głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Drogi Mikołaju: cały rok grzecznie czekałam aż przyjdziesz z prezentem byłam nadzwyczaj grzeczna wydaje mi sie że wkońcu nalezy mi sie dostać tego popierdoloneg

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Drogi Mikołaju: cały rok grzecznie czekałam aż przyjdziesz z prezentem byłam nadzwyczaj grzeczna wydaje mi sie że wkońcu nalezy mi sie dostać tego popierdolone
Drogi Mikołaju: cały rok grzecznie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Drogi Mikołaju: cały rok grzecznie czekałam , aż przyjdziesz z prezentem , byłam nadzwyczaj grzeczna , wydaje mi sie , że wkońcu nalezy mi sie dostać tego popierdolonego i jedynego księcia z bajki .!

jestem desperatką. z brakiem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

jestem desperatką. z brakiem jakiejkolwiek racjonalności. budzę się w środku nocy i biorąc szklankę mineralnej do dłoni pałętam się po całym domu znadzieją, że w końcu zgubię Cię gdzieś po drodze. otwieram okno mojego pokoju na oścież nie zważając na deszcz. siadam na parapecie,zachłystując się chłodnym powietrzem. wpatruję się w księżyc, który jest równie beznamiętny jak Twoje źrenice na mój widok. wychylam się za okno. czuję jak wiatr lekko podwiewa moje włosy, a deszcz delikatnie uderza o moje powieki. świat z takiej wysokości w środku nocy, wygląda niezwykle. zapomnę tak jak obiecałam. pozbędę się podświadomości w której gościsz na stałe. poddaję się. z miłością nie wygram. kochałam Cię. dotrzymuję obietnicy. zapominam.' - przeczytał z trudnością rozmazane literki atramentu na kawałku papieru, leżący na owym parapecie. znajdując ją ówcześnie martwą na chodniku przed jej własnym domem. sąsiedzi zeznali, że spadała z okna krzycząc Jego imię.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, zawsze czymś się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuję, że Tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się Ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiązać się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... Z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?

Najchętniej zaszyłabym się pod... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Najchętniej zaszyłabym się pod kołdrą i tam została . Czytając książkę , oglądając tv i wpychając w siebie czekoladę .Jednak jedyne co bym z tego miała to świadomość własnej beznadziejności. Najwyższy czas wstać , tak jak zawsze umyć twarz przed lustrem, potem nakleić na nią uśmiech. Robić dobrą minę do złej gry , mimo wszystko.

wkurwianie Cię sprawia mi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

wkurwianie Cię sprawia mi satysfakcję, poza tym robisz taką słodką minkę kiedy się złościsz

 I zapamiętaj   mała. Nie warto... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

"I zapamiętaj , mała. Nie warto dołować się smutnymi piosenkami. Włącz: "Facet to świnia" i baw się na maxa... !"

I jak cudownie mieć świadomość... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 luty 2011

I jak cudownie mieć świadomość, że jutro prześpi się 6 godzin w szkole, potem szybko minie piątek i można w końcu świętować kolejny tydzień bliżej do wakacji .

w tych czasach do 13 14 roku życia... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 luty 2011

w tych czasach do 13-14 roku życia wychowują Cię rodzice, potem wychodzisz na ulicę tworzysz własną ekipę, na listę wrogów przybywa ci kilka osób, jednak masz tych na których możesz liczyc, tych którzy Cię nie zawiodą

gdy cie widze mam ochotę nacisnąć... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 luty 2011

gdy cie widze mam ochotę nacisnąć alt + F4

Witaj w XXI wieku  gdzie  na zawsze... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 luty 2011

Witaj w XXI wieku, gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni. Gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a "miłość" to pisanie na gg i zmienienie statusu związku na facebook'u. Gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe. Gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu. Gdzie pokemony Cię 'lofciają', a od dresów możesz dostać wpierdól. Rodzinę widzisz tylko rano przed pójściem do szkoły i wieczorem przed snem. Twoja sympatia obściskuje się na boku z kimś innym, a najlepsza przyjaciółka obgaduje Cię za Twoimi plecami. Reszta ma po prostu na Ciebie wyjebane. Piękne czasy, nieprawdaż?

Dlaczego nikt nie wymyślił... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 luty 2011

Dlaczego nikt nie wymyślił słownika męsko-kobiecego?

Kręcić  to ja mogę włosy na... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 luty 2011

Kręcić, to ja mogę włosy na imprezę. Z Tobą się spotykam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV