głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tonatyle zanim powiesz 'nie ma to jak życie singielki żadnych minusów' pomyśl czy zdołasz się sama do siebie: przytulić czy uda ci się samą siebie pocałować i w pełni we

tonatyle

tonatyle.moblo.pl
zanim powiesz 'nie ma to jak życie singielki żadnych minusów' pomyśl czy zdołasz się sama do siebie: przytulić czy uda ci się samą siebie pocałować i w pełni wesprzeć
zanim powiesz 'nie ma to jak życie... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

zanim powiesz 'nie ma to jak życie singielki - żadnych minusów' pomyśl, czy zdołasz się sama do siebie: przytulić, czy uda ci się samą siebie pocałować i w pełni wesprzeć, czy dasz radę się sama w sobie zakochać i przede wszystkim..czy naprawdę czujesz się szczęśliwa, patrząc jak innym się układa..

opisać własną 'historię... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

opisać własną 'historię miłosną'? dobra. pierwszy chłopak, który mi się podobał odwzajemnił uczucie po 2 latach, drugi przez 3 lata, w ogóle jej nie odwzajemnił, trzeci sobie ze mnie żartował, czwarty - na staraniu przez tydzień się skończyło, piątego poznałam w wakacje, pół roku później był moim pierwszym chłopakiem, byłam w nim zakochana na zabój, on w mnie nie, co najgorsze, do dzisiaj mi nie przeszło, szósty - sama nie wiem co to było. starał się, a potem poderwał moją koleżankę z ławki. obecnie, siódmy..nawet go nie widziałam, jestem obojętna, on też. raz kładę się spać wesoła, raz załamana. miłość mnie niszczy, może lepiej być samemu..

nie chciałam czuć dzisiaj smutku  a... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

nie chciałam czuć dzisiaj smutku, a jednak się tak się dzieje. miałam nie wspominać, a jednak o tym myślę. miałam zapomnieć, a jednak nie zapomniałam. miałam się nie zakochiwać, a jednak się zakochałam..

czas stanowczo za szybko mija.... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

czas stanowczo za szybko mija. dopiero siedziałam na ławce, przy boisku i przyglądałam się uważnie, najzwyklejszemu pod słońcem chłopakowi grającemu w nogę, a dzisiaj siedzę w domu i wspominam tamtą chwilę. gdybym wtedy wiedziała to, co wiem teraz..gdybym wiedziała, że on będzie moim chłopakiem i tak mnie zrani..ławka zapewne byłaby pusta..

mama mi zawsze powtarzała  podając... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

mama mi zawsze powtarzała, podając za przykłady prawdziwe przypadki: 'nie patrz tylko na wygląd chłopaka, ale na charakter, dobrze na tym wyjdziesz. ładny cię zostawi dla innej, a ten o bogatym wnętrzu będzie szczęśliwy, że natrafił na taką wyjątkową dziewczynę jak Ty.' - dzięki za te słowa mamo, ale nie umiem się zastosować, przez co wciąż trafiam na sukinsynów.

dzisiaj rok  odkąd pierwszy raz... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

dzisiaj rok, odkąd pierwszy raz ujrzałam tego kretyna, który odebrał mi resztkę mizernej radości. rok odkąd nie mogłam oderwać od niego wzroku, rok odkąd się zakochałam, rok od tragicznej chwili, która kiedyś była dla mnie cudowna. on pewnie nawet tego nie pamięta.

od zawsze marzyłam o szczęściu.... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

od zawsze marzyłam o szczęściu. chciałam być księżniczką jakiegoś brązowookiego księcia, przytulać go każdego dnia, nosić jego bluzę przy zimnej pogodzie, trzymać mocno jego rękę, kiedy przeciskalibyśmy się przez tłum, móc wypłakać się na jego ramieniu, gdyby było źle, całować jego usta wieczorem, po wspólnym spacerze i żyć chwilą, tym jednym obecnym dniem, nie myśląc o przyszłości. ale książę chyba zabłądził, albo zginął, bo wciąż go nie ma, a ja nie jestem księżniczką tylko samotniczką, odliczającą dni do wstąpienia do zakonu.

tak  jestem zazdrosna  zaborcza... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

tak, jestem zazdrosna, zaborcza, ciekawska, upierdliwa, czasem obojętna a zwłaszcza wtedy kiedy walczę o swoje marzenia. niby nikt nie jest idealny, ale oczywiście to ja muszę mieć pecha przez te cechy..

coraz częściej odnoszę wrażenie... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

coraz częściej odnoszę wrażenie, że zawsze będę samotna, bo żaden chłopak ze mną nie wytrzyma..

nie będziemy razem  wiem to. na... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

nie będziemy razem, wiem to. na pewno, niestety.

kurwa! kurwa! jak ja wszystko... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

kurwa! kurwa! jak ja wszystko niszczę..! :c

stara płyta: ja chcę z Tobą być... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

stara płyta: ja chcę z Tobą być, ty ze mną nie. ja się staram, ty ignorujesz mnie. ja ci mówię o uczuciach, ty ich nie masz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV