głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Zatańcz ze mną ostatni raz Bo wiem że mamy tylko jedną noc. Opuszczam was a na świata krańcu Unoszę się wysoko ponad parkiet Schiza duża los wydłuża Zasięg dzia

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Zatańcz ze mną ostatni raz Bo wiem że mamy tylko jedną noc.
Zatańcz ze mną ostatni raz   Bo... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Zatańcz ze mną ostatni raz, Bo wiem, że mamy tylko jedną noc.

Opuszczam was  a na świata krańcu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Opuszczam was, a na świata krańcu, Unoszę się wysoko ponad parkiet,

Schiza duża  los wydłuża   Zasięg... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Schiza duża, los wydłuża, Zasięg działań jak przedłużacz, Zatem przy takich podróżach, Nawet luzak złapie guza, Chaos stanie u podnóża, W dali cień anioła stróża, W mózgu burza, Wszystko wkurza, Wtem bohatersko wchodzi muza.Rozpłyń się w żądzach Uwolnij w akordach Weź się im poddajPozwól się porwać

Mimo ograniczeń  ja wciąż chcę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Mimo ograniczeń, ja wciąż chcę tam mieszkać, W kraju maju, kraju urodzaju, populistów, samograjów. Wierzę, że wolnych ludzi spotkam jeszcze gdzieś tam, Wśród obcujących bez dobrych obyczajów.

Chcę kiedyś być z tobą  Pośród... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Chcę kiedyś być z tobą Pośród płatków róży Chcę myśleć o tobie Czytać z twoich myśli Wiedzieć że nikt inny Tobie się nie przyśni Spojrzeć w twoje oczy Będące moimi Patrzeć w nie głęboko Nie mylić z innymi Chcę szeptać cichutko Nocami gwiezdnymi Że kiedyś marzenia Będą spełnionymi.

Drogi Mikołaju: cały rok grzecznie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Drogi Mikołaju: cały rok grzecznie czekałam , aż przyjdziesz z prezentem , byłam nadzwyczaj grzeczna , wydaje mi sie , że wkońcu nalezy mi sie dostać tego popierdolonego i jedynego księcia z bajki .!

jestem desperatką. z brakiem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

jestem desperatką. z brakiem jakiejkolwiek racjonalności. budzę się w środku nocy i biorąc szklankę mineralnej do dłoni pałętam się po całym domu znadzieją, że w końcu zgubię Cię gdzieś po drodze. otwieram okno mojego pokoju na oścież nie zważając na deszcz. siadam na parapecie,zachłystując się chłodnym powietrzem. wpatruję się w księżyc, który jest równie beznamiętny jak Twoje źrenice na mój widok. wychylam się za okno. czuję jak wiatr lekko podwiewa moje włosy, a deszcz delikatnie uderza o moje powieki. świat z takiej wysokości w środku nocy, wygląda niezwykle. zapomnę tak jak obiecałam. pozbędę się podświadomości w której gościsz na stałe. poddaję się. z miłością nie wygram. kochałam Cię. dotrzymuję obietnicy. zapominam.' - przeczytał z trudnością rozmazane literki atramentu na kawałku papieru, leżący na owym parapecie. znajdując ją ówcześnie martwą na chodniku przed jej własnym domem. sąsiedzi zeznali, że spadała z okna krzycząc Jego imię.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, zawsze czymś się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuję, że Tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się Ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiązać się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... Z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?

Najchętniej zaszyłabym się pod... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

Najchętniej zaszyłabym się pod kołdrą i tam została . Czytając książkę , oglądając tv i wpychając w siebie czekoladę .Jednak jedyne co bym z tego miała to świadomość własnej beznadziejności. Najwyższy czas wstać , tak jak zawsze umyć twarz przed lustrem, potem nakleić na nią uśmiech. Robić dobrą minę do złej gry , mimo wszystko.

wkurwianie Cię sprawia mi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

wkurwianie Cię sprawia mi satysfakcję, poza tym robisz taką słodką minkę kiedy się złościsz

 I zapamiętaj   mała. Nie warto... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 luty 2011

"I zapamiętaj , mała. Nie warto dołować się smutnymi piosenkami. Włącz: "Facet to świnia" i baw się na maxa... !"

I jak cudownie mieć świadomość... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 luty 2011

I jak cudownie mieć świadomość, że jutro prześpi się 6 godzin w szkole, potem szybko minie piątek i można w końcu świętować kolejny tydzień bliżej do wakacji .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV