głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 chciałabym żebyś był tu teraz obok mnie tylko dla mnie żebym mogła się do Ciebie przytulić tak bez słowa i odpocząć po tym całym dniu chociaż na chwilę. nie myś

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
chciałabym żebyś był tu teraz obok mnie tylko dla mnie żebym mogła się do Ciebie przytulić tak bez słowa i odpocząć po tym całym dniu chociaż na chwilę. nie myśleć o
chciałabym  żebyś był tu teraz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

chciałabym, żebyś był tu teraz obok mnie, tylko dla mnie, żebym mogła się do Ciebie przytulić tak bez słowa i odpocząć po tym całym dniu, chociaż na chwilę. nie myśleć o jutrze, o tym co będzie za chwilę. tak bardzo bym chciała powiedzieć Ci tak wiele, że moje życie to Ty.

miłość nie istnieje. jest coś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

miłość nie istnieje. jest coś takiego jak zauroczenie. ładujesz się w związek. oboje jesteście sobą nawzajem zafascynowani. poznajecie siebie doszczętnie. kiedy wiecie o sobie już wszystko wkracza rutyna. oszukujecie się, że to jest tylko chwilowe. właśnie wtedy, dochodzi poróżnienie zdań i pierwsze kłótnie. udajecie, że to wszystko jest przejściowe, że prawdziwa miłość przezwycięży wszystko. nadal jesteście ze sobą. wszystko się sypie, a Wy nie macie się odwagi rozstać twierdząc, że za wiele Was łączy. za wiele razem przeżyliście, aby to wszystko skreślić. obawiacie się, że osoba z którą jesteście jest tą jedyną, a szansa może się nie powtórzyć. właśnie wtedy dochodzi do przyzwyczajenia. tekst 'nie wyobrażam sobie życia bez niej/jego' świadczy o tym, że jesteśmy do osoby na tyle przyzwyczajeni, że zapomnieliśmy o naszym funkcjonowaniu bez niej. męczymy się ze sobą aż do końca. tylko nie licznych stać na to, aby zrezygnować i spróbować na nowo. z kimś innym.

nie boję się szczerej rozmowy. boje... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

nie boję się szczerej rozmowy. boje się tej ciszy, która zabije nas oboje. nas i nasze resztki zranionych uczuć.

pozwól  że opowiem ci o znajomości... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

pozwól, że opowiem ci o znajomości, która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości

z Nim ? różnie to bywa. czasem jest... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

z Nim ? różnie to bywa. czasem jest tak cholernie czuły, a czasem to kawał skurwysyna

bo myślisz  że tak po prostu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

bo myślisz ,że tak po prostu potrafię zasnąć gdy wiem , że w tym czasie siedzisz z kumplami i pijesz , a ja nie mam pewności , że trafisz do swojego łożka ?

potrafisz uwierzyć w to  że kiedyś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

potrafisz uwierzyć w to, że kiedyś byłam miła i sympatyczna ? po prostu się dostosowałam do społeczeństwa, dlatego znasz mnie taką, a nie inną .

Nie myśl o przeszłości  ogarnij... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

Nie myśl o przeszłości, ogarnij rzeczywistość.

tylko to co czujesz mnie interesuje teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2011

tylko to co czujesz mnie interesuje

dochodziła godzina 4 rano. już... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 września 2011

dochodziła godzina 4 rano. już dawno spałam, gdy nagle usłyszałam wibrację telefonu. przetarłam oczy, z niedowierzaniem - o tej godzinie, i w dodatku taka osoba. odebrałam zaspanym głosem, i od razu zostałam przeproszona za obudzenie. chwilę potem usłyszałam słowa: ' i czemu ja o Tobie myślę, pytam się ? '. w tym momencie jak gdyby odebrano mi mowę - nie potrafiłam powiedzieć ani jednego słowa, nic z siebie wydobyć. to co kiedyś było tylko marzeniem, dziś stało się rzeczywistością. a ja ? ja tak na prawdę już tego nie chcę, może po prostu nigdy nie chciałam , a chęć posiadania Ciebie była zwykłym kaprysem rozpieszczonej dziewczynki.

Kocham dzisiejszą sprawiedliwość:... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 września 2011

Kocham dzisiejszą sprawiedliwość: Dziewczyna, która tydzień po zerwaniu z chłopakiem zaczyna życie w innym związku, to pospolita ''dziwka'', a chłopak, który 5 minut po zerwaniu obściskuję się z inną naiwną, to ''kozak'...

  co mam zrobić   żeby Cię... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 września 2011

- co mam zrobić , żeby Cię zdobyć? - czekaj na mnie w wannie jak Dariusz z trudnych spraw.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV