głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa Kocham Cię lecz czasem sama siebie ciągle oszukuję. Kiedy sobie to w końcu uświadamiam moja psychika po prostu siada.Ty jeszcze tego nie rozumiesz i może nigdy

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
Kocham Cię lecz czasem sama siebie ciągle oszukuję. Kiedy sobie to w końcu uświadamiam moja psychika po prostu siada.Ty jeszcze tego nie rozumiesz i może nigdy nie zrozu
Kocham Cię  lecz czasem sama siebie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 7 kwietnia 2012

Kocham Cię, lecz czasem sama siebie ciągle oszukuję. Kiedy sobie to w końcu uświadamiam moja psychika po prostu siada.Ty jeszcze tego nie rozumiesz i może nigdy nie zrozumiesz, że mój świat kręci się wokół Ciebie. Czasami wolałabym żeby mnie tu nie było, chociaż mam tak mało lat. Gdy Ciebie przy mnie nie ma, przestaje widzieć sens istnienia. Na wierzchu zostaje wtedy ze swym bólem, bo w środku są moje cierpienia. A Ty sobie żyjesz- stoisz gdzieś z boku. Masz tysiące innych dziewczyn na oku.Teraz jest to dla mnie trudne i nie do zniesienia. Wiem, że kiedyś dla mnie to będa tylko zwykłe wspomnienia.

Kiedy mówiłam  że chcę już żyć... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 7 kwietnia 2012

Kiedy mówiłam, że chcę już żyć bez Ciebie. Nie prawda wcale nie chciałam. Kiedy mówiłam, że Cię już nie kocham. Kochałam. Kiedy mówiłam sobie, że dam radę. Nie dałam. Kiedy mówiłam, że z czasem zapomnę. Kłamałam.

Znowu impreza. Opary alkoholu w... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 28 marca 2012

Znowu impreza. Opary alkoholu w powietrzu i ona. Wyzywająco ubrana z lekko rozmazanym błyszczykiem na ustach. Kręciła biodrami w rytm swojej ulubionej muzyki, przy czym wylewała resztki wódki z butelki. Pewna siebie i odważna. Wystarczyło tylko zatrzymać się na chwilę, aby ujrzeć w jej zielonych oczach, małą, przestraszoną dziewczynkę, która po prostu pogubiła się we własnym świecie.

Każdy ma w życiu takie noce  kiedy... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 28 marca 2012

Każdy ma w życiu takie noce, kiedy to wspomnienia górują, dają za wygraną i tylko przez jebane łzy piszesz mu "dobranoc".

I kurwa już dłużej tak nie mogę.... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 28 marca 2012

I kurwa już dłużej tak nie mogę. Pierdole! Nie mogę wytrzymać bez Ciebie, nie umiem a może i nie chcę. Codziennie jesteś w mojej głowie. Za dużo Ciebie, kurwa za dużo.

Gdy kiedyś tak całkiem nagle... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 28 marca 2012

Gdy kiedyś tak całkiem nagle poczujesz, że brakuje Ci właśnie mnie, zadzwoń i powiedz jak Ci cholernie na mnie zależy, bez zastanowienia przybiegnę do Ciebie i przytulę Cię najmocniej jak potrafię.

To  że czasami płaczę nie oznacza... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 27 marca 2012

To, że czasami płaczę nie oznacza, że jestem słaba! To, że nie zawsze jestem uśmiechnięta nie oznacza, że jestem nieszczęśliwa! To, że coraz częściej marze nie oznacza, że nie postrzegam tego szarego życia realnie! To, że czasami nienawidzę nie oznacza, że jestem tą złą! To, że czasami milczę nie oznacza, że nie mam nic do powiedzenia lub nie wiem co powiedzieć.! I to, że coraz częściej zastanawiam się co mam robić nie oznacza, że nie wiem jak mam żyć.

Wzięła swój ulubiony zeszyt... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Wzięła swój ulubiony zeszyt, usiadła na łóżku i przez chwile, miała wyjebane na wszystkich.

Ty z inną dziewczyną  ja z butelką... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Ty z inną dziewczyną, ja z butelką wódki.

Wpisać w Twoje serce moje hasło i... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Wpisać w Twoje serce moje hasło i login żebyś mógł być tylko mój.

Czasami po prostu chciałabym... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Czasami po prostu chciałabym zostawić gdzieś swoje serce. Chciałabym schować je tak, żebym nie mogła go póżniej znaleźć. Uczucia sprzedać na jakiejś aukcji na allegro i na nowo cieszyć się życiem.

Mając rozmazany tusz  lekko różowe... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 24 marca 2012

Mając rozmazany tusz, lekko różowe usta, rozszerzone źrenice. Ręce drżały jej jak nigdy dotąd, stanęła w deszczu na środki ulicy i zaczęła krzyczeć, że miłości nie ma. Równocześnie czytała sms'a, zakończającego jej związek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV