głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
thunderclap Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz w to ale naprawdę nie m

thunderclap

thunderclap.moblo.pl
Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz w to ale naprawdę nie ma żadneg
Nie ma drugiego człowieka takiego... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz w to, ale naprawdę nie ma żadnego drugiego takiego jak ty. I żaden człowiek, którego kochasz, nie będzie już zwyczajnym człowiekiem. Jakaś osobliwa siła przyciągania promieniuje z niego. I ty zmieniasz się pod jego wpływem.

Nie  nie zawsze już będzie tak... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

Nie, nie zawsze już będzie tak źle. W końcu pustkę da się zapełnić. Przywołać, odzyskać barwy i smak. Okrzepnąć. Życie jest niewyczerpane. Ale też nie da się go zastąpić. A tęsknota jest tym, czego nie da się ugasić. Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić. Obumierasz, gdy na nic nie czekasz. Żyjesz, dopóki dążysz.

W każdym człowieku istnieje... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

W każdym człowieku istnieje głęboka samotność. Każdy jest kimś niepowtarzalnym ale i samotnym.

Tam  gdzie jest nasza niemoc  tam... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć.

 Ludzie używają słów tylko po to... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

"Ludzie używają słów tylko po to, by ukryć swe myśli." /Voltaire/

Odwaga to bardzo cenny dar. Możemy... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

Odwaga to bardzo cenny dar. Możemy wiele utracić i nie stajemy się tak naprawdę nieszczęśliwymi. Jeśli zabraknie nam odwagi, to tak jak byśmy stracili wszystko. Kto nie ma odwagi, jest jak ptak, Który zgubił swoje skrzydła. Dla niego nie istnieje już ani przestrzeń nieba, ani wolne powietrze, ani słońce, ani żadna przyszłość. Jak można zdobyć się na odwagę? Wszystko zależy od tego, jakim spojrzeniem obejmujemy tą naszą cząstkę, która ograniczona kołyską i grobem jest tak mała i krucha. Jeżeli nasze oko jest czyste, a serce wolne od skłonności widzenia wszystkiego w ciemnych barwach... Jeżeli jesteśmy wolni od samolubstwa i żądzy posiadania... Wtedy dopiero widzimy życie o wiele jaśniej. Odwaga to niesamowita siła. Dodawać innym, ale i samemu sobie otuchy, to najlepsze co człowiek może uczynić. W każdej sytuacji i we wszystkich okolicznościach. Jeżeli posiada się odwagę, można przezwyciężyć wszystko. Pozwala się wtedy świecić słońcu nawet przez ciemne chmury.

Nadzieja to ogień  który chce... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

Nadzieja to ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw. Nadzieja to ziarnko światła ukryte w głębokiej ciemności.

W każdej kobiecie  w każdym... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

W każdej kobiecie, w każdym mężczyznie otwarta jest rana. Czy otworzyła się wówczas gdy potrzebowaliśmy nieskończonego zrozumienia, a nikogo obok nas nie było?

 ... zawsze można spotkać nowych... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

"... zawsze można spotkać nowych przyjaciół i wcale nie trzeba z nimi stale przebywać..."

 ... Kiedy widzimy ciągle tych... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

"... Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, są niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie. Natomiast nikt nie wie, w jaki sposób przeżyć własne życie...."

„Szczytem szczęścia – jest... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

„Szczytem szczęścia – jest osobowość”

Jestem zbyt egoistyczna w swoim... teksty

thunderclap dodano: 2 lipca 2009

Jestem zbyt egoistyczna w swoim postępowaniu, ale podobno tylko wielcy egoiści potrafią dać z siebie najwięcej... Często wsród znajomych mam jedyna odmiennę zdanie i nie wynika to z mojej przekory, ale ja poprostu inaczej patrzę na wiele spraw w życiu...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV