głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tonatyle nie chciałam czuć dzisiaj smutku a jednak się tak się dzieje. miałam nie wspominać a jednak o tym myślę. miałam zapomnieć a jednak nie zapomniałam. miałam się n

tonatyle

tonatyle.moblo.pl
nie chciałam czuć dzisiaj smutku a jednak się tak się dzieje. miałam nie wspominać a jednak o tym myślę. miałam zapomnieć a jednak nie zapomniałam. miałam się nie zak
nie chciałam czuć dzisiaj smutku  a... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

nie chciałam czuć dzisiaj smutku, a jednak się tak się dzieje. miałam nie wspominać, a jednak o tym myślę. miałam zapomnieć, a jednak nie zapomniałam. miałam się nie zakochiwać, a jednak się zakochałam..

czas stanowczo za szybko mija.... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

czas stanowczo za szybko mija. dopiero siedziałam na ławce, przy boisku i przyglądałam się uważnie, najzwyklejszemu pod słońcem chłopakowi grającemu w nogę, a dzisiaj siedzę w domu i wspominam tamtą chwilę. gdybym wtedy wiedziała to, co wiem teraz..gdybym wiedziała, że on będzie moim chłopakiem i tak mnie zrani..ławka zapewne byłaby pusta..

mama mi zawsze powtarzała  podając... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

mama mi zawsze powtarzała, podając za przykłady prawdziwe przypadki: 'nie patrz tylko na wygląd chłopaka, ale na charakter, dobrze na tym wyjdziesz. ładny cię zostawi dla innej, a ten o bogatym wnętrzu będzie szczęśliwy, że natrafił na taką wyjątkową dziewczynę jak Ty.' - dzięki za te słowa mamo, ale nie umiem się zastosować, przez co wciąż trafiam na sukinsynów.

dzisiaj rok  odkąd pierwszy raz... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

dzisiaj rok, odkąd pierwszy raz ujrzałam tego kretyna, który odebrał mi resztkę mizernej radości. rok odkąd nie mogłam oderwać od niego wzroku, rok odkąd się zakochałam, rok od tragicznej chwili, która kiedyś była dla mnie cudowna. on pewnie nawet tego nie pamięta.

od zawsze marzyłam o szczęściu.... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

od zawsze marzyłam o szczęściu. chciałam być księżniczką jakiegoś brązowookiego księcia, przytulać go każdego dnia, nosić jego bluzę przy zimnej pogodzie, trzymać mocno jego rękę, kiedy przeciskalibyśmy się przez tłum, móc wypłakać się na jego ramieniu, gdyby było źle, całować jego usta wieczorem, po wspólnym spacerze i żyć chwilą, tym jednym obecnym dniem, nie myśląc o przyszłości. ale książę chyba zabłądził, albo zginął, bo wciąż go nie ma, a ja nie jestem księżniczką tylko samotniczką, odliczającą dni do wstąpienia do zakonu.

tak  jestem zazdrosna  zaborcza... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

tak, jestem zazdrosna, zaborcza, ciekawska, upierdliwa, czasem obojętna a zwłaszcza wtedy kiedy walczę o swoje marzenia. niby nikt nie jest idealny, ale oczywiście to ja muszę mieć pecha przez te cechy..

coraz częściej odnoszę wrażenie... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

coraz częściej odnoszę wrażenie, że zawsze będę samotna, bo żaden chłopak ze mną nie wytrzyma..

nie będziemy razem  wiem to. na... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

nie będziemy razem, wiem to. na pewno, niestety.

kurwa! kurwa! jak ja wszystko... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

kurwa! kurwa! jak ja wszystko niszczę..! :c

stara płyta: ja chcę z Tobą być... teksty

tonatyle dodano: 4 sierpnia 2011

stara płyta: ja chcę z Tobą być, ty ze mną nie. ja się staram, ty ignorujesz mnie. ja ci mówię o uczuciach, ty ich nie masz.

kolejny dzień  który podpiszę w... teksty

tonatyle dodano: 3 sierpnia 2011

kolejny dzień, który podpiszę w rubryce "po mojej myśli - inaczej"..

moje również..   teksty tonatyle dodał komentarz: moje również..;/ do wpisu 3 sierpnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV