głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ale mieć nadzieje można xD teksty tomi858 dodał komentarz: ale mieć nadzieje można xD do wpisu 4 listopada 2011
Opiłem się życiem dzień w dzień... teksty

tomi858 dodano: 4 listopada 2011

Opiłem się życiem, dzień w dzień leczę kaca, a w mej głowie krąży myśl, czy razem ze śmiercią wytrzeźwieje, jeśli tak to chcę być na kacu i żyć jak najdłużej.

 Czujesz to?  zapytał a ja: Ale... teksty

tomi858 dodano: 4 listopada 2011

"Czujesz to?" - zapytał a ja: "Ale co?" powiedział z uśmiechem na ustach: "Czuje paintball'a w powietrzu, teraz tylko czekać na info."

Oj tam ja nie zwracam na to uwagi p teksty tomi858 dodał komentarz: Oj tam, ja nie zwracam na to uwagi ;p do wpisu 4 listopada 2011
Dla pewnych osób przydało by się. Jebnij jeszcze 13 ankiet 21 to za mało. Na całe szczęście ja używam skryptu i usuwa mi ankiety  teksty tomi858 dodał komentarz: Dla pewnych osób przydało by się. "Jebnij jeszcze 13 ankiet, 21 to za mało." Na całe szczęście ja używam skryptu i usuwa mi ankiety ;) do wpisu 4 listopada 2011
Dzisiejszy trening nawet nawet... teksty

tomi858 dodano: 4 listopada 2011

Dzisiejszy trening nawet nawet, powtarzam kilka podstawowych rzeczy, ćwiczeń aby nie popełniać błędów i mieć przynajmniej dobre podstawy.

Zmrok zapadł nocni obserwatorzy... teksty

tomi858 dodano: 4 listopada 2011

Zmrok zapadł, nocni obserwatorzy wyszli z ukrycia a ja idę przed siebie, ja w lewo, emocje w prawo, spotkamy się za kilka minut. Wypad na trening.

5 Listopad 2011r.  ta data może... teksty

tomi858 dodano: 4 listopada 2011

5 Listopad 2011r. - ta data może być ważna dla FB, ponieważ jutro będzie jego koniec! Swoją drogą może być ciekawie.

Oczywiście. teksty tomi858 dodał komentarz: Oczywiście. do wpisu 4 listopada 2011
Wy też czujecie ten weekend?... teksty

tomi858 dodano: 4 listopada 2011

Wy też czujecie ten weekend? Zaplanował już ktoś co będzie robił?

Weekend się dopiero zaczyna. teksty

tomi858 dodano: 4 listopada 2011

Weekend się dopiero zaczyna.

30 minut w tym 10 min po dzwonku... teksty

tomi858 dodano: 4 listopada 2011

30 minut (w tym 10 min po dzwonku) stałem z kilkoma kolegami w szatni jak debil czekając aż, których z kluczników (3 było w klasie) zjedzie na dół z kluczem do jebanej szatni. Po prostu im się nie chciało dupy ruszyć, plus był taki, że nauczycielka od polskiego jest lajtowa to o nic nie pytała. Ok. Geografia +4 (1,5 pkt do max'a) więc nie tak źle. Angielski, bierze mnie do odpowiedzi, nic nie umiałem, miała być kartkówka a ona przychodzi do sali i mówi: "No to piszemy w poniedziałek" myślałem, że mnie szlak trafi, dodatkowo na 4 lekcji dowiedziałem się, że mam szczęśliwy numerek, ale co z tego jak ona właśnie szczęśliwe numerki bierze do odpowiedzi bo jak sama mówi: "Szczęściu trzeba pomagać.", na koniec z historii dostałem 3 z spr i 4 ze spr z niemca. Wracając do domu na chodniku zauważyłem grosika odwróconego orłem do góry i powiedziałem: "Gdyby nie ten angielski to by był szczęśliwy dzień." - Dodatkiem było spotkanie się z nią ♥ na schodach, szkoda tylko, że akurat kończyłem lekcje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV