głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
   teksty toiletpaper dodał komentarz: ;) do wpisu 23 września 2011
  po pijanemu był pewien   że ją... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

, po pijanemu był pewien , że ją kocha , ale na trzeźwo nie był pewien czy ona istnieje .
Autor cytatu: onajestkurwa

przyznaję  że nie zawsze... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

przyznaję, że nie zawsze zachowywałam się tak ja powinna. że nie zawsze robiłam to, co powinnam robić. że krzyczałam, choć to i tak do niczego nie prowadziło. przyznaję, że popełniłam w życiu wiele błędów, ale zakochując się w Tobie to przeszłam już samą siebie. / dont
Autor cytatu: dontforgot

  dziecko  masz dopiero 16 lat. w... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

- dziecko, masz dopiero 16 lat. w naszych czasach... - zaczęła. - mamo, nie obchodzi mnie co było w waszych czasach, rozumiesz? to było kiedyś, a teraz jest teraz.żyję tu. nie tam. żyję swoim życiem. żyję tak, jak każda inna nastolatka. nie przestanę chodzić na dyskoteki, nie przestanę zadawać się z chłopakami, nie przestanę słuchać rapu, nie przestanę się malować, nie zmienię swojego stylu ubierania, nie przestanę wracać po zmroku, nie przestanę siedzieć przed komputerem i nie przestanę go kochać. nie możesz za mnie decydować. to jest MOJE życie i muszę sobie z nim radzić - powiedziała - ale ... - znowu nie pozwoliła dokończyć swojej mamie. - nie, nie ma żadnego ALE. nie zmienię swoje stylu życia, a już na pewno nie przestanę się z nim spotykać. chcę z nim być. nie psuj tego. musisz to zaakceptować, nie masz innego wyjścia. zrozum to - poinformowała, zmierzając mamę pewnym siebie wzrokiem. - a teraz wychodzę, do niego - powiedziała, zatrzaskując za sobą drzwi. / mojekuurwazycie
Autor cytatu: mojekuurwazycie

. teksty toiletpaper dodał komentarz: . do wpisu 23 września 2011
nie zapomniałam o nim  o tych... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

nie zapomniałam o nim, o tych wszystkich uczuciach, o tym co nas łączy a co dzieli. pamiętam nadal, i nadal jest dla mnie kimś ważniejszym niż własne życie, nadal w moich myślach gra główną rolę. chociaż z dnia na dzień coraz trudniej jest mi wierzyć w ludzi i to, że kiedyś będzie lepiej, to kocham go choć wiem, że nie powinnam. | endoftime.
Autor cytatu: endoftime

Tak bardzo bym chciała dostać od... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

Tak bardzo bym chciała dostać od Ciebie sms'a o treści : "Jeszcze o Tobie nie zapomniałem.." [?]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Wiesz... To co mówią o miłości to... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

Wiesz... To co mówią o miłości to gówno prawda. Że niby szczęście czy coś takiego. Miłość to zajebisty ból i rozczarowanie. Tęsknota i poświęcenie. Po chuju w tym radości, naprawdę .
Autor cytatu: pozdropotancz

czasami tęsknie.. Ale tylko czasami... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

czasami tęsknie.. Ale tylko czasami, tylko wtedy, gdy jest mi zimno, gdy nie mam z kim spędzić wieczoru, gdy nie mam do kogo zadzwonić i po prostu milczeć. Tęsknie wtedy, gdy brakuje mi swojego prywatnego 36.6 obok, tęsknie gdy nie mam kogo ciepłej bluzy założyć w mroźny, zimowy dzień. Ale tęsknie również wtedy, gdy nie mam z kim zjeść lodów a pralka nie chce słuchać mojego biadolenia.. Ale tęsknie tylko czasami, widzisz? czasami.. / 2rainbows.
Autor cytatu: 2rainbows

nigdy nie powiedziałam nikomu... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

nigdy nie powiedziałam nikomu `kocham`. rozumiesz - nigdy. za każdym razem wymigiwałam się, tłumacząc, że jest miło, że uwielbiam, że lubię, całowałam, przytulałam. pragnęłam, szeptałam, czekałam... ale nigdy nie powiedziałam `kocham`. więc teraz gdy jestem pewna miłości i tego uczucia nie utrudniaj mi tego i nie mów, że nie czujesz tego samego co ja bo nawet nie wiesz ile kosztuje mnie choćby minięcie się z Tobą na ulicy.
Autor cytatu: odniego

Wczoraj sięgnęłam pamięcią do... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

Wczoraj sięgnęłam pamięcią do "tych" dni. Pierwszy pocałunek, moment, w którym po raz pierwszy złapałeś mnie za rękę. Wszystkie wspomnienia wróciły, ale to chyba dlatego, żeby mnie wkurwić, bo od razu przypomniałam sobie, jak bardzo odległe jest Twoje obecne zachowanie od tamtego, które pokochałam.
Autor cytatu: pozdropotancz

W dniu dzisiejszym uświadomiłam... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2011

W dniu dzisiejszym uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy trwałych. Prawdziwa miłość w tych czasach opiera się na sexie, przedstawiciele JP, którzy jak sądzą 'są jak bracia' wożą się po ulicach w szerokich bluzach, czują się ważni, ale gdy ci 'bracia' są potrzebni leczą kaca. Puste tapeciary kręcą dupą, by zawrócić w głowie facetowi i czują satysfakcję z tego, że olewają gości. którzy ślinią się na ich widok.
Autor cytatu: pozdropotancz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV