głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Ostatnio często tak bywa że we wszystko już wątpię. Kolejny dzień w głowie tysiące wspomnień.. Pomimo tego że jestem wredna zawsze znajdę czas kiedy ktoś mnie p

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Ostatnio często tak bywa że we wszystko już wątpię. Kolejny dzień w głowie tysiące wspomnień..
Ostatnio często tak bywa  że we... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 14 października 2014

Ostatnio często tak bywa, że we wszystko już wątpię. Kolejny dzień w głowie tysiące wspomnień..

Pomimo tego że jestem wredna zawsze... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 października 2014

Pomimo tego że jestem wredna zawsze znajdę czas kiedy ktoś mnie potrzebuje, przytulę i wysłucham. Jestem humorzasta ale nigdy nikogo nie wystawiam. Można myśleć co się chce ale ja lubię się śmiać bardziej niż złościć, a uśmiech cenię bardziej od łez. Ludziom wydaje się że wiedzą o mnie wszystko bo mówię bez przerwy ale ja największe sekrety ukrywam w najciemniejszych zakamarkach serca. Myślą że jestem duszą towarzystwa ale jak można nią być kiedy tylko udaje się szczęście?/bekla
Autor cytatu: bekla

Pamiętaj  że nic nie dzieje się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 września 2014

Pamiętaj, że nic nie dzieje się przypadkiem. Nie ma czegoś takiego jak przypadek, rozumiesz? To wszystko co się dzieje, każda rzecz, której doświadczasz , jest jedynie minimalną cześcią dokładnie opracowanego planu. Ten KTOŚ, tam w górze wymyślił Go precyzyjnie. I nie bój się jutra. Bo każda chwila ma w sobie ukryty sens.
Autor cytatu: selektywnie

Wiesz  mieliśmy być inni. Miało... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 września 2014

Wiesz, mieliśmy być inni. Miało być inaczej. Walczyliśmy bardziej, mocniej, całym sercem. Spalaliśmy się nawzajem, a skończyliśmy jako nieznajomi.

Wiem  że tam jesteś. Przecież... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 września 2014

Wiem, że tam jesteś. Przecież musisz gdzieś być i czekać właśnie na mnie. Uparcie trzymam się myśli że istniejesz, żyjesz sobie gdzieś daleko albo całkiem blisko, przeżywasz lepsze i gorsze dni a czasem nawet o mnie myślisz bo przecież jestem Ci potrzebna. Jestem prawda? Bo wiesz.. chciałabym już wiedzieć gdzie jesteś. Chciałabym móc spojrzeć w Twoje oczy i zobaczyć w nich ciepły dom dla mojej wychłodzonej duszy. Chodź tu, proszę.. Może i nie znam nawet Twojego imienia ale dziś potrzebuję cię bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Kiedyś nie sądziłam  że mogę... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 września 2014

Kiedyś nie sądziłam, że mogę być aż tak bardzo uczuciowa, ale później uświadomiłam sobie, że nie nadaję się do związków "na chwilę". To właśnie dlatego nigdy nie mogłam się chwalić dużą ilością przebytych związków. Od zawsze szukałam kogoś kto będzie w stanie zostać przy mnie dłużej i kto będzie mnie kochał. W głębi duszy modliłam się o kogoś idealnego i pokornie czekałam na swoje szczęście. Myślałam wtedy, że miłość jest prostsza, nawet w momencie kiedy już ją dostałam nie spodziewałam się, że tak sponiewiera moją osobę, że zabierze więcej niż będzie w stanie dać. Ten związek jeszcze bardziej umocnił mnie w przekonaniu, że nie jestem kochliwa i że nie potrafię skakać z kwiatka na kwiatek, bo jak już pokocham to do końca. Nie mogę pogodzić się tylko z tym, że tak do końca nie jest w stanie pokochać nikt mnie.

Co było wczoraj to przeszłość... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 września 2014

Co było wczoraj to przeszłość, pierdol, stawiam na jutro! Postawisz ze mną?

Pragnienie bycia kochanym jest chyba... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 26 września 2014

Pragnienie bycia kochanym jest chyba najsilniejsze, zawsze wydaje mi się, że poradzę sobie ze wszystkim sama, niezależna od wszystkich, nie potrzebny mi nikt do szczęścia, a kiedy dotykam ledwo dna, jedyne czego pragnę to osoby. Pełnej miłości, która mnie przytuli.

Dystans to czasem jedyny sposób... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2014

Dystans to czasem jedyny sposób, żeby nie utonąć w morzu ludzkich cierpień i własnej rozpaczy. Dystans jednak wcale nie musi oznaczać obojętności.

Tak bardzo chciałam kochać  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2014

Tak bardzo chciałam kochać, że szłam w tę miłość ślepo wierząc, że może nam się udać. Bardzo pragnęłam być kochana i potrzebna, że pozostawiłabym wszystko by tylko wiedzieć jak to jest, gdy ktoś bez kogo nie wyobrażasz sobie życia czuje to samo. Tylko po co w to brnęłam skoro teraz nie zostało mi nic, prócz słonych łez, które nocą spływają po moich policzkach.

Zapominanie zawsze jest trudne  ale... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2014

Zapominanie zawsze jest trudne, ale wiesz co? Wykonalne.

Kiedy ludzie są pijani  zawsze... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 września 2014

Kiedy ludzie są pijani, zawsze dzwonią do osób które są im naprawdę bliskie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV