głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Wszyscy mają mambę lecz nie ja nie należę do drużyny Actimela nie posiadam 3 letniej gwarancji ani gwarancji zwrotu kosztów nie dodaje skrzydeł nie znam Goździk

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Wszyscy mają mambę lecz nie ja nie należę do drużyny Actimela nie posiadam 3 letniej gwarancji ani gwarancji zwrotu kosztów nie dodaje skrzydeł nie znam Goździkowe
Wszyscy mają mambę  lecz nie ja... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 marca 2011

Wszyscy mają mambę, lecz nie ja, nie należę do drużyny Actimela, nie posiadam 3 letniej gwarancji, ani gwarancji zwrotu kosztów, nie dodaje skrzydeł, nie znam Goździkowej, ze mną Ci się nie upiecze, nie zapewniam uczucia komfortu, dzięki mnie nie dostaniesz zniżki w Trollu, minuta rozmowy ze mną nie kosztuje 5 gr, nie wygładzam ani nie redukuje zmarszczek, mam więcej niż 2 kalorie, nie jestem owocem Jogobelli, przed użyciem nie wymagam zapoznania się z ulotką, ani skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą, to ja nie mam szans z pragnieniem, nie trafiam silnie w ból, nie mam pomysłu na obiad, nie posiadam napisu pod nakrętką, ani kolorowanki pod etykietką, nie pochodzę z pierwszego tłoczenia, wciąż nie wiem skąd bierze się Chocapic, nie wiem też dlaczego Cini Minis jest takie cynamonowe, nie rozpływam się w dłoni, ani w ustach, poza tym nie brałam udziału w "Tańcu z Gwiazdami"... aha jeszcze jedno nie znajdziesz mnie w co piątej Kinder niespodziance !

No i powiedz dlaczego Cię dalej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 marca 2011

No i powiedz dlaczego Cię dalej chcę? Nie potrafię się od Ciebie uwolnić, zwyczajnie się uzależniłam. Już nie jestem taka silna aby to od tak zakończyć. Stałam się bardziej uległa wobec Ciebie, nie potrafię Ci się sprzeciwić jak kiedyś. Muszę to poprawić, muszę stać się znów tą silną Dziewczyną, niezależną!

teraz idę w deszczową noc przez... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 marca 2011

teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam Cię, a Ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało.!? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi Ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa.? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną Twoim odejściem ..

wróciłam godzinę temu ze szkoły.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

wróciłam godzinę temu ze szkoły. zjadłam obiad i zamiast brać się za lekcje i naukę, to siedzę przed komputerem, słuchając smutnych piosenek, bo w końcu wszystkim wisi, że posypał mi się świat.

serniczek kawa i mandarynki . love teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

serniczek kawa i mandarynki . love

  czy Ty zawsze będziesz chodził z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

- czy Ty zawsze będziesz chodził z Nią? - nie - jak to? - kiedyś się z nią ożenię.

chcę jeść z Tobą truskawki z... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

chcę jeść z Tobą truskawki z dżemem, w piaskownicy o piątej piętnaście nad ranem.

Z Marsem po Ziemi  Z Wenus w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

Z Marsem po Ziemi Z Wenus w powietrznej przestrzeni Remis Złączeni czymś w stylu chemii'

lubię czas wakacji. gdy wstaję... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

lubię czas wakacji. gdy wstaję koło czternastej a na wyświetlaczu czeka na mnie sms:'wpadamy o 14.30'. w ciągu piętnastu minut usiłuję ogarnąć , że zaraz będę mieć pełne mieszkanie ludzi a nadal jestem w nieładzie. dzwoni dzwonek. orientuje się , że znowu jestem sama w domu i musze otworzyć schodzę na dół i w piżamie otwieram im. zamiast 'siema' słyszę 'kurwa, już południe ubieraj się'. ładują się na chatę i bez żadnego 'ale' rozstawiają alko na stoliku. i tak do wieczora - po czym ewakuujemy się z domu. telefon do mamy 'będę pojutrze', i jej słodka odpowiedź 'kurwa, dom to nie hotel'. tak, lubię ten beztroski czas spędzany na piciu i maksymalnym opierdalaniu się.

szkoda  że nie mam ogona bo byś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

szkoda, że nie mam ogona bo byś zobaczył jak bardzo się cieszę na Twój widok.

a gdy po każdej kłótni zasypiamy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

a gdy po każdej kłótni zasypiamy obok siebie, ty zamiast słodkiego "dobranoc" mówisz : "tylko mi przez sen łba nie upierdol, kocie"

My lubimy korzystać z dużego zła... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 23 marca 2011

My lubimy korzystać z dużego zła, z prawdziwego zła dla dorosłych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV