głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Don't give up! NEVER!   Tomi858 teksty

tomi858 dodano: 22 sierpnia 2011

"Don't give up! NEVER!" ~Tomi858

 Przyłóż sobie pusty pistolet do... teksty

tomi858 dodano: 22 sierpnia 2011

"Przyłóż sobie pusty pistolet do skroni, pomyśl o najważniejszej osobie w swoim życiu, o najgorszej rzeczy, która Cię spotkała i wykrzyknij: 'Jeszcze ŻYJE i wszystko mogę zmienić!'" ~Tomi858

Leży na sofie  słucha muzyki i... teksty

tomi858 dodano: 22 sierpnia 2011

Leży na sofie, słucha muzyki i podrzuca sobie sprężone powietrze w spreju, zapytałem go: "Znowu chcesz czyścić kompa czy co?" i znowu usłyszałem odpowiedz tym dziwnym tajemniczym głosem: "Nie, chcę sobie rękę 'zamrozić' to takie dziwne uczucie, na początku czujesz chłód, który ogarnia twoją dłoń, skóra może zmienić kolor na taki siwy, a po tym wszystkim czujesz, same kości, bez skóry, bez tego chłodu... Gdy Damian się o tym dowiedział to powiedział: 'Tomi, Ty masochisto!' Hah... Kto wie, może 'emo' zamiast się tnąć będą sobie 'mrozić' jakieś części ciała..."

 Żal mi tych wszystkich ludzi co... teksty

tomi858 dodano: 22 sierpnia 2011

"Żal mi tych wszystkich ludzi co cenią sobie przede wszystkim rzeczy materialne. Myślą, że mają kasę to mogą wszystko mieć, wszystko móc? Są w błędzie, tacy będą tylko wykorzystywani i szanowani dlatego, że mają kasę. Przyjdzie czas, w którym sami będą musieli sobie zarobić na wszystko zobaczymy wtedy kto pokaże na co kogo stać. Ja? Ja nie mam kasy jak lodu, znowu nie narzekam na brak pieniędzy... Nie potrzebuje wszystkiego co najlepsze i najdroższe, czasami tanie jest lepsze, a takich rzeczy jak: miłość, nadzieja, przyjaźń się nigdzie nie kupi, te wartości same przychodzą..." ~Tomi858

 Na wszystko jest czas  co ma być to... teksty

tomi858 dodano: 22 sierpnia 2011

"Na wszystko jest czas, co ma być to będzie, mnie śmierć nie zbawi, lecz potępi..." ~Tomi858

 Powiedz mi jaki Ty masz charakter?... teksty

tomi858 dodano: 22 sierpnia 2011

"Powiedz mi jaki Ty masz charakter?" - pomyślałem, że nie będę się bawił w jego gierki, że będę zgadywał tylko po prostu zapytam - "Ja? Charakter? Arogancki, tajemniczy, przyjacielski, podobno tez: pomysłowy, zabawny. I jak to przyjaciel powiedział: 'bliżej Ci do inteligencji niż do głupoty'." - odpowiedział a ja jeszcze powiedziałem: "To wszystko?" - usłyszałem od niego: "Nie wiem, nie umiem się sam ocenić, niech ktoś inny Ci powie jaki mam charakter."

Czasami zastawiam się jaki on ma... teksty

tomi858 dodano: 22 sierpnia 2011

Czasami zastawiam się jaki on ma charakter... Skoro się nad tym zastanawiam to znaczy, że ma trudny, gdyby był łatwy wiedziałbym od razu jaki jest... Jutro rano zapytam go, albo raczej zgadnę czy ma to i tamto, dziś dam mu spokój, ponieważ mówił, że cholernie boli go głowa, napieprza go bez konkretnego powodu... Może to przez brak snu? Nie. Przecież spał dziś 7h. No nic... pożyjemy, pośpimy, popytamy i zobaczymy czego nowego mogę się o nim dowiedzieć.

 Nie szukaj mnie w oczywistych... teksty

tomi858 dodano: 21 sierpnia 2011

"Nie szukaj mnie w oczywistych miejscach na ziemi, poszukaj mnie w środku samego siebie a poznasz odpowiedź." ~Tomi858

Festyn  festyn i po festynie...... teksty

tomi858 dodano: 21 sierpnia 2011

Festyn, festyn i po festynie... "Fajnie było zobaczyć znajomych, przyjaciół i tych ważniejszy dla mnie osób... Pogadałem z Nią... Monika musiała dodać swoje 2 grosze, które przydał się. Dzień udany, humor dobry, czas dobrze spędzony." - ujrzałem uśmiech na jego twarz i usłyszałem lekki śmiech, który wskazywał na radość.

 Wiesz co będziesz robił w... teksty

tomi858 dodano: 21 sierpnia 2011

"Wiesz co będziesz robił w przyszłości? Co się zdarzy?" - zapytałem, mimo iż wiedziałem, że nie zna odpowiedzi bo tego nikt nie wie... a on odpowiedział: "Nie, może ktoś już napisał moją historię życia, może ona wciąż jest pisana i się zmienia, nie wiem, ale mam wyjebane na to... Ważne, żeby pewni ludzie zostali w mojej pamięci, bo pewnych ludzi się nie zapomina... Nigdy..." dodał jeszcze: "Przeszłość to coś czego nie zmienimy, co było i można czasami pewne rzeczy powtórzyć, ale w przyszłości, po to jest teraźniejszość aby zmieniać przyszłość, każdą minutę, godzinę, każdy dzień..."

Włączył głośniki  z której... teksty

tomi858 dodano: 21 sierpnia 2011

Włączył głośniki, z której leciała jego jedna z ulubionych piosenek, wsłuchiwałem się w nią razem z nim a on dodatkowo budował dom z kart, zapytałem się co robi a on odpowiedział: "Układam sobie życie... Jest bardzo podobne, jak już się wszystko układa i zostaje tylko ostatnia karta to wszystko może się rozpaść, lekki wiatr, podmuch, dotknięcie... Tak właśnie nie trwałe jest nasze życie niczym bańka mydlana, domek z kart..."

 Największym strachem jesteśmy my... teksty

tomi858 dodano: 20 sierpnia 2011

"Największym strachem jesteśmy my sami, ponieważ to my sami siebie blokujemy przed czymś czego chcemy, lecz boimy się konsekwencji naszych czynów..." ~Tomi858

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV