głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziękuje    teksty teenager.in.love dodał komentarz: dziękuje ;) do wpisu 15 listopada 2012
poszliśmy na spacer  kłóciliśmy... teksty

teenager.in.love dodano: 14 listopada 2012

poszliśmy na spacer, kłóciliśmy się o byle co, to niestety był standard od kilku dni. w pewnej chwili podeszła do nas mała dziewczynka, która przyglądała się naszej dość ostrej kłótni . zapytała : dlacego tak na nią ksycys ? pseciez ją kochas plawda ? " był cholernie mocno zaskoczony, nie był w stanie jej odpowiedzieć . dziewczynka uśmiechnęła się i odeszła od nas. spojrzeliśmy na siebie tak, jak robiliśmy to kiedyś . w końcu on wydukał z siebie : ona ma racje, kocham Cię i to właśnie Ty, kobieta mojego życia jesteś dla mnie najważniejsza. przepraszam za każdą ostatnią kłótnię, nie chce tego już więcej . oczy zaszkliły mi się, a na twarzy pojawił się delikatny uśmiech. zbliżyłam się do niego, muskając jego usta swoimi . po czym powiedziałam : nienawidzę jak się kłócimy . kocham, gdy się godzimy .

życie kiedyś było o wiele prostsze... teksty

teenager.in.love dodano: 14 listopada 2012

życie kiedyś było o wiele prostsze, teraz daje dupy, jak pierwsza lepsza dziwka na mieście .

czasem przychodzi taki dzień  kiedy... teksty

teenager.in.love dodano: 14 listopada 2012

czasem przychodzi taki dzień, kiedy masz dość wszystkiego . nie masz ochoty rozmawiać z nikim, nawet z najbliższymi dla Ciebie ludźmi.

nie no kurwa stary ja Cie błagam.... teksty

teenager.in.love dodano: 14 listopada 2012

nie no kurwa stary ja Cie błagam. Tylko mi nie mów, ze mnie kochasz. Nie teraz. nie gdy zaczynam sobie to wszystko układać.
Autor cytatu: samotnacisza

Kobieta czuje się najbardziej... teksty

teenager.in.love dodano: 14 listopada 2012

Kobieta czuje się najbardziej at­rakcyjna wtedy, gdy widzi zachwyt w oczach patrzącego na nią mężczyzny, na którym jej zależy.
Autor cytatu: lovemassacre

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

teenager.in.love dodano: 12 listopada 2012

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam.

uwielbiaaam !    teksty teenager.in.love dodał komentarz: uwielbiaaam ! ;) do wpisu 12 listopada 2012
jesteś dla mnie wszystkim  wszystko... teksty

teenager.in.love dodano: 12 listopada 2012

jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą . / Lalka .

To nie tak  że przestałam go... teksty

teenager.in.love dodano: 12 listopada 2012

To nie tak, że przestałam go kochać, bo nadal jest dla mnie ważny. Po prostu moje serce zdołało pomieścić te dwa uczucia i wybrało, które jest ważniejsze./esperer
Autor cytatu: esperer

o proszę  p teksty teenager.in.love dodał komentarz: o proszę ;p do wpisu 12 listopada 2012
Kogo Ty oszukujesz Tomeczku... :D teksty teenager.in.love dodał komentarz: Kogo Ty oszukujesz Tomeczku... :D do wpisu 12 listopada 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV