głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper znalazłam kogoś a może ktoś znalazł mnie przy kim zapominam o problemach przy kim nic innego się nie liczy przez kogo mam ciarki kiedy tylko jest w pobliżu przy

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
znalazłam kogoś a może ktoś znalazł mnie przy kim zapominam o problemach przy kim nic innego się nie liczy przez kogo mam ciarki kiedy tylko jest w pobliżu przy k
znalazłam kogoś   a może ktoś... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

znalazłam kogoś - a może ktoś znalazł mnie - przy kim zapominam o problemach, przy kim nic innego się nie liczy, przez kogo mam ciarki- kiedy tylko jest w pobliżu, przy kim wszystko co robię wydaje się być najlepsze. przy kim nie tracę uśmiechu, w kogo mogę się wpatrywać bez końca ! uwierzylibyście, że nastanie taka zmiana ? ja dalej jestem w ciężkim szoku.

możesz cierpieć  możesz stać się... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

możesz cierpieć, możesz stać się najgorszym człowiekiem, ale po chuj? podnieś się, weź głęboki wdech, zatrzymaj powietrze w płucach i pomyśl: ktoś kto ma gorzej daje radę, więc czemu nie ja? wypuść powietrze uśmiechnij się i spełniaj marzenia, bo do tego zostaliśmy stworzeni .

Coś w stylu: mam wyjebane  ale jest... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

Coś w stylu: mam wyjebane, ale jest mi źle.

Chciałabym żeby kiedyś  gdy się... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

Chciałabym żeby kiedyś, gdy się spotkamy pomyślał 'kurwa, szkoda że z Ciebie zrezygnowałem'.

Owszem  była wybredna. Mogła dać... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

Owszem, była wybredna. Mogła dać szansę na pierwszą randkę prawie każdemu chłopakowi, ale jeśli jej nie odpowiadał, nie traciła na niego czasu.

Wiem  że już nigdy nie będzie tak... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

Wiem, że już nigdy nie będzie tak perfekcyjnie jak było. Zmieniłam się. Zmieniło mnie Jego odejście, tak bardzo bolące. Zmieniły mnie bezsenne noce, łzy i tęsknota. Po długim czasie przestałam sobie zadawać pytania dlaczego odszedł. Zaczęłam żyć chociaż było to trudne, przecież miałam jeszcze dla kogo. Dla przyjaciół, którzy mnie nie opuścili. Najgorsze były wieczory i noce. Wtedy wracało wszystko. Do dziś chwilami wraca tylko z jedną różnicą. Nie kocham Go już ale mi zależy. Tylko tyle. Mam dystans do Niego. Nikt nie zwróci mi tamtych chwil. Czas biegnie nieubłaganie. Nieodwracalne decyzję z którymi czas się pogodzić.

Spraw  bym mogła Ci zaufać. Do... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

Spraw, bym mogła Ci zaufać. Do końca. Zawsze. Bo nie czuję się pewnie. I troszcz się o mnie. Muszę się czuć potrzebna. I przytulaj mnie bez powodu. Znienacka.

nie znoszę go tracić . nie znoszę... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

nie znoszę go tracić . nie znoszę słuchać , że zasługuję na lepszego , bo ja nie chcę lepszego .

Nigdy nie zapomnij  że byłaś przy... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

Nigdy nie zapomnij, że byłaś przy nim szczęśliwa. Niech tych wspomnień nie przyćmi teraz nienawiść, która i tak jest udawana, bo najchętniej w akcie dzikiej desperacji wróciłabyś do niego dając mu tyle szans ile będzie potrzeba żeby w końcu było dobrze. Lepiej cierpieć z przyspieszonym biciem serca, niż nie cierpieć i być wypranym z przeszłości.

Kiedyś będziesz żałował  ale to... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

Kiedyś będziesz żałował, ale to przyjdzie z czasem... Wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś, ile mogłeś mieć, ale tego nie doceniłeś.

To że szaleje na punkcie jego... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

To że szaleje na punkcie jego czekoladowych oczu, uśmiechu, wyrazu twarzy, śmiesznymi odzywkami, czy wygłupami w moim towarzystwie nie oznacza że jestem nienormalna. To że miliony razy płakałam przez niego nie znaczy że jest mi obojętny, wręcz przeciwnie znaczy dla mnie cholernie wiele, za wiele. Codziennie czytając po 10 razy sms od niego mam nadzieje że jeszcze kiedyś mi je wyśle.

i gdy już z nią nie będziesz  to... teksty

toiletpaper dodano: 7 luty 2012

i gdy już z nią nie będziesz, to znów zadzwonisz do mnie, znów będę najważniejsza w Twoim życiu, znów do mnie przyjedziesz na fajkę i to mnie zabierzesz na piwo z kumplami. do czasu. potem znajdziesz sobie nową niunię i o mnie zapomnisz. bo przecież po to, kurwa, jestem.. nagroda pocieszenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV