głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa Wypijmy za tych wszystkich ukochanych którzy zamienili się w jebanych łamaczy serc. Za te wszystkie kocham które tak szybko straciły swoją magię. Za wszystkie ł

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
Wypijmy za tych wszystkich ukochanych którzy zamienili się w jebanych łamaczy serc. Za te wszystkie kocham które tak szybko straciły swoją magię. Za wszystkie łzy zat
Wypijmy za tych wszystkich ukochanych... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Wypijmy za tych wszystkich ukochanych, którzy zamienili się w jebanych łamaczy serc. Za te wszystkie kocham, które tak szybko straciły swoją magię. Za wszystkie łzy, zatopione w kieliszkach wódki. Oraz za pierdolone żegnam, które zniszczyło nie tylko nasze życie, ale również doprowadziło do śmierci serca.

Kiedyś wyjadę  zniknę na chwilę... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Kiedyś wyjadę, zniknę na chwilę by poukładać cały ten burdel. Zrozumiem na kim tak naprawdę mi zależy i z kim naprawdę chciałabym być. Wyłączę telefon, wsiądę w pierwszy lepszy pociąg i ze słuchawkami w uszach wypierdolę na drugi koniec świata.

Tak. Przyznaje się  nie ma godziny... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Tak. Przyznaje się, nie ma godziny, w której bym o Tobie nie myślała. Nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie.. To wszystko przez to, że jesteś tak zajebiście blisko, a jednak tak cholernie daleko.

Nikomu nie powiem  że nadal Twój... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Nikomu nie powiem, że nadal Twój głos jest moim ulubionym dźwiękiem.

Wracam do domu ze szkoły i nic mi... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Wracam do domu ze szkoły i nic mi się nie chce, nie mam na nic siły. Czuję się jakbym miała za sobą kilka nieprzespanych nocy i jakbym była po kilku ostrych melanżach. A wieczorem. po kilku godzinach spędzonych przed telewizorem lub komputerem, po kilku kieliszkach i długiej kąpieli włączam muzykę i tańczę przed lustrem. W chuj to lubię.

Starasz się  robisz wszystko tak by... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Starasz się, robisz wszystko tak by było jak najlepiej. Do większości spraw podchodzisz z lekkim dystansem, bo zraniono Cię już zbyt dużo razy. Skrywasz uczucia pod wieczną maską uśmiechu. Udajesz szczęśliwą kobietę, która tylko bawi się życiem. Jednak Ty sama najlepiej wiesz, że w głębi duszy jesteś dziewczyną, która ponad wszystko potrzebuje bliskości. Samotność Cię powoli wykańcza, a Ty po prostu boisz się do tego przyznać.

Kiedyś nadejdzie taki dzień  kiedy... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 22 marca 2012

Kiedyś nadejdzie taki dzień, kiedy będziemy mijać się ulicą. Będę ulotna jak sen, nigdy już nie będziesz mógł mnie mieć. Jedyne co będziesz mógł zrobić, to patrzeć jak powoli znikam wśród przechodniów. I wtedy przypomnisz sobie kurwa, że był taki czas, w którym miałeś swoją szansę. No właśnie miałeś....Był! Pamiętaj ten czas nigdy nie wróci.

Kiedyś o Tobie zapomnę.Tak jak... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 20 marca 2012

Kiedyś o Tobie zapomnę.Tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnę jaki ból był wymieszany ze szczęściem i jak przyśpieszał mój oddech. Zapomnę pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci ze mnie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. I okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej małej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Kiedyś zapomnę jak smakowało twoje imię. Oddam serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. Szczęście wypełni mnie po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. I będę żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka, ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. Jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Zrób coś dla mnie. Zatęsknij za... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 20 marca 2012

Zrób coś dla mnie. Zatęsknij za mną i dojdź do tego jebanego wniosku, że beze mnie jest Ci źle.

W jednej chwili zawalił jej się... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 20 marca 2012

W jednej chwili zawalił jej się cały świat, wszystko co było dla niej najważniejsze poszło się jebać.

Dlaczego cały czas mam nadzieję... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 20 marca 2012

Dlaczego cały czas mam nadzieję, że napiszesz, że tak cholernie Ci zależy, że zajebiście tęsknisz. ?

Wiesz co się dzieje z człowiekiem... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 20 marca 2012

Wiesz co się dzieje z człowiekiem, gdy czuje jak mu serce pęka? Tak wiem. Co? No nic, zupełnie nic- przecież żyje, pije herbatę, biorę prysznic, nieraz coś poczytam, czasem nawet się uśmiechnę.... tylko każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz??

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV