głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no właśnie..  x teksty tonatyle dodał komentarz: no właśnie.. ;x do wpisu 9 lipca 2011
stałam podparta o ścianę na... teksty

tonatyle dodano: 9 lipca 2011

stałam podparta o ścianę na imprezie, przyglądając się jak kumpel zarywa do panienek. 'każdy taki sam' - pomyślałam i odwróciłam się szybko. wpadłam na kogoś. - co ty tu robisz? - zapytałam wkurzona faktem, że gdziekolwiek się nie ruszę, były nagle się tam pojawia. - pilnuję cię - zagaił, uśmiechając się cwanie. - odczep się, nie pomagasz mi. - nie pomagam ci w czym? - zapytał a ja zrozumiałam co przed chwilą powiedziałam. zaczęłam przeciskać się przez tłum, niestety zdążył złapać moją rękę. - w czym? - zapytał ponownie. wyszarpałam mu rękę i zaczęłam przekrzykiwać muzykę. - niszczę moją miłość do Ciebie, to strata czasu! masz mnie gdzieś, olewasz wszystko co mnie dotyczy. spadam! szarpnął mnie ponownie, tak mocno, że wpadłam w jego umięśnione ramiona. - nie niszcz tego co piękne, zwłaszcza, że ja nie mam cię gdzieś. myślisz, że po co za Tobą chodzę? spojrzałam mu w oczy. błyszczały tak cudnie, że nie mogłam przestać ich podziwiać.

powiedz mi jak zapomnieć  chętnie... teksty

tonatyle dodano: 9 lipca 2011

powiedz mi jak zapomnieć, chętnie to zrobię. posłucham cię ostatni raz, ale w dobrej sprawie.

mam chrapkę na średniego wzrostu... teksty

tonatyle dodano: 9 lipca 2011

mam chrapkę na średniego wzrostu pana, o czarnych włosach i brązowych oczach ♥

kiedyś marzyłam o najnowszej lalce... teksty

tonatyle dodano: 9 lipca 2011

kiedyś marzyłam o najnowszej lalce, pięknej bluzce, drogiej torbie, kolejnej książce fantastycznej. wiesz co? teraz bardzo chętnie bym to wszystko oddała. wyrzuciła z powrotem w zamian za ciebie, bo ty dla mnie zajebiście dużo znaczysz.

niedługo będzie rok odkąd się... teksty

tonatyle dodano: 9 lipca 2011

niedługo będzie rok odkąd się poznaliśmy. rok odkąd mocniej zabiło mi serce, dosłownie po kilku sekundach, odkąd nas sobie przedstawili. rok odkąd pierwszy raz porozmawialiśmy, od pierwszego wyjazdu do kina, od pierwszego spaceru...wszystko tak szybko zleciało, a wspomnienia bolą zamiast cieszyć. świadomość, że prawdopodobnie nigdy cię już więcej nie zobaczę boli mimo wszystko najbardziej, tak samo jak to, że więcej nie pojadę do tamtej miejscowości..

   teksty tonatyle dodał komentarz: ;) do wpisu 9 lipca 2011
dostałam praktycznie wszystko czego... teksty

tonatyle dodano: 9 lipca 2011

dostałam praktycznie wszystko czego nie pragnęłam, straciłam prawie wszystko co kochałam...

noc to tęsknota myśli  dzień to... teksty

tonatyle dodano: 9 lipca 2011

noc to tęsknota myśli, dzień to ich niewielki zbiór.

  tak? a ty ile masz wzrostu?   172... teksty

tonatyle dodano: 8 lipca 2011

- tak? a ty ile masz wzrostu? - 172 cm - i ty mówisz, że jesteś wysoka? - odezwał się. dla mnie facet zaczyna się od 180 cm. - powiedziała do chłopaka niższego od siebie. xD

Wysokie dziewczyny są super! ♥ teksty

tonatyle dodano: 8 lipca 2011

Wysokie dziewczyny są super! ♥

myślałam  że jestem słaba.... teksty

tonatyle dodano: 8 lipca 2011

myślałam, że jestem słaba. miałam do siebie żal o to, że z własnej winy okropnie tęsknie i zadręczam się niepotrzebnymi myślami. teraz widzę, że byłam w błędzie. tak naprawdę jestem cholernie silna. walczę ze smutkiem, wysilam się żeby mojej twarzy nie wykrzywiał grymas bólu, tylko pojawiał się na niej uśmiech. upadałam wiele razy, ale za każdym udało mi się wstać i iść dalej przez życie. kilkakrotnie miałam kłody pod nogami, wszędzie widziałam Ciebie, dookoła słyszałam Twoje imię, facet z klatki obok urodził się wtedy co Ty. udaję, że tego nie słyszę. do tego wszystkiego chyba jednak potrzebna jest siła. właśnie dlatego nie wątpię już w to, że ją posiadam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV