głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hehe teksty toiletpaper dodał komentarz: hehe do wpisu 25 września 2011
piekne teksty toiletpaper dodał komentarz: piekne do wpisu 25 września 2011
nie wiem co mi jest  nie wiem czego... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2011

nie wiem co mi jest, nie wiem czego tak konkretnie mi brakuje, ale mam już tego dość. nie chcę już czekać na coś co się nigdy nie stanie, nie chcę już tak. nie jestem w stanie już dłużej myśleć tylko w kontekście 'co by było gdyby' bo tak zwyczajnie mam już dość tej gry. chcę znów zacząć tak normalnie żyć. / dont
Autor cytatu: dontforgot

 o teksty toiletpaper dodał komentarz: ;o do wpisu 25 września 2011
hehe teksty toiletpaper dodał komentarz: hehe do wpisu 25 września 2011
 c teksty toiletpaper dodał komentarz: ;c do wpisu 25 września 2011
lubie to! teksty toiletpaper dodał komentarz: lubie to! do wpisu 25 września 2011
   teksty toiletpaper dodał komentarz: ;/ do wpisu 25 września 2011
Leżę w łóżku  z laptopem na... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2011

Leżę w łóżku, z laptopem na kolanach, piję owocową herbatę Sagę, której aromat roznosi się po całym pokoju, a ciepło po moim organizmie, i rozmyślam o Tobie. Czy też teraz siedzisz samotnie i rozmyślasz o czymś cholernie dla Ciebie ważnym. Czy przeciwnie... Jesteś z kimś i Twój nastrój diametralnie różni się od mojego? Zastanawiam się, czy kiedykolwiek zagościłam w Twojej głowie tak jak Ty ostatnio w mojej?

Nareszcie zrozumiałam. Tak  Proszę... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2011

Nareszcie zrozumiałam. Tak, Proszę Państwa, ja już rozumiem. Rozumiem, że on jest kretynem, rozumiem, że nie jest mnie wart i rozumiem, że do siebie nie pasujemy. Rozumiem nawet,że cały ten nasz "związek" to tylko moje marzenia,które chyba nieco pomieszały mi się z rzeczywistością. Rozumiem też to, że spotkam jeszcze wielu wspaniałych mężczyzn i naprawdę nie musicie mi tłumaczyć, że kiedyś będę szczęśliwa. Ale Go kocham!

szłam dzisiaj z najlepszym kumplem... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2011

szłam dzisiaj z najlepszym kumplem ze szkoły . przytulił mnie , ale tak jak siostrę . szliśmy tak , śmiejąc się głośno . nagle , zobaczyłam cię nadchodzącego z naprzeciwka . patrzyłeś , patrzyłeś i napatrzeć się nie mogłeś . stać cię tylko było na ciche : cześć . wieczorem na gadu , tak jak nie pisałeś od 3 miesięcy , tak dzisiaj napisałeś . " fajna z was para " - przeczytałam . już miałam napisać , że jesteśmy tylko przyjaciółmi , ale tylko się uśmiechnęłam i wysłałam " tak , dzięki " . a myśl sobie...

poznajesz chłopaka  podoba ci się... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2011

poznajesz chłopaka, podoba ci się, nawet bardzo. wstydzisz się zagadać ale cały czas o nim myślisz. zastawiasz się jaki jest, co lubi. stwarzasz w swojej głowie sytuacje w których moglibyście się bliżej poznać. ukradkiem patrzysz na niego gdy ten przechodzi akurat obok. wyłapujesz wszystkie informacje o nim z rozmów innych osób. stawiasz wnioski. kreujesz jego obraz w wyobraźni i nie jesteś świadoma tego ze to fikcja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV