głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Kiedy powiedziałeś że nie chcesz mieć dziewczyny a później okazało się że masz milczałam stwierdziłam że może nie chciałeś mnie ranić. Kiedy pytałam czy z nią j

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Kiedy powiedziałeś że nie chcesz mieć dziewczyny a później okazało się że masz milczałam stwierdziłam że może nie chciałeś mnie ranić. Kiedy pytałam czy z nią j
Kiedy powiedziałeś  że nie chcesz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Kiedy powiedziałeś, że nie chcesz mieć dziewczyny, a później okazało się, że masz - milczałam, stwierdziłam, że może nie chciałeś mnie ranić. Kiedy pytałam, czy z nią jesteś i okłamałeś mnie patrząc prosto w oczy - milczałam, miałam nadzieję, że się jeszcze zmienisz. Kiedy ona z Tobą zerwała i przyszedłeś do mnie, a ja siedziałam przy Tobie godzinami pocieszając- milczałam, bo przecież nie chciałam Cię dobijać. Kiedy powiedziałeś, że tylko na mnie możesz liczyć, ale nie możemy być razem, bo na mnie nie zasługujesz- milczałam, już nie było sensu krzyczeć. Jednak ty wtedy usłyszałeś dobrze ten odgłos kruszącego się lodu, tak właśnie zareagowało moje serce.

nie będę bluźniła  chociaż moi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

nie będę bluźniła, chociaż moi znajomi mówią, że to jest niemożliwe. zacznę się uczyć, w co nie chce wierzyć moja mama. nauczę się kochać, w co wątpi moja przyjaciółka. nie będę zwracała na niego uwagi, choć to bzdura. będę się wcześniej kładła spać i ograniczę w komputer, z tego też się śmieją. nikt nie potrafi zrozumieć, że chcę odżyć na nowo. zostawić przeszłość i zająć się sobą. wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że nie mam w nikim oparcia. a to z pewnością by mi się przydało przy tak konkretnych planach.

w podstawówce byłam słodką i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

w podstawówce byłam słodką i niewinną dziewczynką . mama po wywiadówkach zadowolona była . a teraz ? przez Ciebie zawalam szkołe, przez Ciebie coraz częściej zaczynam topić smutki w alkoholu . widzisz co ze mną zrobiłeś ? jesteś z siebie zadowolony ? no to gratulacje .

szczęście  razem z definicją... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

szczęście, razem z definicją własnej siebie, odnalazłam w Tobie, i mimo, że nie lubisz własnego imienia, to te sześć liter, to dla mnie najcudowniejsze siedem liter pod słońcem, wiesz ?

sorry ja na prawdę nie wiedziałam... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

sorry ja na prawdę nie wiedziałam, że chodziłam kurwa z dzieckiem .. trzeba było mnie wcześniej poinformować.

Nie wymagam wiele.Chcę tylko... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Nie wymagam wiele.Chcę tylko chłopaka wilkołaka, chcę,żeby walczył o mnie wampir,a Romeo się pociął przeze mnie,ii chcę być bardzo bardzo bardzo bardzo szczęśliwa,tak jak w wieku pięciu lat,gdy w przedszkolu przysięgałam mu miłość,wierność i uczciwość,oraz że go nie opuszczę,aż do końca przedszkola.

W pewnym momencie życia stajemy się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

W pewnym momencie życia stajemy się dorośli. Nagle możemy głosować, pić i robić inne rzeczy. Nagle ludzie oczekują, że będziemy odpowiedzialni, poważni, dorośli. Robimy się wyżsi i starsi. Ale czy kiedykolwiek dorastamy?

dzieki  p teksty twojaprzytulankax3 dodał komentarz: dzieki ;p do wpisu 1 marca 2011
Niestety  kiedy się już wyrośnie z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Niestety, kiedy się już wyrośnie z aparatów na zęby, odpowiedzialność nie przemija. Tego się nie da uniknąć. Albo ktoś zmusi nas, żebyśmy stawili jej czoło, albo ponosimy konsekwencje. A jednak dorosłość ma swoje zalety. Buty, seks i nieobecność rodziców mówiących nam, co mamy robić, to cholernie fajna rzecz.

Kiedy jest się dzieckiem  noc jest... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Kiedy jest się dzieckiem, noc jest przerażająca, z powodu ukrywających się pod łóżkiem potworów. Kiedy dorastamy, zmieniają się potwory... Zwątpienie w samego siebie... Samotność... Żal. I choć jesteśmy starsi i mądrzejsi, wciąż okazuje się, że boimy się ciemności.

1+  1 =0 Proste: Moje zakochane serce... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

1+(-1)=0 Proste: Moje zakochane serce + Twoje obojętne = nic, zero.

ubię ton twojego głosu i to jak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 luty 2011

ubię ton twojego głosu i to jak kąciki ust mimowolnie uciekają ci do góry kiedy ty naprawdę nie chcesz się uśmiechnąć. i lubię gdy się na mnie złościsz, tylko po to żeby za chwilę nazwać mnie swoją maleńką. i jeszcze lubię jak patrzysz przed siebie i nie myślisz o niczym i jak muskasz palcami moje nadgarstki, bo to jest przecież miłość. od któregoś wejrzenia do ostatniego wejrzenia i przez każde kolejne wejrzenie.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV