głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 tak uważam że faceci nie są mi do niczego potrzebni. jest mi zimno? wchodzę pod koc. czuje się samotna? dzwonię do przyjaciółki. i uwierzcie że życie jest zdecy

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
tak uważam że faceci nie są mi do niczego potrzebni. jest mi zimno? wchodzę pod koc. czuje się samotna? dzwonię do przyjaciółki. i uwierzcie że życie jest zdecydowa
tak  uważam  że faceci nie są mi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

tak, uważam, że faceci nie są mi do niczego potrzebni. jest mi zimno? wchodzę pod koc. czuje się samotna? dzwonię do przyjaciółki. i uwierzcie, że życie jest zdecydowanie łatwiejsze bez płci męskiej.

chcę lato. chcę krótkie spodenki... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

chcę lato. chcę krótkie spodenki, siedzenie do nocy na dworze, codzienne jeżdżenie na baseny, romanse, duże ilości spożytych tymbarków, odżywianie się tylko i wyłącznie lodami, mocny makijaż, nowe znajomości, nieustanne napady głupawki, flirty bez ograniczeń, śpiewanie przeróżnych hitów na cały głos, niezapomniane przypały. potrzebuję lata.

chciałabym  żebyś był tu teraz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

chciałabym, żebyś był tu teraz obok mnie, tylko dla mnie, żebym mogła się do Ciebie przytulić tak bez słowa i odpocząć po tym całym dniu, chociaż na chwilę. nie myśleć o jutrze, o tym co będzie za chwilę. tak bardzo bym chciała powiedzieć Ci tak wiele, że moje życie to Ty.

miłość nie istnieje. jest coś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

miłość nie istnieje. jest coś takiego jak zauroczenie. ładujesz się w związek. oboje jesteście sobą nawzajem zafascynowani. poznajecie siebie doszczętnie. kiedy wiecie o sobie już wszystko wkracza rutyna. oszukujecie się, że to jest tylko chwilowe. właśnie wtedy, dochodzi poróżnienie zdań i pierwsze kłótnie. udajecie, że to wszystko jest przejściowe, że prawdziwa miłość przezwycięży wszystko. nadal jesteście ze sobą. wszystko się sypie, a Wy nie macie się odwagi rozstać twierdząc, że za wiele Was łączy. za wiele razem przeżyliście, aby to wszystko skreślić. obawiacie się, że osoba z którą jesteście jest tą jedyną, a szansa może się nie powtórzyć. właśnie wtedy dochodzi do przyzwyczajenia. tekst 'nie wyobrażam sobie życia bez niej/jego' świadczy o tym, że jesteśmy do osoby na tyle przyzwyczajeni, że zapomnieliśmy o naszym funkcjonowaniu bez niej. męczymy się ze sobą aż do końca. tylko nie licznych stać na to, aby zrezygnować i spróbować na nowo. z kimś innym.

nie boję się szczerej rozmowy. boje... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

nie boję się szczerej rozmowy. boje się tej ciszy, która zabije nas oboje. nas i nasze resztki zranionych uczuć.

pozwól  że opowiem ci o znajomości... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

pozwól, że opowiem ci o znajomości, która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości

z Nim ? różnie to bywa. czasem jest... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

z Nim ? różnie to bywa. czasem jest tak cholernie czuły, a czasem to kawał skurwysyna

bo myślisz  że tak po prostu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

bo myślisz ,że tak po prostu potrafię zasnąć gdy wiem , że w tym czasie siedzisz z kumplami i pijesz , a ja nie mam pewności , że trafisz do swojego łożka ?

potrafisz uwierzyć w to  że kiedyś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

potrafisz uwierzyć w to, że kiedyś byłam miła i sympatyczna ? po prostu się dostosowałam do społeczeństwa, dlatego znasz mnie taką, a nie inną .

Nie myśl o przeszłości  ogarnij... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

Nie myśl o przeszłości, ogarnij rzeczywistość.

tylko to co czujesz mnie interesuje teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

tylko to co czujesz mnie interesuje

dochodziła godzina 4 rano. już... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 września 2011

dochodziła godzina 4 rano. już dawno spałam, gdy nagle usłyszałam wibrację telefonu. przetarłam oczy, z niedowierzaniem - o tej godzinie, i w dodatku taka osoba. odebrałam zaspanym głosem, i od razu zostałam przeproszona za obudzenie. chwilę potem usłyszałam słowa: ' i czemu ja o Tobie myślę, pytam się ? '. w tym momencie jak gdyby odebrano mi mowę - nie potrafiłam powiedzieć ani jednego słowa, nic z siebie wydobyć. to co kiedyś było tylko marzeniem, dziś stało się rzeczywistością. a ja ? ja tak na prawdę już tego nie chcę, może po prostu nigdy nie chciałam , a chęć posiadania Ciebie była zwykłym kaprysem rozpieszczonej dziewczynki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV