głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Niby nic ale jednak coś. teksty

tomi858 dodano: 16 marca 2013

Niby nic, ale jednak coś.

 Have Fun  Good Luck Motherfucker teksty

tomi858 dodano: 16 marca 2013

"Have Fun & Good Luck Motherfucker"

Nagle wszystko ucichło jak gdyby... teksty

tomi858 dodano: 14 marca 2013

Nagle wszystko ucichło jak gdyby ktoś się poddał - czy to zwycięstwo?

Mnie 'fejm' nie obchodzi mnie obchodzi prawda. Ps. fajne multi konto  teksty tomi858 dodał komentarz: Mnie 'fejm' nie obchodzi, mnie obchodzi prawda. Ps. fajne multi konto ;) do wpisu 14 marca 2013
Bo mam racje? teksty tomi858 dodał komentarz: Bo mam racje? do wpisu 14 marca 2013
 PRAWDA 4 Myślałem że na moblo... teksty

tomi858 dodano: 14 marca 2013

[PRAWDA-4] Myślałem, że na moblo są jeszcze ludzie, którzy wiedzą, że dla nie których moblo to coś więcej niż tylko strona z 'jakimiś' wpisami. Dla mnie to strona gdzie mogę poznać fajnych ludzi, gdzie mogę opisać swój świat, to jak ja go widzę, co o nim uważam, a dodatkowo mogę przeczytać i poznać innych świat... Jednak kurwa się nie da, ponieważ ktoś chcę być lepszy, ktoś chcę się wywyższyć, dobra śmiało, ale jak zrobi to chamska i nieczystą rozgrywką to niech nie liczy na szacunek innych. Życzę wam abyście albo szybko zdechli, albo ktoś was potraktował jak potraktowaliście Deily, abyście zostali sami, wszystko wam odebrano, bo to co się wyprawia to jest chore... LUDZIE, ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ!

 PRAWDA 3 Założę się że nigdy... teksty

tomi858 dodano: 14 marca 2013

[PRAWDA-3] Założę się, że nigdy byście nie mieli odwagi powiedzieć tych oskarżeń w realu, a skoro macie odwagę to czemu przejmujecie się opinią ludzi, których nie znacie? Może zamiast oskarżać Deily mając tylko zasrane screeny byście pogadali i poznali ją? Nim kogoś ocenicie ubierzcie jego buty, spójrzcie na jego świat jego spojrzeniem i dopiero powiedzcie kim ta osobą jest. Bo zawsze łatwiej jest kogoś oceniać po tym jak wygląda, co robi. Ale wam też jest miło, gdy ktoś mówi o was źle mimo iż was nie zna? Może też zniżę się do waszego poziomu i zacznę wygarniać co tylko wpadnie mi do głowy o wszystkich? Do jasnej cholery, jak chcecie aby był spokój to czemu prowokujecie i siejecie zamęt? Już pomijam fakt zrobienia z siebie popularnej osoby tworząc wokół siebie jakaś aferę, ale ja się pytam po co to wszystko?

 PRAWDA 2 Debile wszędzie debile!... teksty

tomi858 dodano: 14 marca 2013

[PRAWDA-2] Debile, wszędzie debile! A nie pomyśleliście, że przez ciągniecie kłótni, robienie większego syfu tylko pogarszacie sprawę? Nie bądźcie jak politycy - mówią, że coś zrobią a tylko pogarszają sprawę. Czy naprawdę umiecie tylko narzekać? Może zamiast tylko gadać zrobilibyście coś pożytecznego aby na moblo było lepiej? Może zamiast kłócić, wyzywać od idiotów, debili, po kurwy i innych to weźmiecie zróbcie coś pożyteczniejszego. Zachowujecie się jak dzieci, za nim coś powiecie może pomyślcie? Jak wy macie zamiar tak samo się zachowywać za 10 lat to szczerze wam współczuję, ale z drugiej strony to dobrze jak ktoś inny już bez żadnych skrupułów po prostu was zeszmaci. Wtedy już nikogo nie będzie obchodziło co, jak, czemu i dlaczego. Oberwiecie wy bo wy zaczynacie. Nie pojmuje jak można być takim debilem... Jesteście jedną społecznością i tak z sobą konkurujecie, niszczycie się nawzajem, jeden drugiemu wbija nóż w plecy.

 PRAWDA 1 Znowu jakiś burdel na... teksty

tomi858 dodano: 14 marca 2013

[PRAWDA-1] Znowu jakiś burdel na moblo. Ludzie czemu okłamujecie samych siebie a przy tym wszystkim i innych? Mówicie, że nie patrzycie na ranking, że nie piszecie dla niego a dla siebie, skoro tak to dlaczego czepiacie się innych, że tak robią? Patrzcie na siebie a jak będziecie doskonali, nie będziecie mieć ani jednego brudu za kołnierzem to dopiero rzucajcie się na innych. Czemu niszczycie innych? Bo lepiej od was piszą? Bo chcę ktoś wyrazić siebie i swój świat? A może to Wy chcecie zrobić aferę tylko po to aby kogoś innego udupić a sami przy tym zyskacie na popularności. Niżej upaść się nie da? Od razu bluzgajcie na tą osobę, wyzywajcie ją i mówcie, że wy nie macie nic a nic do zarzucenia sobie. Nosz kurwa, ludzie otwórzcie oczy i zauważcie, że nie jesteście pępkiem świata, że rzucacie się sami sobie do gardeł. Narzekacie, że to moblo nie jest już takie samo i obwiniacie o to innych.

Wszyscy jesteście debile. teksty

tomi858 dodano: 13 marca 2013

Wszyscy jesteście debile.

Teraz? Stoję na małej górce ci w... teksty

tomi858 dodano: 12 marca 2013

Teraz? Stoję na małej górce, ci w dole postrzegają mnie jak boga, myślą, że jestem na wielkim szczycie, ale ja dopiero tam wyruszam, a puki odpoczywam pokaże im prawdę - ja też jestem człowiekiem.

Zaufanie? Zaufanie to nie tylko wiara... teksty

tomi858 dodano: 12 marca 2013

Zaufanie? Zaufanie to nie tylko wiara w kogoś gdy nam coś mówi, to nie tylko poczucie bezpieczeństwa przy drugiej osobie. To też świadomość, że kto będzie trwać przy kimś na dobre i na złe bez konieczności kochania go. To też pewność, że ta osobą nas nie skrzywdzi, że wyciągnie do nas pomocną dłoń, że możemy na nią liczyć w trudnych chwilach. Dlaczego innym ufamy? Bo potrzebujemy kogoś wsparcia, pomocnej dłoni, którą ktoś do nas wyciągnie gdy upadniemy. Czasami to my musimy komuś pomóc wstać, nie przejmować się opinią innych i pokazać, że jesteśmy 'lepsi', że potrafimy pomóc komuś nie znanemu. Ufamy bo wiemy, że ten ktoś chcę naszego dobra, nie będzie fałszywy dla nas. Tak... Czasami zaufanie buduje a czasami rujnuje, ale warto ufać, nawet sobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV