głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 chciałam przesłać Ci coś seksownego na urodziny ale listonosz kazał mi przestać się wygłupiać i wyjść ze skrzynki na listy.. Już nie raz słyszałam że się zmieni

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
chciałam przesłać Ci coś seksownego na urodziny ale listonosz kazał mi przestać się wygłupiać i wyjść ze skrzynki na listy..
chciałam przesłać Ci coś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 maja 2011

chciałam przesłać Ci coś seksownego na urodziny, ale listonosz kazał mi przestać się wygłupiać i wyjść ze skrzynki na listy..

Już nie raz słyszałam   że się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 maja 2011

Już nie raz słyszałam , że się zmieniłam. Tak , tak , ja też to zauważyłam. Kiedyś byłam dziewczynką w różu bez swojego zdania i stylu. Teraz , gdy mam swój styl z którego jestem zajebiście dumna cieszę się , że nabrałam dystansu do wszystkiego co mnie otacza jak i również do sb. Może i mam tylko 16 lat ale dużo przeszłam. Zostałam zraniona i to nie raz. Jestem zwykła , przeciętną nastolatką . Rzygam fałszywą przyjaźnią i udawaną miłością . Wole piwo od soku i gardzę plastikiem , a przecież tyle wokół sztucznych zachowań i uśmiechów . Lubię rap , szare bluzy i rurki . JESTEM SOBĄ .

Widzisz mnie ? Pamiętasz ?   tak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 maja 2011

Widzisz mnie ? Pamiętasz ? - tak wyglądało twoje szczęście..

  proszę pani ! ' my ' pisze się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

- proszę pani ! ' my ' pisze się razem czy osobno ? - oczywiście, że razem. dziecko.. - ale skoro ten chuj poszedł do innej, a ja zostałam sama... ehh. no nieważne. dziękuję.

Pamiętam jak się poznaliśmy . To... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

Pamiętam jak się poznaliśmy . To były moje pierwsze kolonie . Siedziałam na brzegu morza wpatrując się w zachodzące słońce , usiadłeś obok mnie i zaczęliśmy rozmawiać . Nagle ucichłam i przez kilkanaście minut wpatrywałam się w topiące się słońce . '' Najpiękniejszy widok jaki kiedykolwiek widziałam , nie uważasz .? '' - spytałam nie odwracając oczu od słońca . '' Najpiękniejszy jaki kiedykolwiek widziałem .'' - odpowiedziałeś . Odwróciłam się w Twoją stronę , okazało się że przez cały czas wpatrywałeś się we mnie . Wtedy właśnie Cię pokochałam.

Jeśli Ty jej nie docenisz  zrobi to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

Jeśli Ty jej nie docenisz, zrobi to ktoś inny.

Na niektóre pytania raczej trudno... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

Na niektóre pytania raczej trudno znaleźć odpowiedź. Dlaczego w amerykańskich filmach zawsze do śniadania podają sok pomarańczowy ? Dlaczego w każdym młodzieżowym filmie najpopularniejsza dziewczyna w szkole okazuje się zwykłą szmatą. Dlaczego 'Dlaczego Ja?' jest tak cholernie sztuczne i dlaczego blondynki uważane są za głupie. Ale w sumie to wszystko mnie wali ja tylko bym chciała wiedzieć dlaczego dziewczyny wolą skurwysynów ?

a wiesz co jest w życiu najlepsze ?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

a wiesz co jest w życiu najlepsze ? - niszczenie facetów, zajebiście wyluzowanych facetów, myślących że wszystko jest dla nich. - chuja. nic nie jest dla nich.

  Tato...    Co?    Gówno 1 0 dla... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

- Tato... - Co? - Gówno 1-0 dla mnie. - Nigdzie nie wychodzisz 1-1.

.oddajesz komuś kawałek siebie i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

.oddajesz komuś kawałek siebie i nie odwracalnie go tracisz...tęsknię? To za mało, by wyrazić jak mi Cię cholernie brakuje...!

Siedziałam na facebook'u. Nagle na... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 maja 2011

Siedziałam na facebook'u. Nagle na czacie pojawiłeś się ty. "Kurwa po co?" pomyślałam. Spierdalaj powiedziałam wylogowując się .

jest czulszy niż Edward  silniejszy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 maja 2011

jest czulszy niż Edward, silniejszy niż Emmet, piękniejszy niż Jacob i tak jak Jasper potrafi sprawić że jestem spokojna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV