głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tomi858 Nie kocha się jeśli się nie jest kochanym a przynajmniej nie kocha się długo. Nowa Heloiza Jean Jacques Rousseau Co powiecie na piątkowe gadanie? Prawdziwa mił

tomi858

tomi858.moblo.pl
Nie kocha się jeśli się nie jest kochanym a przynajmniej nie kocha się długo. Nowa Heloiza Jean Jacques Rousseau
 Nie kocha się  jeśli się nie jest... teksty

tomi858 dodano: 1 marca 2013

"Nie kocha się, jeśli się nie jest kochanym, a przynajmniej nie kocha się długo." ~Nowa Heloiza Jean Jacques Rousseau

Co powiecie na piątkowe gadanie? teksty

tomi858 dodano: 28 luty 2013

Co powiecie na piątkowe gadanie?

Prawdziwa miłość to nie słowo a... teksty

tomi858 dodano: 27 luty 2013

Prawdziwa miłość to nie słowo a uczucie.

Nie rób tego co inni tylko dlatego... teksty

tomi858 dodano: 26 luty 2013

Nie rób tego co inni tylko dlatego, że oni to robią i Ty chcesz być z nimi. Nie rób niczego na siłę, nie zapominaj o sobie bo staniesz się kimś innym.

W dzisiejszych czasach zwierzęta są... teksty

tomi858 dodano: 26 luty 2013

W dzisiejszych czasach zwierzęta są bardziej cywilizowane niż ludzie.

Dziś? Dziś to koniec  koniec... teksty

tomi858 dodano: 25 luty 2013

Dziś? Dziś to koniec, koniec wszystkiego. Jutro? Jutro zacznie się początek czegoś nowego i mam nadzieje, że szybko to się nie skończy.

Ponadprogramowe pierdolenie na... teksty

tomi858 dodano: 25 luty 2013

Ponadprogramowe pierdolenie na spikerii (http://www.spikeria.pl/room/moblowicze : moblo) dziś o 20:00

Dla jednych koniec jest początek... teksty

tomi858 dodano: 25 luty 2013

Dla jednych koniec jest początek czegoś nowego, a są też ci, dla których początek to koniec.

 4   Mieliśmy marzenie o Rzymie  to... teksty

tomi858 dodano: 24 luty 2013

[4] "Mieliśmy marzenie o Rzymie, to marzenie się spełni - chwila ciszy z mojej strony po czym kontynułował - Gladiator, ostatnie słowa Maximusa. I powiedz mi czemu mam nie wierzyć? Chcę to robię to, staram się trzymać honoru i walczę do końca, wierze w swoje ideały, których staram się nie łamać. Tym ideałem jest też nadzieja i wiera w ludzi, to my tworzymy pewne rzeczy, bez nas nie było by niczego. Trochę mnie tkneło coś w środku gdy m.in. piątkowe gadanie nie wypaliło, ale czy to oznacza, że od razu mam się poddać? Że tak po pierwszej próbie mam sobie powiedzieć 'dość, to już konieć, nie ma sensu'? Z takim podejściem już dawno bym nie doszedł tu gdzie teraz stoję. Powiem Ci, że mimo wszystko zrobię co mogę aby ożywić pewnie miejsca, żeby moblo było lepszym miejscem a nie pełnym spin, kłótni, wyzwisk. Co to za przyjemność? Warto tak się rzucać? Warto walczyć o lepszą przyszłość, niż walczyć na słowa." - odpowiedział, ubrał słuchawki i wsłuchiwał się w kolejną piosenkę.

 3  Nie poprzestałem  więc... teksty

tomi858 dodano: 24 luty 2013

[3] Nie poprzestałem, więc mówiłem dalej: "I co Ci to da? Znowu będziesz się rozczarowywał, znowu będziesz ubolewał nad rozlanym mlekiem. Czemu wierzysz w ludzi mimo tego wszystkiego? Czemu masz tą cholerną nadzieje, że kiedyś Ci się uda? Zrozum w końcu to, że nie wszystko musi być takie jakie Ty chcesz! Są rzeczy, w które nie należy się mieszać tylko dlatego, że nie mamy na nich wpływu, że nic z tym nie zmienimy. Zrozumiesz to w końcu? Twki w błędnym kole, wierzysz, masz nadzieje, cierpisz, czujesz rozczarowanie i tak cały czas. Nie masz czasem tego dość?" momentami podnosiłem głos, machałem rękami jak wariat, a on siedział, ciągle mnie słuchał, a gdy skończyłem powiedział:

 Lucilla: 'Chcę ci pomóc'. Maximus:... teksty

tomi858 dodano: 24 luty 2013

"Lucilla: 'Chcę ci pomóc'. Maximus: 'Tak, możesz mi pomóc. Zapomnij, że mnie kiedykolwiek znałaś i nigdy tutaj nie wracaj.'" ~Gladiator

 2  marzenia od rzeczywistości  ale... teksty

tomi858 dodano: 23 luty 2013

[2] marzenia od rzeczywistości, ale powiem Ci, że mając nadzieje, wiare w coś, to to jest piękne. Nie potrafię tego opisać, to jest [...], lepsze jest jeszcze to, gdy coś o czym myślałeś spełnia się, gdy coś o czym mogłeś tylko marzyć tworzy się i rośnie na Twoich oczach i tego nikt mi nie odbierze - prawa do marzeń, do posiadania nadzieji. A to, że ludzie mnie rozczarowują to kwestia przyzywczajenia, poczęści się przyzwyczaiłem do tego a poczęści to jest to moja wina bo zbyt bardzo wierzę w ludzi i to czyni mnie słabym. A Duch? Duchowi się dziwie, że mi wtedy zaufał, że dał mi szansę i wyciągnał do mnie rękę, kiedy byłem tak nisko, nie zapomnę tego, gdy powiedział mi, że mam w sobie to coś. Do dziś się zastanawiam o co mu mogło chodzić, czasami myślę i czuje jak bym wiedział o co mu chodziło, ale zaraz potem uważam to za głupotę i najbliższa porażka to potwierdza. Swoją drogą, fajnie, że wróciłeś nie miałem z kim dyskutować [...]"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV