głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tonatyle spacerowali po oblodzonej drodze po północy. zatrzymali się w pobliżu małego domku zanikającego w ciemności nocy nieoświetlonego żadną lampą. mróz delikatnie op

tonatyle

tonatyle.moblo.pl
spacerowali po oblodzonej drodze po północy. zatrzymali się w pobliżu małego domku zanikającego w ciemności nocy nieoświetlonego żadną lampą. mróz delikatnie oplata
spacerowali po oblodzonej drodze po... teksty

tonatyle dodano: 8 lipca 2011

spacerowali po oblodzonej drodze, po północy. zatrzymali się w pobliżu małego domku, zanikającego w ciemności nocy, nieoświetlonego żadną lampą. mróz delikatnie oplatał swoim zimnem jej ręce i policzki. patrzyli sobie w oczy. on zaczął szeptać jej miłe słowa, ona była szczęśliwa, że jest obok. w pewnym momencie nachylił się i pocałował ją, ona go objęła i poddawała się tej chwili. później chłopak przytulił ją mocno. - teraz jest mi bardzo dobrze - powiedział. - mnie też - odpowiedziała mu, opierając prawy policzek na jego ramieniu.

teoretycznie to ja z nim zerwałam... teksty

tonatyle dodano: 8 lipca 2011

teoretycznie to ja z nim zerwałam, praktycznie to on do tego doprowadził.

lubię kiedy ludzie potrafią mi... teksty

tonatyle dodano: 8 lipca 2011

lubię kiedy ludzie potrafią mi pomóc, dziękuję im za to, że starają się wyciągnąć mnie z ogromnego dołka, ale kochani..to się nie uda. za mało ziemi do zakopania tych smutków..

leżała na trawie było już... teksty

tonatyle dodano: 8 lipca 2011

leżała na trawie, było już późno a na niebie widać było gwiazdy i tarczę księżyca. myślała o nim. wspominała każdą chwilę, którą jej poświęcił. była mu wdzięczna, ale też miała mu wiele do zarzucenia. dziękowała mu za to, że potrafił dać jej radość oraz za to, że przy nim nie musiała nikogo udawać. było jej smutno kiedy odchodził. kiedy powiedział jej, że to koniec, że nie chce się angażować. to zupełnie tak jakby stchórzył. przez wiele czasu przeżywała różne fazy: smutku, złości. leżąc tamtego wieczora, czekała na obojętność. ale ona nie chciała się pojawić..

siedzieli na strychu oglądając... teksty

tonatyle dodano: 7 lipca 2011

siedzieli na strychu, oglądając zdjęcia jej przodków. co chwilę podnosił zdjęcie i porównywał ją do kobiet z jej rodziny. ona była szczęśliwa. dlatego, że on był przy niej, spędzał z nią czas, każdą chwilę. promieniała szczęściem, kiedy ją obejmował czuła się taka krucha a zarazem bezpieczna. - wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? - zapytała. - wierzę, odkąd cię zobaczyłem - odpowiedział i pocałował ją lekko, wracając do układania zdjęć.

mam ciarki na myśl że równe pół... teksty

tonatyle dodano: 7 lipca 2011

mam ciarki na myśl, że równe pół roku temu pocałowałam cię po raz pierwszy. teraz nawet się do siebie nie odzywamy..ale życie potrafi być niesprawiedliwe..

dzisiaj mija już pół roku odkąd... teksty

tonatyle dodano: 7 lipca 2011

dzisiaj mija już pół roku odkąd dałeś mi tą bezsensowną nadzieję. siedząc wieczorem i wpatrując się w gwiazdy, miałam wrażenie, że to wszystko działo się zaledwie wczoraj. jakbym dosłownie wczoraj jechała na imprezę z myślą, że w końcu się zobaczymy. czas robi swoje, a między nami nie ma już nic. to był twój wybór, ja chcąc nie chcąc musiałam go zaakceptować.

hah ja też d teksty tonatyle dodał komentarz: hah ja też ;d do wpisu 7 lipca 2011
ale bym tak chciała.. p genialne!  teksty tonatyle dodał komentarz: ale bym tak chciała..;p genialne! ;] do wpisu 7 lipca 2011
 a co byś zrobił gdybym odeszła?... teksty

tonatyle dodano: 6 lipca 2011

- a co byś zrobił, gdybym odeszła? - dogoniłbym cię i poszedł z Tobą ♥

brakuje mi Twojego uśmiechu Twoich... teksty

tonatyle dodano: 6 lipca 2011

brakuje mi Twojego uśmiechu, Twoich oczu, Twoich rąk, Twojego 'zależy mi', tęsknię za Twoimi ustami i wszystkimi słowami i obietnicami, których niestety nie dotrzymałeś..

zawrócę czas uratuję nas... teksty

tonatyle dodano: 6 lipca 2011

zawrócę czas, uratuję nas, przytulę cię, bardzo tego chcę. dziękuję ci za każdą chwile, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczyło ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV