głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Nie ma miejsca na fochy jest miejsce na miłość Olejmy wszystko liczy się tylko to co teraz Ta nie jesteś tego wart. Chcę chłopaka który... trzymałby moją rękę b

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Nie ma miejsca na fochy jest miejsce na miłość
Nie ma miejsca na fochy  jest miejsce... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Nie ma miejsca na fochy, jest miejsce na miłość

Olejmy wszystko  liczy się tylko to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz

Ta  nie jesteś tego wart. teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Ta, nie jesteś tego wart.

Chcę chłopaka  który...... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Chcę chłopaka, który... trzymałby moją rękę bez przerwy, nie pozwoliłby mnie skrzywdzić. Rzuciłby we mnie pluszowym misiem, gdybym zachowywała się idiotycznie, a potem obdarowałby mnie milionem całusów. Robiłby z siebie idiotę tylko po to, bym się uśmiechnęła. Opowiadałby o mnie swoim przyjaciołom z uśmiechem na ustach. Kłóciłby się ze mną o głupie rzeczy, by potem przepraszać mnie kupując kinder niespodzianki. Liczyłby ze mną gwiazdy. Byłby moim najlepszym przyjacielem. I nigdy, przenigdy nie złamałby mi serca.

a potem powiedziałam mamie  że nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

a potem powiedziałam mamie, że nie chce już innych kolegów. że lubię bawić się tylko z Tobą. że Ty w piaskownicy mi wystarczasz. < 3

Kiedy powiedziałeś  że nie chcesz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Kiedy powiedziałeś, że nie chcesz mieć dziewczyny, a później okazało się, że masz - milczałam, stwierdziłam, że może nie chciałeś mnie ranić. Kiedy pytałam, czy z nią jesteś i okłamałeś mnie patrząc prosto w oczy - milczałam, miałam nadzieję, że się jeszcze zmienisz. Kiedy ona z Tobą zerwała i przyszedłeś do mnie, a ja siedziałam przy Tobie godzinami pocieszając- milczałam, bo przecież nie chciałam Cię dobijać. Kiedy powiedziałeś, że tylko na mnie możesz liczyć, ale nie możemy być razem, bo na mnie nie zasługujesz- milczałam, już nie było sensu krzyczeć. Jednak ty wtedy usłyszałeś dobrze ten odgłos kruszącego się lodu, tak właśnie zareagowało moje serce.

nie będę bluźniła  chociaż moi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

nie będę bluźniła, chociaż moi znajomi mówią, że to jest niemożliwe. zacznę się uczyć, w co nie chce wierzyć moja mama. nauczę się kochać, w co wątpi moja przyjaciółka. nie będę zwracała na niego uwagi, choć to bzdura. będę się wcześniej kładła spać i ograniczę w komputer, z tego też się śmieją. nikt nie potrafi zrozumieć, że chcę odżyć na nowo. zostawić przeszłość i zająć się sobą. wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że nie mam w nikim oparcia. a to z pewnością by mi się przydało przy tak konkretnych planach.

w podstawówce byłam słodką i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

w podstawówce byłam słodką i niewinną dziewczynką . mama po wywiadówkach zadowolona była . a teraz ? przez Ciebie zawalam szkołe, przez Ciebie coraz częściej zaczynam topić smutki w alkoholu . widzisz co ze mną zrobiłeś ? jesteś z siebie zadowolony ? no to gratulacje .

szczęście  razem z definicją... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

szczęście, razem z definicją własnej siebie, odnalazłam w Tobie, i mimo, że nie lubisz własnego imienia, to te sześć liter, to dla mnie najcudowniejsze siedem liter pod słońcem, wiesz ?

sorry ja na prawdę nie wiedziałam... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

sorry ja na prawdę nie wiedziałam, że chodziłam kurwa z dzieckiem .. trzeba było mnie wcześniej poinformować.

Nie wymagam wiele.Chcę tylko... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

Nie wymagam wiele.Chcę tylko chłopaka wilkołaka, chcę,żeby walczył o mnie wampir,a Romeo się pociął przeze mnie,ii chcę być bardzo bardzo bardzo bardzo szczęśliwa,tak jak w wieku pięciu lat,gdy w przedszkolu przysięgałam mu miłość,wierność i uczciwość,oraz że go nie opuszczę,aż do końca przedszkola.

W pewnym momencie życia stajemy się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 marca 2011

W pewnym momencie życia stajemy się dorośli. Nagle możemy głosować, pić i robić inne rzeczy. Nagle ludzie oczekują, że będziemy odpowiedzialni, poważni, dorośli. Robimy się wyżsi i starsi. Ale czy kiedykolwiek dorastamy?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV