głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tomi858 Olać szkołę życie mnie nauczy wszystkiego wyjechać i zacząć od nowa od zera będąc gotowym na wszystko w samotności w szukaniu czegoś co nawet nie wiemy nie rozu

tomi858

tomi858.moblo.pl
Olać szkołę życie mnie nauczy wszystkiego wyjechać i zacząć od nowa od zera będąc gotowym na wszystko w samotności w szukaniu czegoś co nawet nie wiemy nie rozumi
Olać szkołę  życie mnie nauczy... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

Olać szkołę, życie mnie nauczy wszystkiego, wyjechać i zacząć od nowa, od zera, będąc gotowym na wszystko, w samotności, w szukaniu czegoś co nawet nie wiemy, nie rozumiemy - to wszystko jest dla nas zbyt skomplikowane.

Między okresem  w którym on żył a... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

Między okresem, w którym on żył a ja jest różnica prawie 600 lat, ale mimo to łączą nas uczucia, emocje, charakter, podobne etapy w życia. Teraz gdy tak o tym wszystkim myślę to głośno, w myślach, wypowiedziałem słowa: "Może się nawet spotkamy."

 Najpierw jednak musisz otworzyć... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

"Najpierw jednak musisz otworzyć swój umysł i zawsze pamiętać o jednym: nic nie jest prawdziwe, a wszystko dozwolone." ~ Książka AC:R

 A KTO PRZYSPARZA WIEDZY   PRZYSPARZA... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

"A KTO PRZYSPARZA WIEDZY - PRZYSPARZA I CIERPIEŃ. Pod spodem, już mniej starannym pismem, ktoś dopisał: GDZIEŻ JEST PROROK?" ~ Książka AC:R

Gdy widzisz śmierć swojego ojca... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

Gdy widzisz śmierć swojego ojca, starszego i młodszego brata co czujesz? Wyobraź sobie, że widzisz jak Twój ojciec oraz 2 braci zostają powieszeni na Twoich oczach, a Ty nic nie możesz zrobić, przed tobą wielki tłum ludzi, który też ogląda to zdarzenie, nie chcą tak samo skończyć więc 'wiwatują', 'cieszą' się, że Twoja rodzina została zdradzona, zhańbiona? Ty czujesz złość, gniew, przepełnia Cię pragnienie zemsty na wszystkich tych, którzy zdradzili Twoją rodzinę. Zdajesz sobie sprawę, że mając 17 lat już nie jesteś chłopcem, lecz mężczyzną, który musi się opiekować swoją matką oraz siostrą.

  ...  Więcej? Nie pasuje do tych... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

"[...] Więcej? Nie pasuje do tych czasów... Chciałbym się urodzić w XV wieku, w Italii i być jednym z tych, którzy chodzili z kapturami na głowach, tych którzy wtapiali się w tłum, robili za zabójców, nikt się ich nie spodziewał, nikt ich nie znał a oni sami musieli panować nad emocjami, nad tym co ich otaczało..."

I teraz pytanie:  Życie realne +... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

I teraz pytanie: "Życie realne + wirtual czy może 100% oderwania się od rzeczywistości i znowu bycie kimś, albo raczej nikim, znowu powrót do snów?" Nie wiem, nic kurwa nie wiem!

Właśnie nie mam czego sobie postawić. teksty tomi858 dodał komentarz: Właśnie nie mam czego sobie postawić. do wpisu 17 listopada 2011
Nieświadomie utożsamiałem się z... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

Nieświadomie utożsamiałem się z nim, nawet nie wiedząc, a teraz czytają coś liczę, że kiedyś przydarzy mi się coś podobnego - jak kurwa można chcieć przeżyć tragedię? Dawne czasy były 'lepsze' dla mnie, obecnie nie ma dal mnie miejsca.

Jak to jest się urodzić i od razu... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

Jak to jest się urodzić i od razu być przeznaczonym aby być zabójcom? Chciałbym się cofnąć do XV wieku, do Italii i przeżyć to na własnej skórze.

 Chodzi oto by znaleźć to na czym... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

"Chodzi oto by znaleźć to na czym naprawdę nam zależy. Te jedyną wyjątkową sprawę, ważniejszą niż wszystko inne. A kiedy ją znajdziecie walczycie o nią, ryzykując wszystko, staje się ważniejsza niż przyszłość, życie i cała reszta. Mimo iż nie zawsze gracie czysto, to bez znaczenia bo w głębi serca wiecie, że gra jest warta świeczki." - Film 'Dziewczyna z sąsiedztwa"

 Jak to jest żyć nie mając nic?... teksty

tomi858 dodano: 17 listopada 2011

"Jak to jest żyć nie mając nic?" - Ja wiem o tym doskonale.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV