głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper ak.. mówiłam ze nie będę niczego już w życiu żałowała ze w końcu się ogarnę i będę cieszyła się wspomnieniami które zostają. kłamałam.. żałuję ze Cie poznałam.

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
ak.. mówiłam ze nie będę niczego już w życiu żałowała ze w końcu się ogarnę i będę cieszyła się wspomnieniami które zostają. kłamałam.. żałuję ze Cie poznałam. żałuj
ak.. mówiłam  ze nie będę niczego... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

ak.. mówiłam, ze nie będę niczego już w życiu żałowała, ze w końcu się ogarnę i będę cieszyła się wspomnieniami, które zostają. kłamałam.. żałuję, ze Cie poznałam. żałuję, ze nie odwróciłam głowy, gdy Cie zobaczyłam, ze porostu nie odeszłam od Ciebie, gdy byleś blisko mnie. żałuję, ze wszystko zaczęło się od nowa, ze pozwoliłam żebyś znów pojawił się w moim życiu. tak - ŻAŁUJĘ każdej spędzonej z Tobą chwili. żałuję wszystkich tych wspomnień, które są teraz i które będą cały czas. żałuję, ze pozwoliłam sobie uwierzyć w Twoje słowa, choć wiedziałam, ze będą kłamstwem. żałuję, ze najzwyczajniej w świecie Ci zaufałam. ten jeden jedyny raz chciałabym wykreślić Cie z pamięci, nie znać Cie, nie pamiętać Twojej twarzy i Twojego uśmiechu. chciałbym zapomnieć o Tobie i o wszystkim co było. o każdej spędzonej z Tobą chwili, chciałabym żeby nigdy Cie nie było.

nienawidzę się za to  że... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

nienawidzę się za to, że kiedykolwiek zdolna byłam powiedzieć do Niej ' przyjaciółko

uwielbiam osoby  z którymi trzymam... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

uwielbiam osoby, z którymi trzymam się na przerwach.

nienawidzę  kiedy chłopak myśli... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

nienawidzę, kiedy chłopak myśli że może mieć każdą.

ja mam swój własny świat. Ty w nim... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

ja mam swój własny świat. Ty w nim jesteś i ja i kilka innych osób też. i jesteś tu taki idealny. w moim świecie wyidealizowałam sobie ciebie i zakochałam się w Tobie naprawdę. bo tu byłeś taki, jakim chciałam żebyś był. zupełnie inny niż normalnie. tutaj jest wszystko takie proste i bezpośrednie, bez zbędnych aluzji, głupich docinków i jakichś niedomówień. i ja też jestem tu perfekcyjna. nie jestem tak nieśmiała i płaczliwa jak zwykle, nie zanudzam ludzi no i często się śmieję. lubię zamykać się w tym moim świecie, gdy jest mi źle. jedyne co w nim nie jest idealne to to, że nie istnieje naprawdę. boli mnie ta świadomość, że kiedyś będę musiała wrócić do tej posranej szarej rzeczywistości i żyć. funkcjonować normalnie, chociaż bez ciebie nie widzę w tym żadnego sensu. to chore.

pamiętam to  jakby zdarzyło się... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

pamiętam to, jakby zdarzyło się kilka minut temu. wciąż czuję na sobie tamto czułe spojrzenie, ciepły oddech okalający moją twarz tamtego zimowego wieczoru. sunął wierzchem palca po moim policzku szepcząc, że mnie nie zrani, że jestem zbyt piękna, żeby mnie niszczyć. doskonale wiedział przez jakie piekło niegdyś przeszłam, wiedział co dostałam w zamian za zaufanie - teraz siedzę tu sama, z kubkiem herbaty i zastanawiam się czy to z Niego jest taki boski chuj, czy to we mnie tkwi problem i byłam zbyt naiwna sądząc, że Jego kochanie mnie wykracza poza bariery jednej nocy.

To że lubie sie najebać do zgonu... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

To że lubie sie najebać do zgonu , uwielbiam dresy i za duże bluzki oraz bluzy , przeklinam jak mało kto i kocham rap nie znaczy że jestem gorsza od ciebie pusta lalo . jestem lepsza bo wiem w chuj więcej od ciebie o życiu , a nie o tym który puder ma ciemniejszy odcień .

Więc idź flaszkę nalej  przyznaj... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

Więc idź flaszkę nalej, przyznaj się do błędu, Chyba, że wolisz beef to zjem Cię bez sentymentu,

znam swoje błędy  a Ty nie jesteś... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

znam swoje błędy, a Ty nie jesteś święty

Mogłabym żyć bez Ciebie  ale chyba... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

Mogłabym żyć bez Ciebie, ale chyba tego nie chcę.
Autor cytatu: pepsiak

cudne teksty toiletpaper dodał komentarz: cudne do wpisu 10 września 2011
Tak czasami po prostu wiesz  że... teksty

toiletpaper dodano: 10 września 2011

Tak czasami po prostu wiesz, że komuś możesz powiedzieć wszystko.
Autor cytatu: wezniepierdol

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV