głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 coraz bardziej nienawidzę tego co otacza mnie Obiecałam że nie będę płakać i słowa dotrzymałam. Zacisnęłam ubiegłej nocy mocno powieki i zagryzłam wargi. Starał

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
coraz bardziej nienawidzę tego co otacza mnie
coraz bardziej nienawidzę tego  co... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 maja 2014

coraz bardziej nienawidzę tego, co otacza mnie

Obiecałam  że nie będę płakać i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 maja 2014

Obiecałam, że nie będę płakać i słowa dotrzymałam. Zacisnęłam ubiegłej nocy mocno powieki i zagryzłam wargi. Starałam się nie uronić ani jeden łzy. Choć wspomnienia uderzały we mnie ze zdwojoną siłą, nie poddałam się. Nie zrobiłam nic, aby się poddać. Nie chciałam, nie byłam gotowa na nową porażkę.Czułam, że muszę wygrać sama ze sobą i pokonać swój strach oraz lęk. Poczułam, że udawanie nie jest dobre, ale czasami jest łatwiejszą ucieczką od życia, od myśli, od samobójczych ruchów. Udawanie jest po części ratunkiem. Im dłużej udajesz, że Ci nie zależy, im dłużej wmawiasz sobie, że jest tak, a nie inaczej to masz większą szansę na uwolnienie się od strachu, który może przyjść w każdej chwili i uderzyć w Ciebie z niebywale ogromną mocą, przed którą nie będziesz umiała się bronić.

Właśnie tego czasu się bałam.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 maja 2014

Właśnie tego czasu się bałam. Bałam się dnia, kiedy pojawi się w moim życiu ktoś, kto będzie w stanie zaakceptować moją inność, niezrozumiałość. Bałam się, że mogę komuś mocno namieszać w głowie, ale też i w sercu. Bałam się, że kiedyś nastąpi dzień, w którym dowiem się, że coś więcej znaczę dla drugiej osoby niż tylko jako kumpela. Nie chciałam tego dnia, bo wiedziałam, że nie będę umiała na to odpowiedzieć, że nie pokażę się z tej dobrej strony. Ale kiedy On mi to powiedział, kiedy dał mi wyraźnie do zrozumienia, że mu zależy, ja odruchowo się wycofałam. Niedługo się spotkamy, pogadamy..I może wtedy wszystko będzie jasne, nie tylko dla Niego, ale i dla mnie. Przecież dzieli nas tylko kilka miejscowości , ok godziny drogi, ale żadne z nas nie ma czasu, aby teraz się spotkać i spojrzeć sobie w oczy. Boję się, że kiedy dojdzie do tej chwili on się zbliży, zrobi kolejny krok do przodu, a ja wycofam się jeszcze bardziej.

Nie mówmy o problemach  załóżmy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 maja 2014

Nie mówmy o problemach, załóżmy że ich nie ma

I gdy spotkacie się przypadkiem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 maja 2014

I gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś na mieście jest jakoś dziwnie, cholernie śmiesznie.. rzucone 'cześć' ot tak, po dłuższej chwili, pustka pomiędzy ludźmi, którzy przecież razem żyli.

musimy po prostu zaakceptować  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 maja 2014

musimy po prostu zaakceptować, że ludzie na zawsze zostaną w naszych sercach, nawet jeśli nie będzie ich już w naszym życiu..

What is love   Love is pain   Love is... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 maja 2014

What is love, Love is pain, Love is butterflies and stomach aches, Love is looking out a window pane, tears dripping looking like you’re in the rain, For someone you don't even know but for somebody you may never see again

Życie to milion uśmiechów.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 maja 2014

Życie to milion uśmiechów. Tysiące litrów łez. Setki nadziei. Kilkadziesiąt wspomnień. Parę upadków. Jeden cel - przetrwać.
Autor cytatu: nexi15

wiesz . są osoby o których się nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 maja 2014

wiesz . są osoby o których się nie zapomina przez całe życie . i właśnie ty taką osobą jesteś . jestem pewna, że cię nie zapomnę . tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego jak mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku . i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia

i te wewnętrzne rozdarcie... kiedy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 maja 2014

i te wewnętrzne rozdarcie... kiedy mówimy komuś, że nic dla nas nie znaczy, a tak naprawdę znaczy więcej niż wszystko..

tak tak  wiem  że jestem wredna ale... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 13 maja 2014

tak,tak ,wiem ,że jestem wredna,ale drugiej takiej nie znajdziesz
Autor cytatu: selektywnie

Jedna z większych życiowych... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 13 maja 2014

Jedna z większych życiowych przykrości : moment, w którym rezygnuje z Ciebie ktoś, z kogo Ty nie potrafisz.
Autor cytatu: nexi15

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV