głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Może i mówię że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kole

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Może i mówię że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale
Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 maja 2011

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

chciałam przesłać Ci coś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 maja 2011

chciałam przesłać Ci coś seksownego na urodziny, ale listonosz kazał mi przestać się wygłupiać i wyjść ze skrzynki na listy..

Już nie raz słyszałam   że się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 maja 2011

Już nie raz słyszałam , że się zmieniłam. Tak , tak , ja też to zauważyłam. Kiedyś byłam dziewczynką w różu bez swojego zdania i stylu. Teraz , gdy mam swój styl z którego jestem zajebiście dumna cieszę się , że nabrałam dystansu do wszystkiego co mnie otacza jak i również do sb. Może i mam tylko 16 lat ale dużo przeszłam. Zostałam zraniona i to nie raz. Jestem zwykła , przeciętną nastolatką . Rzygam fałszywą przyjaźnią i udawaną miłością . Wole piwo od soku i gardzę plastikiem , a przecież tyle wokół sztucznych zachowań i uśmiechów . Lubię rap , szare bluzy i rurki . JESTEM SOBĄ .

Widzisz mnie ? Pamiętasz ?   tak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 maja 2011

Widzisz mnie ? Pamiętasz ? - tak wyglądało twoje szczęście..

  proszę pani ! ' my ' pisze się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

- proszę pani ! ' my ' pisze się razem czy osobno ? - oczywiście, że razem. dziecko.. - ale skoro ten chuj poszedł do innej, a ja zostałam sama... ehh. no nieważne. dziękuję.

Pamiętam jak się poznaliśmy . To... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

Pamiętam jak się poznaliśmy . To były moje pierwsze kolonie . Siedziałam na brzegu morza wpatrując się w zachodzące słońce , usiadłeś obok mnie i zaczęliśmy rozmawiać . Nagle ucichłam i przez kilkanaście minut wpatrywałam się w topiące się słońce . '' Najpiękniejszy widok jaki kiedykolwiek widziałam , nie uważasz .? '' - spytałam nie odwracając oczu od słońca . '' Najpiękniejszy jaki kiedykolwiek widziałem .'' - odpowiedziałeś . Odwróciłam się w Twoją stronę , okazało się że przez cały czas wpatrywałeś się we mnie . Wtedy właśnie Cię pokochałam.

Jeśli Ty jej nie docenisz  zrobi to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

Jeśli Ty jej nie docenisz, zrobi to ktoś inny.

Na niektóre pytania raczej trudno... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

Na niektóre pytania raczej trudno znaleźć odpowiedź. Dlaczego w amerykańskich filmach zawsze do śniadania podają sok pomarańczowy ? Dlaczego w każdym młodzieżowym filmie najpopularniejsza dziewczyna w szkole okazuje się zwykłą szmatą. Dlaczego 'Dlaczego Ja?' jest tak cholernie sztuczne i dlaczego blondynki uważane są za głupie. Ale w sumie to wszystko mnie wali ja tylko bym chciała wiedzieć dlaczego dziewczyny wolą skurwysynów ?

a wiesz co jest w życiu najlepsze ?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

a wiesz co jest w życiu najlepsze ? - niszczenie facetów, zajebiście wyluzowanych facetów, myślących że wszystko jest dla nich. - chuja. nic nie jest dla nich.

  Tato...    Co?    Gówno 1 0 dla... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

- Tato... - Co? - Gówno 1-0 dla mnie. - Nigdzie nie wychodzisz 1-1.

.oddajesz komuś kawałek siebie i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

.oddajesz komuś kawałek siebie i nie odwracalnie go tracisz...tęsknię? To za mało, by wyrazić jak mi Cię cholernie brakuje...!

Siedziałam na facebook'u. Nagle na... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

Siedziałam na facebook'u. Nagle na czacie pojawiłeś się ty. "Kurwa po co?" pomyślałam. Spierdalaj powiedziałam wylogowując się .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV