głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Czasem po prostu mam tą nadzieję że wszystko się ułoży że przyjdzie lepszy czas. gieenka Mogłam się domyślić że coś jest nie tak że jest zbyt pięknie zbyt częst

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Czasem po prostu mam tą nadzieję że wszystko się ułoży że przyjdzie lepszy czas. gieenka
Czasem po prostu mam tą nadzieję... teksty

toiletpaper dodano: 13 marca 2012

Czasem po prostu mam tą nadzieję, że wszystko się ułoży, że przyjdzie lepszy czas. || gieenka

Mogłam się domyślić  że coś... teksty

toiletpaper dodano: 13 marca 2012

Mogłam się domyślić, że coś jest nie tak, że jest zbyt pięknie, zbyt często mówiłeś mi to, co chciałam usłyszeć...

Spierdoliłeś mi życie a teraz... teksty

toiletpaper dodano: 13 marca 2012

Spierdoliłeś mi życie a teraz wracasz !?

Dla mnie żyletka jest taką moją... teksty

toiletpaper dodano: 13 marca 2012

Dla mnie żyletka jest taką moją prywatną arką Noego. Jedynym ratunkiem przed potopem problemów jakie mnie otaczały, otaczają i będą otaczać. Jedyny sposób aby uciec od tych problemów i przeżyć. Jedyny sposób żeby zabrać na arkę to co jest dla mnie najważniejsze, a to co boli, nie daje możliwości radzenia sobie utopię we krwi, która będzie wyciekać z moich ran po żyletce. / ogarnijdupexdd

i obiecuję Ci  któregoś dnia nie... teksty

toiletpaper dodano: 13 marca 2012

i obiecuję Ci, któregoś dnia nie wytrzymam, zatrzaskując drzwi wyjdę z domu. kierując się przed siebie wbrew chęci, ani razu nie obejrzę się w tył, a Ty robiąc wszystko co tylko się da, nigdy więcej mnie nie znajdziesz, nigdy nie zobaczysz, nawet w tych tak nierealnych snach, ja już nie powrócę. / Endoftime.
Autor cytatu: endoftime

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

toiletpaper dodano: 12 marca 2012

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć.Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz.Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz.Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać.Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic.Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda.Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy,bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo.Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię,bo nie chcę i nie potrafię.Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne,jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam.Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj".Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele.?

wiesz ? nie mam pojęcia czy go... teksty

toiletpaper dodano: 11 marca 2012

wiesz ? nie mam pojęcia czy go kocham . naprawdę . nie wiem pierwszy raz czy darzę go tym cholernie mocnym uczuciem . ale lubię myśleć o tym co robiliśmy , uśmiecham się gdy napisze , gdy go dopadnę nie mam najmniejszej ochoty się z nim rozstawać , całować mogłabym się z nim do końca świata , a gdyby teraz wszystko zakończył byłoby mi bardzo , bardzo źle . no serce , chyba jesteśmy na właściwej drodze do szczęścia .

w nocy tęsknie najbardziej. ryczę... teksty

toiletpaper dodano: 11 marca 2012

w nocy tęsknie najbardziej. ryczę jak głupia, bo nic innego mi nie pozostało. nie ma jej przy mnie, nigdy naprawdę nie było, oczywiście duchowo jest zawsze przy mnie, jak również w moim sercu, czyli mogę powiedzieć, że jest przy mnie 24/7. ale nie ma jej, żeby mogła mnie przytulić, dać buziaka, zapewnić, że wszystko jakoś się ułoży. czemu nie może posiedzieć ze mną, palnąć coś głupiego, te swoje teksty, a ja wtedy bym płakała ze śmiechu i szczęścia, że mam ją przy sobie, kogoś najcudowniejszego na świecie - przyjaciółkę, prawdziwą.
Autor cytatu: pruderia

Udaję  że go nie kocham  bo tak... teksty

toiletpaper dodano: 11 marca 2012

Udaję, że go nie kocham, bo tak jest lepiej. On kiedyś zapomni, pogodzi się z tym. Przestanę bywać w jego myślach, jak teraz przestałam bywać w jego życiu. Niech myśli, że nic do niego nie czuję. Ten ból i tak będzie słabszy niż ból, który codziennie będzie nosił na plecach w postaci moich tysiąca problemów. Mam tylko nadzieję, że ona o niego zadba, bo tego bym nie przeżyła.
Autor cytatu: pepsiak

Naprawdę nie rozumiesz dlaczego... teksty

toiletpaper dodano: 11 marca 2012

Naprawdę nie rozumiesz dlaczego jestem zła? Właśnie próbowałam o tobie zapomnieć i szło mi to całkiem dobrze, pomijając wszystkie smsy kierowane do ciebie w 'wiadomościach roboczych', i pomijając myślenie o tobie w każdej minucie mojego życia, i w każdym miejscu mojego pobytu. A ty znowu piszesz, jak gdyby nigdy nic, pytając co u mnie i czy nadal lubię cię tak samo. Nic innego nie nasuwa mi się na usta, niż WYPIERDALAJ CHUJU.
Autor cytatu: pepsiak

Czas leczy rany? Nie prawdą jest to... teksty

toiletpaper dodano: 10 marca 2012

Czas leczy rany? Nie prawdą jest to, że z czasem ból mija. On nigdy nie minie. Z czasem przyzwyczajamy się do niego myśląc, że zniknął że żal po utracie kogoś kochanego przeminął. Dociera do nas, że to już tyle czasu, że w końcu zapominamy jak bolało. Serce to dziwny mechanizm, który nie pozwala zapomnieć. Ból nie mija a łączy się z naszym ciałem kawałek po kawałku. Kochamy, płaczemy, tęsknimy, rozpamiętujemy. Każdej nocy prowadzimy długie monologi do gwiazd czekając na jakikolwiek znak. Jakąkolwiek odpowiedź na nasze błagalne wołanie. Zadajemy masę pytań nie rozumiejąc dlaczego właśnie on/ona a nie ja. Boli to, że nie usłyszymy już tego głosu, pocieszenia, zapewnienia, że będzie lepiej. Nie ujrzymy twarzy, uśmiechu i zalanych szczęściem oczu. Nie dotkniemy, nie poczujemy, nie spotkamy przypadkiem na ulicy. Świat - życie jest podłe i nikt nie ma nad nim kontroli. Udajemy, że jest dobrze płacząc po nocach w poduszkę. Tęskniąc za tym co trzymało Cię przy życiu. [ ciamciaa ♥ ]
Autor cytatu: ciamciaramciaa

Łatwo jest wszystko spieprzyć i... teksty

toiletpaper dodano: 9 marca 2012

Łatwo jest wszystko spieprzyć i każdego wokół zmieszać z błotem. W końcu liczy się jedynie własne życie. Wszystko pójdzie prosto i szybko, a każdy Cię znienawidzi. Ale to nic, i tak będziesz szczęśliwy. Czemu? Bo żerujesz na każdym, kto stanie Ci na drodze. Dla Ciebie szczęście nazywane jest nieszczęściem innych. / fadetoblack
Autor cytatu: fadetoblack

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV