głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
turkaciowa nawet ramka stojąca na biurku czeka na nas. na nasze zdjęcie. z uśmiechem na twarzy błyskiem w oku bo przed chwilą chciałeś wrzucić mnie do Odry. albo dlatego ż

turkaciowa

turkaciowa.moblo.pl
nawet ramka stojąca na biurku czeka na nas. na nasze zdjęcie. z uśmiechem na twarzy błyskiem w oku bo przed chwilą chciałeś wrzucić mnie do Odry. albo dlatego że chwil
nawet ramka stojąca na biurku czeka... teksty

turkaciowa dodano: 28 października 2012

nawet ramka stojąca na biurku czeka na nas. na nasze zdjęcie. z uśmiechem na twarzy, błyskiem w oku, bo przed chwilą chciałeś wrzucić mnie do Odry. albo dlatego, że chwilę temu rzucaliśmy się poduszkami i spadłeś z łóżka, a teraz ze śmiechem próbując być cholernie poważny rzucasz się na mnie.

bawiąc się pokazuję  że wszystko... teksty

turkaciowa dodano: 27 października 2012

bawiąc się pokazuję, że wszystko jest ok, że się wyleczyłam z uczucia do niego? nie. właśnie w takie dni jak ten, jest mi cholernie przykro, bo rok temu, o tej porze szliśmy na spacer. tak, dwa dni przed moimi urodzinami..

tym razem nie padły słowa  zawsze... teksty

turkaciowa dodano: 27 października 2012

tym razem nie padły słowa "zawsze możesz na mnie liczyć", więc zdałam sobie sprawę, że mogę liczyć tylko na siebie.

ciężko? tak. niby lekko  bo tu... teksty

turkaciowa dodano: 26 października 2012

ciężko? tak. niby lekko, bo tu znajomi, tu leje się piwo, tu pali się fajka, a tu tańczymy do hitów z wakacji, nawet w domu jest dobrze. przychodzisz i niby już się coś kroi, jakieś łzy? nie, nie. taki mały smutek, że koniec, ale uświadamiasz sobie, że przecież jesteś wolna, więc? ZABAAAAWAAAAA! i się zaczyna od nowa. już tydzień się tak bawimy w swoim gronie i jak jest? sympatycznie, a najlepsze, że jestem zależna tylko od siebie samej.

co jest najgorsze? to  kiedy... teksty

turkaciowa dodano: 26 października 2012

co jest najgorsze? to, kiedy rozstaniesz się z najbliższą Ci osobą, a okazuje się, że jednak jest zastąpiona. gorzej będzie jednak wtedy, kiedy rozczarowanie po raz drugi zapuka do główki, bo w serduszku może zagościć tylko żal. i jedno pytanie w głowie: co jest?

lipiec  sierpień  wrzesień... teksty

turkaciowa dodano: 26 października 2012

lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik. a dokładnie 14 lipca - 18 października. wszystkie plany poszły w łeb, wszystkie uczucia, całe 15 miesięcy, wszystko. jedyne, co zostało, to wspomnienia. lepsze i gorsze, ale mimo to, nie będę żałowała.

Faceta poza którym świata nie widzisz? Po 15 miesiącach związku? teksty turkaciowa dodał komentarz: Faceta poza którym świata nie widzisz? Po 15 miesiącach związku? do wpisu 19 października 2012
nawet cukierki lubimy te same!... teksty

turkaciowa dodano: 16 września 2012

nawet cukierki lubimy te same! będziemy wspaniałym małżeństwem!

zdążyłam się przyzwyczaić  że... teksty

turkaciowa dodano: 16 września 2012

zdążyłam się przyzwyczaić, że jesteś, więc jeśli będziesz chciał odejść, rób to powoli..

stał się najważniejszą osobą w... teksty

turkaciowa dodano: 16 września 2012

stał się najważniejszą osobą w moim skomplikowanym życiu. chłopakiem, przyjacielem, kumpelą od zwierzeń, wszystkim w jednym. tak bywa, gdy 'przyjaciele' pokazują swoją drugą stronę i nie chcesz mieć z nimi już nic wspólnego. dobrze jest mieć jedną, ale za to prawdziwą osobę przy sobie, a tymbardziej, kiedy jesteś pewna, że niczego nie udaje i nie zawiedziesz się na niej.

po 1: będę sobą  ale taką inną... teksty

turkaciowa dodano: 16 września 2012

po 1: będę sobą, ale taką inną, zmienioną. bardziej zdeterminowaną, mniej leniwą. bardziej zdecydowaną, mniej niepewną. bardziej dążącą do celu, mniej podążać do przodu, po prostu. wszystko bardziej.

stara przyjaźń nie rdzewieje. jedna... teksty

turkaciowa dodano: 16 września 2012

stara przyjaźń nie rdzewieje. jedna na pewno przetrwa wszystko. kłótnie, sprzeczki, miesiące ciszy, wszystko. aż z byle pretekstu odnajdziecie się na nowo : )

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV