głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
:  . teksty teenager.in.love dodał komentarz: : *. do wpisu 7 stycznia 2012
z dnia na dzień jej organizm był... teksty

teenager.in.love dodano: 7 stycznia 2012

z dnia na dzień jej organizm był coraz bardziej osłabiony, zdarzało się, że traciła przytomność . tego dnia było podobnie, zakręciło się jej w głowie . czarne plamy niepokojąco zawirowały jej przed oczyma i upadła . kiedy odzyskała przytomność leżała w swoim łóżku, a przy niej siedziała mama. kobieta spojrzała na córkę i powiedziała " to moja wina, nie zauważyłam, że to wszystko cię przerosło. ta cała pieprzona miłość, którą jego darzysz. jego odejście, strasznie wyniszczyło Ciebie i Twój organizm, nie daruję mu tego . " dziewczyna spojrzała na mamę, " poradzę sobie sama, jestem silna " odpowiedziała a z jej oczu popłynął strumień łez .

chciałabym jeszcze kiedyś zobaczyć... teksty

teenager.in.love dodano: 7 stycznia 2012

chciałabym jeszcze kiedyś zobaczyć na wyświetlaczu mojego telefonu sms od Ciebie,w którym będą zawarte słowa " nie zapomniałem, wciąż o nas pamiętam " .

przyjdź i powiedz  że będziesz.... teksty

teenager.in.love dodano: 7 stycznia 2012

przyjdź i powiedz, że będziesz. przyjdź i powiedz, że kochasz. przyjdź, bo już sobie kurwa nie radzę. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Ścisnął Moje ramiona przylegając... teksty

teenager.in.love dodano: 6 stycznia 2012

Ścisnął Moje ramiona przylegając ciało do ściany. jedną ręką oparł się o budynek, drugą natomiast próbował Mnie zatrzymać, gdy chciałam wyrwać się z Jego objęcia. patrzyłam w Jego oczy ironicznie się śmiejąc.- chcesz się na Mnie wyżyć?-syknęłam.-za to, że nie powodzi Ci się z Nią? że w domu nie jest tak, jak powinno być? że w szkole ciężko Ci z nauką? że nie masz już kasy na prochy? że kumple zaczęli Cię zlewać?no uderz, proszę. - powiedziałam odbierając dotkliwie Jego milczenie. ujął jedną dłonią Moją twarz próbując zbliżyć się wargami. instynktownie odwróciłam się w drugą stronę. wtedy mocno ścisnął Mój nadgarstek przytrzymując dłonią twarz, tak abym patrzyła Mu w oczy. - Auu. - pisnęłam . - Już wiesz, jak bardzo Cię kocham?Jak tęsknię? Jak cholernie mi Ciebie brakuje? - krzyczał potrząsając Mną. wtedy z Jego zielonych tęczówek wypłynęła łza. przykucnął obok i próbując się wtulić szepnął jakże istotne ' kocham ' . / net .

mimo wszystko  wciąż uwielbiam to... teksty

teenager.in.love dodano: 6 stycznia 2012

mimo wszystko, wciąż uwielbiam to chamstwo w jego oczach . ♥

Ludzie mówią  że rozumieją  przez... teksty

teenager.in.love dodano: 6 stycznia 2012

Ludzie mówią, że rozumieją, przez co przechodzisz, ale to nieprawda. To niemożliwe. Jak mogą cię rozumieć, skoro ich życie płynie wciąż tym samym rytmem? Ja budziłam się w nocy i widziałam jego twarz na suficie. Wyobrażałam sobie, że słyszę jego głos na schodach. Wybuchałam płaczem w nieodpowiednich momentach, a gdy zaczynałam płakać, nie potrafiłam przestać. To było potworne. / net .

Nie chcę tak po prostu pożegnać... teksty

teenager.in.love dodano: 6 stycznia 2012

Nie chcę tak po prostu pożegnać się i odchodząc, zostawić po sobie miliony wspomnień, wspólne marzenia i sny zakopane gdzieś na dnie Naszych serc. Nie chcę zapomnieć o tym, co Nas łączyło a co dzieliło, o każdym Twym uśmiechu i zaufaniu, którym zawsze darzyłam ponad wszystko. Nie potrafię i nie chcę wyrzucić Cię z serca, wymazując z pamięci szczęście, które dawałeś mi swą obecnością. ♥ / net .

ja bym chciała zapomnieć o nim  ale nie potrafie... to silniejsze. teksty teenager.in.love dodał komentarz: ja bym chciała zapomnieć o nim, ale nie potrafie... to silniejsze. do wpisu 6 stycznia 2012
tak  dokładnie... bardzo ciężko . c teksty teenager.in.love dodał komentarz: tak, dokładnie... bardzo ciężko .;c do wpisu 6 stycznia 2012
:  . teksty teenager.in.love dodał komentarz: : *. do wpisu 6 stycznia 2012
nie lubię robić wokół siebie... teksty

teenager.in.love dodano: 6 stycznia 2012

nie lubię robić wokół siebie szumu, ale kocham wyróżniać się wśród ludzi. nienawidzę, gdy muszę prosić się kogoś o pomoc, a odwrotnie, wręcz ubóstwiam. wolę siedzieć na ośmiu godzinach dennych lekcji, niż zostać i sprzątać w domu. wolałam dawną siebie, niż tą którą widzę teraz w lustrze. kochałam Jego, a zawiodłam się na nieszczerych obietnicach. wolę skurwysynów ze zjebanym charakterem, niż kujonów z poukładaną głową. mocne fajki, zamiast pierdolonych linków. i dobre piwo, a nie soczek lub colę. nad miłość stawiam przyjaźń, a rodzice są dla Mnie ponad samym Bogiem. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV