głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
turkaciowa POŻĄDAM GO. KAŻDYM MILIMETREM CIAŁA. W KAŻDEJ SEKUNDZIE. W KAŻDYM METRZE DOMU. seks dla seksu to nie seks. na świątecznym obiedzie u babci wszyscy wujkowie i ci

turkaciowa

turkaciowa.moblo.pl
POŻĄDAM GO. KAŻDYM MILIMETREM CIAŁA. W KAŻDEJ SEKUNDZIE. W KAŻDYM METRZE DOMU.
POŻĄDAM GO. KAŻDYM MILIMETREM... teksty

turkaciowa dodano: 21 stycznia 2013

POŻĄDAM GO. KAŻDYM MILIMETREM CIAŁA. W KAŻDEJ SEKUNDZIE. W KAŻDYM METRZE DOMU.

seks dla seksu  to nie seks. teksty

turkaciowa dodano: 20 stycznia 2013

seks dla seksu, to nie seks.

na świątecznym obiedzie u babci... teksty

turkaciowa dodano: 25 grudnia 2012

na świątecznym obiedzie u babci wszyscy wujkowie i ciotki rozmawiają o miłościach i pierwszych związkach swoich dzieci. i wiesz co? pojawił się nasz temat. mama ze smutkiem w oczach oznajmiła, że już się nie spotykamy. tata, aby rozładować atmosferę i próbując wywołać lekki uśmiech na mojej twarzy, zaśmiał się, że przeszedłeś wszystkie rozmowy i próby. byłeś pierwszą osobą, której ufał. chciał, abyś to właśnie Ty gościł w naszym domu w weekendy, abym z Tobą się spotykała, bo Ci ufał. też Ci ufałam.. bezgranicznie. i co? zawiodłeś, kochanie. na całej linii. a nie, przepraszam. to przeze mnie się rozstaliśmy. mimo to, musisz wiedzieć, że mój tata naprawdę Cię polubił i jest mu cholernie przykro, tak samo jak mamie, pogodzić się z tym, że już nie jesteś moim 'kolegą'.

w nowym roku życzę sobie być... teksty

turkaciowa dodano: 25 grudnia 2012

w nowym roku życzę sobie być dziewczyną marzeń. taką, w której zakocha się nie jeden, ale ja zakocham się w tym, który nie pozwoli mnie skrzywdzić.

serce jest naszym odzwierciedleniem.... teksty

turkaciowa dodano: 7 grudnia 2012

serce jest naszym odzwierciedleniem. takim naszym lustrem. na sercu, jak na zbitym lustrze, po sklejeniu, zostaną ślady tak samo po zatarciu czy uderzeniu. zostanie rysa.

nie obiecuję  kiedy nie jestem pewna... teksty

turkaciowa dodano: 29 listopada 2012

nie obiecuję, kiedy nie jestem pewna wschodu jutrzejszego Słońca.

kochasz go  mała. po prostu. teksty

turkaciowa dodano: 26 listopada 2012

kochasz go, mała. po prostu.

poznajesz przystojnych  dobrze... teksty

turkaciowa dodano: 24 listopada 2012

poznajesz przystojnych, dobrze zbudowanych chłopaków. spędzasz z nimi coraz więcej czasu, dobrze czujesz się w ich towarzystwie i nie myślisz o przeszłości. niz dajesz sobie sprawy z tego, że starasz się przy nich zapomnieć. aż do pewnego dnia, kiedy spotykasz się z największą miłością swego życia. na początku atmosfera jest sztuczna. staracie się normalnie rozmawiać, lecz tak naprawdę nie chcecie. po kilku chwilach odczuwasz smutek, że osoba, która jest dla Ciebie ważna, jest na wyciągnięcie ręki, nie jest tak naprawdę blisko. rozśmiesza Cię. upierając się przy swoim i tak, wybierasz drogę, którą proponował. jest ciemno, zimno i ta mgła.. boisz się iść o tej porze lasem. straszy się, że kogoś widzi, w głowie widzisz urywki z tych najgorszych horrorów. mimo to idziesz.. łapiesz go za rękę, dajesz buziaka, przytulasz się. na tę chwilę czekałaś cały miesiąc, ale wiesz, że nie będzie jak wcześniej.. to tylko pojedyncze chwile, po których będzie Ci jeszcze gorzej. mimo to, chcesz więcej.

przyznaj. brakuje Ci go. tak... teksty

turkaciowa dodano: 19 listopada 2012

przyznaj. brakuje Ci go. tak cholernie mocno boli serce pod jego nieobecność. wystarczy zapach jego perfum w autobusie, w szkole, gdziekolwiek, a Twoje psychika siada. jesteś słaba. zbyt krucha, by zrozumieć, że to koniec. ale on już nie wróci. nie przytuli i nie powie, że zostanie na zawsze. nie spojrzy w oczy i na napełni ust miłością. nie dociera? zrozum, on już nie żyje. bynajmniej nie w twoim sercu. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

kiedy staniesz przed lustrem i z... teksty

turkaciowa dodano: 14 listopada 2012

kiedy staniesz przed lustrem i z uśmiechem na twarzy, zamiast ze łzami w oczach, stwierdzisz, że jesteś sama i jest Ci dobrze, nie chce wracać do kogoś, z kim było fajnie, możesz być z siebie dumna! robisz wielkie postępy, mała : )

ponad rok związku  ponad pięć lat... teksty

turkaciowa dodano: 10 listopada 2012

ponad rok związku, ponad pięć lat znajomości i uświadamiasz sobie, że człowiek, którego znałaś na wylot, jest całkiem kimś innym.

prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy... teksty

turkaciowa dodano: 10 listopada 2012

prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy powie: przepraszam, a nie znajdzie pretekst, aby cała wina spadła na kobietę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV