żyli w tamtych czasach? Przecież nie było ani Internetu ani Gadu Gadu ani Komórek i zero Czatu! Jasiu wtedy to już wszystko
Jaś pyta dziadka:   Dziadku jak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Jaś pyta dziadka: -Dziadku jak wyście żyli w tamtych czasach? Przecież nie było ani Internetu, ani Gadu-Gadu ani Komórek i zero Czatu! -Jasiu, wtedy to już wszystko było! -Ale jak to? W tamtych czasach? ŻARTUJESZ??? -No bo tak: Twoja babcia mieszkała w Internacie, a gdy chciała się urwać ze mną na Gadu-Gadu to ja stałem na Czatach. A jak by nie było komórek to by nie było ani twojego ojca ani ciebie!

Znaleźć ciszę  choć wokół tyle... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Znaleźć ciszę, choć wokół tyle szumu

Zatańcz ze mną ostatni raz   Bo... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Zatańcz ze mną ostatni raz, Bo wiem, że mamy tylko jedną noc.

Opuszczam was  a na świata krańcu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Opuszczam was, a na świata krańcu, Unoszę się wysoko ponad parkiet,

Schiza duża  los wydłuża   Zasięg... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Schiza duża, los wydłuża, Zasięg działań jak przedłużacz, Zatem przy takich podróżach, Nawet luzak złapie guza, Chaos stanie u podnóża, W dali cień anioła stróża, W mózgu burza, Wszystko wkurza, Wtem bohatersko wchodzi muza.Rozpłyń się w żądzach Uwolnij w akordach Weź się im poddajPozwól się porwać

Mimo ograniczeń  ja wciąż chcę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Mimo ograniczeń, ja wciąż chcę tam mieszkać, W kraju maju, kraju urodzaju, populistów, samograjów. Wierzę, że wolnych ludzi spotkam jeszcze gdzieś tam, Wśród obcujących bez dobrych obyczajów.

Chcę kiedyś być z tobą  Pośród... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Chcę kiedyś być z tobą Pośród płatków róży Chcę myśleć o tobie Czytać z twoich myśli Wiedzieć że nikt inny Tobie się nie przyśni Spojrzeć w twoje oczy Będące moimi Patrzeć w nie głęboko Nie mylić z innymi Chcę szeptać cichutko Nocami gwiezdnymi Że kiedyś marzenia Będą spełnionymi.

Drogi Mikołaju: cały rok grzecznie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Drogi Mikołaju: cały rok grzecznie czekałam , aż przyjdziesz z prezentem , byłam nadzwyczaj grzeczna , wydaje mi sie , że wkońcu nalezy mi sie dostać tego popierdolonego i jedynego księcia z bajki .!

jestem desperatką. z brakiem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

jestem desperatką. z brakiem jakiejkolwiek racjonalności. budzę się w środku nocy i biorąc szklankę mineralnej do dłoni pałętam się po całym domu znadzieją, że w końcu zgubię Cię gdzieś po drodze. otwieram okno mojego pokoju na oścież nie zważając na deszcz. siadam na parapecie,zachłystując się chłodnym powietrzem. wpatruję się w księżyc, który jest równie beznamiętny jak Twoje źrenice na mój widok. wychylam się za okno. czuję jak wiatr lekko podwiewa moje włosy, a deszcz delikatnie uderza o moje powieki. świat z takiej wysokości w środku nocy, wygląda niezwykle. zapomnę tak jak obiecałam. pozbędę się podświadomości w której gościsz na stałe. poddaję się. z miłością nie wygram. kochałam Cię. dotrzymuję obietnicy. zapominam.' - przeczytał z trudnością rozmazane literki atramentu na kawałku papieru, leżący na owym parapecie. znajdując ją ówcześnie martwą na chodniku przed jej własnym domem. sąsiedzi zeznali, że spadała z okna krzycząc Jego imię.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, zawsze czymś się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuję, że Tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się Ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiązać się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... Z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?

Najchętniej zaszyłabym się pod... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Najchętniej zaszyłabym się pod kołdrą i tam została . Czytając książkę , oglądając tv i wpychając w siebie czekoladę .Jednak jedyne co bym z tego miała to świadomość własnej beznadziejności. Najwyższy czas wstać , tak jak zawsze umyć twarz przed lustrem, potem nakleić na nią uśmiech. Robić dobrą minę do złej gry , mimo wszystko.

wkurwianie Cię sprawia mi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

wkurwianie Cię sprawia mi satysfakcję, poza tym robisz taką słodką minkę kiedy się złościsz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV